Гороскоп на липень 2016 Риби можуть влаштуватися на нову роботу

Початок місяця буде затьмарене для представників знаку кількома неприємними подіями, які втім, не зможуть зіпсувати загального враження від прожитого липня. Вже до кінця місяця весь негатив буде знівельовано масою позитивних емоцій, які з головою захлиснуть представників зодіакального будинку Риби. Для Риб відкрита маса нових можливостей і з’являються повсякденні приводи для радості.

Робота

Цей місяць не загрожує вам фізичною перевтомою і стресами, і на роботу ви будете ходити, як на свято. Ви налаштовані на бойовий лад, а все дається вам без бою і практично сама падає в руки.

Приголомшлива перспектива у Риб, які вже зневірилися знайти або змінити роботу. У липні, завдяки вашим попереднім старанням, ситуація може докорінно змінитися і вам доведеться вже вибирати між кількома пропозиціями, що надійшли. Так Вогняна Мавпа, покровителька року віддячить вам за терпіння і старанні пошуки нового місця під сонцем. Гороскоп радить віддати перевагу тому місцем роботи, де керівник підприємства здався вам більш симпатичним з загальнолюдської точки зору.

Гороскоп на липень 2016 Риби можуть влаштуватися на нову роботу

Якщо Риби мають власний бізнес, саме час задуматися про його розширення. Причому це може бути і поглиблення сфер діяльності та освоєння абсолютно нових областей бізнесу.

Юпітер, вплив якого у повній мірі відчують всі без винятку представники знаку, буде дуже позитивно позначатися на діяльності творчих працівників і працівників мистецтва. Муза відвідає вас всерйоз і надовго, вона буде залишатися вашої довгоочікуваною і бажаною гостею до кінця літа, тому не втрачайте часу дарма, світ чекає ваших нових шедеврів! Чим більше ви уваги того, що для вас є пріоритетним, тим краще вдасться реалізувати задумане.

Гороскоп на липень 2016 Риби можуть влаштуватися на нову роботу

Зірки радять Рибам ретельно уникати пліток, лихослів’я і спорів, Фортуна зараз буквально обіймає вас, не отпугните її. До того ж, якщо ви ввяжетесь в суперечку або чвари, то загубіться у них надовго, а це зараз, та й ніколи, не буде продуктивним.

Спостерігачам з боку іноді здаватиметься, що матеріальні проблеми Риб вирішуються навіть без участі останніх. Звичайно ж, це не зовсім так, і Рибам, щоб мати дохід, потрібно працювати. Але в липні у багатьох Риб будуть спостерігатися не заплановані доходи. Деякі представники знаку стануть щасливими володарями спадщини, інші виграють грошовий приз, випадково купивши лотерейний квиток.

Зірки настійно рекомендують Рибам в липні все ж не втрачати пильності. Їх матеріальні проблеми вдало вирішуються, Риби повною мірою насолоджуються життям. Така легковажність може зіграти поганий жарт з представниками знаку в кінці другої декади липня, дуже ймовірна можливість того, що хтось втрутиться у ваші плани, допустить помилки у довіреної йому роботи або свідомо обдурить. А нести відповідальність за це доведеться саме вам. Можливість стати без вини винуватим збережеться і далі протягом усього місяця.

Багатьом Рибам в липні доведеться використовувати відпустку, хоч для цього і не самий відповідний час. Періоди, коли Рибам супроводжує везіння, досить рідкісні, і шкода упускати можливість здійснити як можна більше на професійному терені.

І якщо відпуску бути, проведіть його в колі друзів або сім’ї. Не нехтуйте активними видами відпочинку. Танцюйте, веселіться, слухайте музику і робіть те, що приносить вам задоволення.

Увагу Риб постараються привернути до себе далекі родичі. Постарайтеся не особливо заглиблюватися в їхні проблеми, допомогти, навіть якщо ви цього захочете, навряд чи вийде, а ризик стати жилеткою для сліз дуже великий.

Любов

На любовному фронті Риб панує ідилія. Багато Риби освіжать свої почуття в усталених спілки. За зовнішньою холодністю Риб ховається романтична душа, саме вона буде так цінується і кохана партнерами Риб в цей період. Риби ніяково почуваються на банкетах, в залах ресторанів і на світських заходах. А от в умовах романтичної вечері тет-а-тет їм рівних немає. І в липні Риби будуть щедро дарувати душевне тепло своїм половинкам.

Гороскоп на липень 2016 Риби можуть влаштуватися на нову роботу

У самотніх Риб теж дуже приємні перспективи. Багатьом з них нарешті вийде зустріти свою пару. Уважно придивіться до партнера починається в романі. Якщо ви на 100% виключаєте його меркантильний інтерес до власної персони, можете сміливо кидатися у вир нових стосунків з головою. Але, якщо частка сумнівів все ж таки присутня, постарайтеся поставитися до такого роману з притаманним вам розсудливістю. Розцінюйте його як проміжний етап між вашим минулим і початком чогось нового і світло у вашому житті, щоб застрахувати себе від душевних травм у зв’язку з його (романом) невдалим завершенням.

Дитина Риби

Гороскоп на липень 2016 Риби можуть влаштуватися на нову роботу

Безліч клопоту батькам доставить своєю поведінкою дошкільник-Риба. Це буде викликано його категоричним небажанням займатися інтелектуальною працею. Турботливі батьки готові бити на сполох, і не дивно. Маленька Рибка вже зовсім скоро повинна сісти за шкільну парту, і батькам, часто не безпідставно, здається, що його багаж знань зовсім худий. Постарайтеся поводитися дипломатично, інакше ризикуєте зовсім відбити у дитини потяг до знань. Маленькі Риби «дорослішають» трохи повільніше своїх однолітків інших знаків зодіаку. Приводів для паніки немає, після того, як пролунає перший у житті шкільний дзвоник, процес піде по накатаній. Колектив однолітків буде надихати і надихати дитини-Рибу на подальший розвиток, а дух конкуренції не дозволить самолюбної Рибці пасти задніх.

Здоров’я

Гороскоп на липень 2016 Риби можуть влаштуватися на нову роботу

Незважаючи на відсутність серйозних проблем в житті представників знаку, багато з них будуть схильні до нападів мігрені або просто головного болю. Це навряд чи може означати наявність серйозних діагнозів, швидше за все, болю можна віднести щодо метеозалежності Риб. Все ж, якщо головний біль дошкуляє вам дуже часто і напади не купіруються болезаспокійливими препаратами, варто звернутися до невролога. Варто приділяти увагу артеріального тиску і тримати його під суворим контролем.


Резюме:
Липень 2016 — відмінний час розширювати бізнес.
Можливе отримання спадщини або виграш у лотерею.
Гороскоп для Риб на серпень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: