Гороскоп на липень 2016 не дозволить розслабитися Стрільцям

Середина літа відзначиться безліччю пам’ятних та яскравих подій для представників переважної більшості представників знаків зодіаку. Не дуже комфортно, але без значних потрясінь липень 2016 року пройде лише для Тельця і Діви. Це обумовлено приналежністю цих знаків зодіаку до стихії Землі, і життя представників цих знаків у липні буде приземленою і не дуже яскравою. Цей період буде дуже сприятливий для відновлення і зміцнення справ вельми земних – налагодження побуту, відновлення дали тріщину сімейних та любовних відносин, наведення порядку у власній оселі. Увагу Тельців, Козерогів і Дів, швидше за все, буде сконцентровано на стані власного світовідчуття. Це-то і підведе представників знаку в липні 2016 року. Приймаючи рішення, особливо доленосні, їм варто спиратися виключно на тверезий розрахунок, і ті якості, які притаманні представникам стихії Землі – сталість, стабільність, наполегливість, вміння чудово адаптуватися до умов середовища, що змінюється, а не на душевні пориви і власну інтуїцію. Тільки так можна не наламати дров і не зробити того, про що згодом доведеться пошкодувати.

Овнам гороскоп сприяє в липні. Основну силу варто направити на професійну реалізацію. Висока ймовірність, що ваші зусилля нарешті будуть помічені керівництвом і кар’єра піде в гору. Вам доведеться чимало попрацювати для цього, але воно того варто. Саме зараз у життя Овнів велика ймовірність зробити хороший заділ на майбутнє.

Гороскоп на липень 2016 не дозволить розслабитися Стрільцям

Тельці у липні, як і на початку року, переживають не найкращий період. Цьому сприяє практично ідентичне розташування планет. Вони знову загрузнуть у побутових клопотах і повсякденних дрібницях, чого можуть відчувати почуття розчарування і незадоволеності власним життям. Вирівняти ситуацію допоможе заняття, яке з головою захопить Тільця – ремонт, купівля обновок або недорогий побутової техніки, творчі заняття.

Близнюкам в липні варто запастися терпінням і витримкою. Однак це не означає, що прогрес у справах неможливий і досягнення перемог виключено. Все це цілком реально, але потребує великих зусиль і напруженої праці. Швидше за все, Близнюкам доведеться багато спілкуватися, при цьому не з самими приємними людьми. У цей період Близнюкам важливо тримати ніс за вітром, вміти швидко пристосовуватися до швидко мінливих обставин і вміти тримати під контролем емоції.

Раки можуть у липні переживати справжній емоційний криза. Виною тому стане недолік внутрішньої волі, який виражається у страху відрізнятися від натовпу, в залежності від думки оточуючих людей і боязні займатися в житті тим, чим хотілося б насправді. Друга половина місяця трохи заспокоїть представників знаку з’явилися на горизонті приємними перспективами, однак повністю розвіяти невдоволення собою і навколишнім світом не зможе.

Гороскоп на липень 2016 не дозволить розслабитися Стрільцям

Лев в липні 2016 стане для себе суворим суддею. Час самодисципліни, твердості і стійкості. Багатьом Левам доведеться виправляти помилки, допущені в минулому. Але підступна Вогняна Мавпа і вплив Меркурія на долю Львів у липні, швидше за все, змусять представників знаку наламати чимало дров і зробити безліч нових помилок, пов’язаних з необов’язковістю і непунктуальностью притаманних багатьом Левам.

Дівам в липні хочеться простоти і ясності у стосунках, легкості вирішення деяких питань і часто тиші. Але липень, на жаль, зовсім не той період, коли Діви можуть розраховувати на все перераховане вище. Місяць буде вельми напруженим і навряд чи насичений позитивними емоціями. Роздратування і невдоволення собою – постійні супутники Дів в середині літа.

Ваги в липні просто купаються в прихильності зірок. Все дається легко і виконується швидко і якісно. Екватор літа принесе представникам знака чимало перемог на професійному та любовному поприщі, це обумовлено потужним впливом на долю представників знаку Марса і Венери. Куйте залізо поки гаряче! І навіть якщо не все із запланованого буде реалізовано, липень подарує найголовніший подарунок – життєвий досвід, якого так часто бракує представникам знака незалежно від віку.

Для Скорпіонів липень 2016 буде місяцем благотворним для професійної діяльності та розвитку творчих здібностей. Негативним моментом може стати виникнення труднощів там, де ви їх чекали найменше. Тому перед прийняттям рішень потрібно чимало часу провести в роздумах і аналізі. Постарайтеся в середині літа нічого не робити спонтанно і під впливом сьогохвилинних слабкостей, обмежте витрати, тому що це найвірогідніший спосіб уникнути неприємних наслідків.

Гороскоп на липень 2016 не дозволить розслабитися Стрільцям

Стрільцям в липні вплив Плутона не дозволить ні на секунду розслабитися, обставини для представників знаку складаються не найсприятливішим чином, однак це тільки надасть завзяття і розсердить в хорошому сенсі слова. Всі перешкоди, що виникають на шляху Стрільця в липні, анітрохи не лякають представників знаку і дають натхнення на нові звершення. Природний оптимізм і життєрадісність допоможуть з гідністю вийти їх всіх сформованих ситуацій, подарують нових друзів і розширять коло спілкування.

Козеріг у липні 2016 року перебуває практично на межі нервового зриву. Для цього, в общем-то, і немає об’єктивних причин, але фізична і психологічна втома для багатьох представників знаку виллється саме такими неприємними наслідками. Рада астрологів – постарайтеся відпочити і розслабитися, хоча б невеликий тайм аут у справах і сімейного життя дасть вам необхідний ковток свіжого повітря, відновить працездатність і психоемоційний стан.

Гороскоп на липень 2016 не дозволить розслабитися Стрільцям

Водоліям у липні гороскоп дарує прогрес у всіх справах. Рух до мети буде успішним, особливо для тих представників знаку, чиї інтереси лежать у сфері працевлаштування або просування по кар’єрних сходах. Ближче до кінця місяця можливе виникнення конфліктних ситуацій в робочому колективі або в сім’ї. Постарайтеся трохи критичніше ставитися до власного поводження і звичок.

Риб у липні на кожному кроці підстерігають якісь приємні події. Місяць повний несподіванками і приголомшливими сюрпризами. Фортуна прихильна до представників знаку, що все заплановане буде благополучно реалізовано. Липень стане найбільш емоційно насиченим місяцем у році, тому не втрачайте можливості зайнятися творчістю і поспілкуватися з друзями і родичами.

Здоров’я

Овни в липні можуть стати жертвами алергічних реакцій. Приділіть особливу увагу побутової хімії та якості їжі. Краще зайвий раз перестрахуватися, прочитавши етикетку з вмістом упаковки з продуктами харчування або пральним порошком, ніж потім усувати неприємні наслідки.

Гороскоп на липень 2016 не дозволить розслабитися Стрільцям

Тельці можуть відчути в липні легке нездужання, пов’язане з фізичною перевтомою. Відпустка на морському узбережжі або навіть у своїй кліматичній зоні зможе швидко усунути це явище.

Близнюки можуть сміливо покластися на своє міцне здоров’я. Воно їх напевно не підведе. Що може викликати занепокоєння, так це стан здоров’я зубів і ротової порожнини. І якщо ви вже давно подумуєте про похід до стоматолога, то настав час це зробити.

Ракам, у яких є проблеми з очима і зором, варто відвідати офтальмолога навіть у тому випадку, якщо представники знаку не вважають ці проблеми істотними.

Гороскоп на липень 2016 не дозволить розслабитися Стрільцям

Левам гороскоп рекомендує вести більш активний спосіб життя. Це не обов’язково повинні бути тренування з великим фізичним навантаженням до повної знемоги. Вечірньої прогулянки, велопробігу в легкому темпі перед сном або зарядки вранці буде цілком достатньо для поліпшення самопочуття.

Дівам в липні може докучати безсоння, вона буде небажаною і небажаною гостею в їх спальні. Якщо нормалізація режиму сну і неспання не приносить очікуваних результатів, слід вдатися до синтетичних фармакологічних препаратів.

Ваги будуть стурбовані станом волосся і нігтів. Пам’ятайте, що нігті і волосся можуть сигналізувати нам про проблеми внутрішніх органів. Прислухайтеся до стану організму.

Скорпіонів можуть турбувати болі в спині і суглобах. Не варто довіряти представникам нетрадиційної медицини, краще відвідати фахівця.

Гороскоп на липень 2016 не дозволить розслабитися Стрільцям

Стрільці в липні 2016 можуть піддаватися травм та опіків. Це проявляється несприятливий вплив Марса. Приймайте елементарні заходи безпеки.

Козероги в липні навряд чи обійдуться без лікарських засобів, які зможуть підкоригувати роботу нервової системи. Чудово впораються з цим аптечні седативні препарати, а також застосування відварів лікарських трав і зборів.

Гороскоп на липень 2016 не дозволить розслабитися Стрільцям

Водолії, які мають надлишкову вагу, повинні зайнятися своїм здоров’ям. Медики наполягають, що зайва вага приховує дуже багато схованих до пори до часу серйозних захворювань.

Риби в липні можуть скаржитися на часті головні болі. Багато представників знаку метеозалежні, а липень насичений магнітними бурями. Запасіться анальгетиками і спазмолітиками.


Резюме:
Близнюкам в липні потрібно запастися терпінням і витримкою.
Левам доведеться виправляти минулі помилки.
Астрологічний прогноз на серпень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: