Гороскоп на липень 2016 Рак відчує себе невпевнено

Подібно їзді по серпантину життя багатьох Раків змінюється кардинально. З періоду душевного благополуччя представникам цього знаку зодіаку потрібно в липні 2016 року потрапити в період, де зовні благополучні й задоволені життям Раки будуть відчувати себе абсолютно розгубленими і незахищеними, і це при тому, що реальних передумов для цього може і не спостерігатися. Навпаки, стан справ Раків як раз-то і не викликає ніяких складнощів. Фінансове становище Раків міцне, облаштований побут, сім’я любить і оберігає Раку. Робота Раку нагадує конвеєр, все відбувається рівно, без особливих злетів, але і від падінь доля береже Раку протягом усього літнього періоду. Сатурн протегує представникам знака, а це гарантовано вбереже від великих потрясінь і катастроф.

Робота

Представників зодіакального будинку Рак не варто розраховувати в липні на надприбутки, при цьому процес ведення бізнесу все обійдеться без форс-мажору, здатного хоч якимось чином вплинути на майбутнє Раків. Тому у представників знаку намічається чудова можливість просуватися до поставленої мети абсолютно впевнено, не підганяючи події і чітко дотримуючись наміченого плану. Просто не обнадеживайте себе перспективою зірвати зірку з неба, прислухайтеся до інтуїції і вимогам логіки. Пряма лінія, проведена подумки до бажаного результату,неодмінно приведе вас до поставленої мети, просто йдіть за нею невеликими, але впевненими кроками. І, якщо все ж на шляху прямування виникають якісь не радують обставини, зменште темп, і вони неодмінно обійдуть вас стороною.

Гороскоп на липень 2016 Рак відчує себе невпевнено

Постарайтеся в цей період бути більш стриманими з колегами і керівництвом, але у жодному випадку не допускайте фамільярність по відношенню до себе. Крім того, так само ретельно й самі уникайте її. Власникам бізнесу варто оцінити виниклу в липні перспективу партнерства з недавно з’явилися у вашому житті людиною, тому що з’явився саме в цей час компаньйон зможе дозволити вам зміцнити своє соціальне становище і розширити горизонти власного бізнесу. Якщо надійних партнерів не спостерігається, подивіться ширше, швидше за все ви бачите все занадто вузько.

З боку життя Раків у цей період виглядає благополучно, і у малознайомих людей може навіть викликати заздрість. Але тільки близьким, для яких Рак, як відкрита книга, відомо, наскільки дискомфортно йому зараз. Вся справа в тому, що Ракам знову підкине неприємний сюрприз власна помисливість, непевність у собі і залежність від думки оточуючих. Сумніви і невпевненість Раків – притча во язицех, і їм-то і віддадуться представники знаку в липні.

Гороскоп на липень 2016 Рак відчує себе невпевнено

Багатьом з них доведеться відчути розчарування і жаль з-за втрачених можливостей. Раки часто в главу кута ставлять думку оточуючих, і це часто підштовхує їх до того, що вони воліють відмовитися від чогось, що може викликати несхвалення або осуд оточуючих. Невдоволення собою і власними діями з головою поглине Раку, а близьким доведеться лише втішати і заспокоювати йому. Тому, Раки, складаються в любовних відносинах або мають сім’ю, перенесуть таке положення справ трохи легше, швидше впораються з ситуацією і візьмуть негативні емоції під контроль.

Любов

В особистому житті у Раків теж все буде більш-менш передбачувано і рівно. Відносини будуть складатися саме таким чином, якими їх задасть початок місяця. Вже в першій декаді буде ясно, з якими саме проблемами доведеться зіткнутися вашим відносинам. Багатьом представникам знака нагадають про своє існування далекі родичі, у яких з’являться складності, як побутові, так і фінансові. Сформована обстановка в їх житті може вимагати вашої участі. Не поспішайте поставитися до неї неуважно або формально, швидше за все, проблеми, обрисовавшиеся у родичів мають ширші масштаби, ніж це здається при першому погляді, а в наслідку можуть зачепити й інтереси вашої родини. Якщо ви прийдете до висновку, що справи йдуть саме таким чином, прикладіть максимум зусиль, щоб вирішити проблему якомога ефективніше, лише б тільки все швидше залишилося в минулому.

Гороскоп на липень 2016 Рак відчує себе невпевнено

Пильної уваги вимагають від Раку і відносини зі своєю половинкою. Ще вчора глибокі любовні стосунки можуть раптом повернутися на 180 градусів і перетворитися на відверте протистояння. Ретельно уникнути подібної ситуації, бо як виправити що-небудь буде згодом досить складно, а вам зараз як ніколи потрібно опора і душевна підтримка. Оптимальне рішення липня – поступитися або відійти в сторону. У цей непростий для багатьох Раків час краще тактика — перечекати, не роблячи кардинальних рішень і різких рухів. У якийсь момент може здатися, що ситуація, що склалася пригнічує обох і для обох ж неприйнятна, але не поспішайте, і з часом все напевно утворюється. Варто зауважити, що зірки не рекомендують поспішати і з питаннями побуту і власного житла – це абсолютно не та тема, яка потребує вашого невідкладного уваги. Терпіння, витримка і життєва мудрість стануть головними союзниками Раку в липні.

Здоров’я

Гороскоп на липень 2016 Рак відчує себе невпевнено

Робота і будинок не будуть в липні забирати всі сили Раку, тому у представників знаку з’являється час приділити увагу своєму здоров’ю, особливо тих проблем, які не викликають больових симптомів, але ведуть до погіршення якості життя. В ряду таких проблем найнагальніша для Раків – проблема із зором. Відвідайте офтальмолога. Ретельно дотримуйтесь курс лікування і всі рекомендації лікаря. Зверніть увагу на освітлення робочого місця і контролюйте час, проведений за комп’ютером.


Резюме:
Раки в мулі відчують себе розгубленими і незахищеними.
В роботі дотримуйтеся наміченого плану, не намагайтеся зірвати зірку з неба.
Гороскоп для Раків на серпень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: