Гороскоп на липень 2016 Овни потребують підтримки

Сприятливий період у житті Овна триває. Цьому значною мірою сприяє вплив таких сильних і могутніх планет, як Марс і Сатурн. Варто рішуче скористатися моментом для досягнення професійних цілей. Однак це не означає, що планети зроблять все за вас, а ви лише будете пожинати плоди. Варто немало потрудитися для досягнення успіху.

Робота

Овнам в професійній діяльності властивий природний консерватизм і прихильність певним шаблонам. І, якщо у безлічі професій
(бухгалтер, нотаріус тощо) це дає свій позитивний результат, то в професіях, де вимагається творчий підхід і нестандартність прийнятих рішень, дуже часто значно ускладнює життя. Овен вміє мислити творчо, але йому постійно доводиться коливатися. Якщо в липні представники творчих професій знаку зможуть переломити таку ситуацію, вони зможуть досягти дуже високих результатів.

Гороскоп на липень 2016 Овни потребують підтримки

Липень 2016 буде багатий для Овнів спілкуванням з людьми. Не завжди цих людей можна буде назвати приємними для представників знаку. Навчіться стримувати емоції, постарайтеся придушити викид негативу в навколишню атмосферу. Загострена вразливість ускладнює життя Овна, йому важко робити хорошу міну при поганій грі. Овнам вкрай важко стримувати себе в ситуаціях, де вони відчувають себе недооціненими і відкинутими. Такими випробуваннями липень буде насичений. Чи вийде Овен переможцем з цих випробувань залежить виключно від представників цього знака.

У липні всі свої сили Овну варто направити на роботу, особливу увагу варто приділити переїздів та відряджень. Всі справи, які належить вирішити Овну далеко від дому, будуть успішно завершені з чималими витратами, але і з відмінним результатом. Швидше за все, саме завдяки цим успіхам Овни зможуть зробити стрибок по кар’єрних сходах або хоча б зайняти більш привілейоване місце в колективі колег.

Друга половина липня Сатурн і Марс щедро обдарують представників знаку натхненням і підвищеною працездатністю. Прогрес у справах забезпечить неймовірна впевненість у власних силах і загострена інтуїція. Зірки настійно рекомендують позбавитися в останній декаді липня від переживань минулого, спогадів про спіткали коли-небудь невдачі і розчарування. Саме це зможе подесятерити ваші сили і привести до наміченої мети.

Любов

Овен в липні 2016 року спроектовано на роботу, і у всіх інших сферах його життя спостерігається затишшя. Сімейні Овни пливуть за течією. Їх побут облаштований, матеріальна база стабільна. Всі сили й емоції Овна зараз вкрай далекі від душевних потреб їх половинок. Це не може тривати довго, і вже ближче до кінця місяця в сім’ї можуть спостерігатися деякі шорсткості і охолодження. Не пускайте ситуацію на самоплив, хоч вам і важко розриватися між роботою і домом, варто знаходити сили на все і встигати скрізь. Поверніться обличчям до своєї половинки, не скупитися на добре слово, комплімент або похвалу. Втрачена духовний зв’язок може обернутися періодом охолодження і емоційної відчуженості на довгі місяці.

Гороскоп на липень 2016 Овни потребують підтримки

В останній декаді липня із-за впливу Плутона Овен може відчути страх перед майбутнім і бажання сховатися від життєвих проблем за надійною стіною побутового благополуччя. Зараз Овен вкрай потребує моральної підтримки і схвалення сім’ї і близьких. І, якщо Овен знає, що йому є на кого покластися у важку хвилину, він зможе звернути гори і досягти успіху навіть у тому, що на перший погляд здається нереальним. Якщо ж представнику знака немає звідки чекати підтримки, у нього можуть опуститися руки, що не найкращим чином вплине на його справах. Тому прикладіть всі зусилля, щоб у цей період поряд з вами постійно були люди, які люблять вас, і яких любите ви – ваша сім’я, друзі!Саме їх підтримка і любов стануть для вас стимулом до успіху і перемоги!

Гороскоп на липень 2016 Овни потребують підтримки

Зовсім інакше справи йдуть у Овнів, не пов’язаних шлюбними узами. Їхні стосунки зараз нагадують тривалу феєрію, і ця феєрія тим яскравіше, ніж Овен менше впевнений у їх міцності.

У липні 2016 одиноким Овнам випадає шанс завести романтичні відносини. Швидше за все, це буде любов з першого погляду, яка так властива представникам знака. Але Овнам доведеться чимало потрудитися, щоб привернути увагу до власної персони і захопити партнера, а відчуття, що ви привабливі для партнера буде надихати на подвиги, які зможуть зробити карколомне враження на кохану людину і повністю підпорядкувати його серце своєю щирістю, лагідністю і романтичністю. Саме такі відносини в перспективі стануть довготривалим союзом.

Дитина Овен

Гороскоп на липень 2016 Овни потребують підтримки

Маленький Овен змусить відчути батьків деяке напруження в сімейних відносинах у другій половині липня. Особливо це стосується тих сімей, де батьки та бабусі з дідусями не виступають єдиним фронтом. У таких сім’ях часто виникають протиріччя, коли в питаннях виховання у дорослих немає єдиної думки, авторитет одного з них оскаржується в присутності дитини, а хтось з дорослих намагається заробити бали методом підкупу і лестощів в очах дитини. Маленький Овен дуже спостережливий, він швидко прояснить для себе таке положення речей і візьме на озброєння. Рано чи пізно ситуація загостритися настільки, що зможе викликати вибух, що дорівнює в еквіваленті невеликий атомної бомби. Дорослим варто обговорити ситуацію і по можливості повністю виключити її виникнення на майбутнє.

Здоров’я

Гороскоп на липень 2016 Овни потребують підтримки

Напружений графік роботи Овна не залишає йому часу для відпочинку. Це може викликати невелике послаблення імунітету. У липні Овен може стати жертвою алергічних реакцій. Овен не дуже розбірливий в їжі та вживаної побутової хімії. Варто уважніше ставитися до цього питання, а якщо все-таки неприємні симптоми алергії вже спостерігаються, краще відвідати лікаря. Сучасні антигістамінні препарати дозволяють повністю позбутися від неприємної симптоматики за короткий термін.


Резюме:
У другій половині липня працездатність Овнів різко підвищиться.
Овни дуже потребують підтримки сім’ї та друзів.
Гороскоп для Овнів на серпень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: