Гороскоп на липень 2016 Лев піддається тиску з боку боса

Левам, яскраво вираженим фіксованим представникам стихії Вогню, буде в липні ой як несолодко. Незважаючи на те, що їх традиційні небесні покровителі так само стоять на сторожі інтересів Лева і забезпечують своє покровительство, але знайдуться і ті, хто створить ситуацію, в якій Левам доведеться похвилюватися. Однак не варто впадати у відчай. Гороскоп лише натякає і попереджають про труднощі, які можуть виникнути на дорозі, та Лева буде під силу подолати їх.

Робота

Сонце, основна опора Львів, в липні 2016 року підставити надійне плече своїм підопічним. Це допоможе нівелювати негативний вплив інших планет, в гіршому випадку просто забезпечить необхідним запасом життєвої енергією. А ось Сатурн і Меркурій будуть явно не на боці представників знаку. Їх негативний вплив на життєвий уклад Львів торкнеться сфери бізнесу і робочого процесу. Будьте готові пережити невеликі потрясіння. Нехай вас втішає те, що особливого впливу на майбутнє Лева ці потрясіння не матимуть.

Гороскоп на липень 2016 Лев піддається тиску з боку боса

Весь липень і початок серпня Левам варто остерігатися проблем в технічних питаннях. Неприємності зможуть вивести із стану душевної рівноваги навіть найспокійніших представників знаку, хоч таких дуже мало серед Львів. Будьте готові до них з самого першого дня місяця і постарайтеся, будучи попередженим гороскопом, запастися терпінням і витримкою. Чого ж варто очікувати Левам? Вихід з ладу комп’ютера або, якщо ви працівник офісу, вас сто відсотків відверне від виконання посадових обов’язків. Якщо ж ваша професійна діяльність пов’язана з фізичною працею, то зламатися може все, що завгодно – механічні прилади, електрика, автомобіль, побутова техніка і системи комунікацій. Швидше за все, процес цей від вас залежатиме не буде, і заздалегідь передбачити, де саме відбудеться збій, вам не під силу. Але все ж, дещо-які заходи ви зможете зробити. Проведіть діагностику або техогляд, це зведе до мінімуму шанс простою з причини виходу з ладу технічних засобів. Не ставайте стороннім спостерігачем процесу, а спробуйте опиратися впливу Меркурія усіма засобами, які доступні і їх наслідки будуть зведені до мінімуму.

Крім усіляких технічних форс-мажорів Львів, працюючих в підпорядкуванні, очікує і чималий тиск з боку начальства. Пережити це допоможе дух конкуренції, так властивий представникам цього знаку.

Зірки радять Левам уникати фінансових операцій, які викликають хоча б частку сумніви і здаються вам сумнівними. Чуття не підводить вас, результати таких угод, швидше за все, стануть плачевними і надовго виб’ють вас з фінансової рівноваги.

Гороскоп на липень 2016 Лев піддається тиску з боку боса

Мобілізуйте всю свою волю і психоемоційні ресурси, і постарайтеся перемогти обставини. Саме це дозволить Левам не завдати шкоди своєму актуальному статусу. Прикладіть всі зусилля і не залишайте незавершених проектів, зараз Левам категорично протипоказано залишати що-небудь на «потім». Якщо зараз ви не прислухаєтеся до порад гороскопу, то, швидше за все ваші проекти так і залишаться незакінченими, і надалі потім повернутися до них у вас не буде ні найменшої можливості. Робіть так, щоб будь-яка нова проблема розв’язується без довгих зволікань в максимально стислі терміни.

Будьте подвійно пильні при підписанні документів і договорів, якщо вже без цього ваша робота немислима. Ви можете прислухатися до думки колег і співробітників і брати до уваги сказане ними, але ні в якому разі не йдіть на поводу чужого думки і не міняйте під чиїм-то впливом прийняте рішення. Поставте на чільне місце залізні логічні доводи, власні установки і фінансове чуття.

Любов

На любовному фронті у Львів зірки прогнозують затишшя. В цей період краще не робити пропозиції руки і серця, а також не приймати такого.

Гороскоп на липень 2016 Лев піддається тиску з боку боса

В особистому житті Львів, як і на професійному поприщі, обставини до кінця літа радувати не будуть. Гороскоп застерігає вас від емоційної холодності по відношенню до партнера, так і від надмірних потаканий всім його примхам. Візьміть на озброєння цей рада, і дійте, виходячи з обставин. У колі сім’ї будьте розсудливими і навіть трохи відстороненими. Краще видаліть пильну увагу близьким друзям. Навіть беручи до уваги, що вам зараз доводиться не солодко, все ж зробіть все від вас залежне, щоб приділити їм увагу та по можливості надати допомогу, адже час, коли аналогічна допомога потрібна вам може наступити в будь-яку секунду.

Дитина Лев

Маленький Лев у липні живе виключно емоціями. Його батьків це якість буде втомлювати, але й дратувати. Найефективніший спосіб впоратися з цим — дозволяти Левеняті вихлюпувати накопичені емоції, спонукаючи його говорити про свої переживання. У разі відсутності контакту з батьками у такі моменти, ваша дитина може замкнутися в собі, і як результат у недалекому майбутньому у нього можуть виникнути проблеми з фізичним здоров’ям або самооцінкою.

Здоров’я

Гороскоп на липень 2016 Лев піддається тиску з боку боса

Роздратування, що нагромадилося липня 2016 року може знайти прекрасний вихід у заняттях фізкультурою і спортом. До того ж, багато представників знаку ведуть малорухливий спосіб життя і схильні до ожиріння. Тому почати більш активне життя для Лева буде дуже актуально. Левам не варто вдаватися до тренувань за графіком. Будь-яка залежність суперечить волелюбною вдачею Лева. Краще займатися фізкультурою за настроєм, так більш імовірно, що вона стане нормою життя.


Резюме:
В липні 2016 року Львів очікують проблеми в технічних питаннях.
Уважно вивчайте документи, які ви підписуєте.
Гороскоп для Левів на серпень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: