Гороскоп на липень 2016 Козеріг схильний до депресій

Домагатися якихось результатів Козерогам в цей період буде дуже складно. Це обумовлено впливом Меркурія, який стане практично повновладним господарем долі Козерога в липні.

Робота

Вся ваша професійна діяльність буде схожа з плаванням проти течії і вимагає набагато більших зусиль, ніж в інший час. Фінансова яма з-за втрати доходів вам не загрожує, але і легких грошей не передбачається. У першій декаді місяця доведеться чимало попрацювати, а то й зовсім, провести кілька безсонних ночей, щоб довести до кінця раніше розпочаті справи і реалізувати старі проекти. Зірки рекомендують бути уважними до деталей і дуже розбірливими в контактах. В липні 2016 року не виключено, що Козеріг отримає удар в спину від того, від кого він не очікував навіть підступу. При цьому Козерогові треба бути вимогливим до власної персони і не йти ні на які компроміси, крім самих необхідних. Тільки твердість, працездатність і цілеспрямованість дозволять представникам знака просунутися хоча б на йоту вперед.

Трохи вільніше себе почувати представники творчих професій, але і їм нестандартність рішень буде даватися непросто. Якщо Козеріг є власником бізнесу, йому варто бути особливо обачним в частині вивільнення оборотних коштів.

Гороскоп на липень 2016 Козеріг схильний до депресій

Гороскоп попереджає Козерогів про можливі нераціональних витрати, які можуть зробити представники знаку, не маючи для цього засобами. Враховуючи імпульсивність Козерога, йому не варто тримати при собі великих сум грошей, користуватися кредитною карткою. Набагато раціональніше буде мати у своєму розпорядженні тільки дрібну суму готівки, втрата якої не загрожує неприємними наслідками Козерогу та його близьким.

Обходьте десятою дорогою казино, не грайте в азартні ігри навіть зі знайомими людьми, Козеріг – людина честі, програш доведеться віддавати, і ваш азарт дуже дорого обійдеться вам, бо Фортуна зараз явно відвернулася від вас.

Як вогню уникайте ситуацій, в яких вам доведеться звернутися до позикових коштів. Забудьте про те, що ви можете оформити кредит або перехопитися грошима у друзів. Категорично не варто цього робити до самого кінця літа. Якщо ж все-таки ви не змогли обійтися без допомоги позики, досконально обговоріть його умови щоб уникнути подальших непорозумінь.

Друга половина місяця буде насичена дрібними і короткостроковими проектами. Часто Козероги будуть непослідовні і нерозбірливі у своїх діях, результатом яких буде плутанина, здатна привести до авралу. Намагайтеся грамотно розставляти пріоритети і обмірковуйте стратегію і тактику для будь-якого заходу.

Любов

Під ударом в липні виявиться і емоційна сфера. Практично весь місяць Козерогам доведеться ходити по вістрю ножа, щоб не впасти в депресію або не дати вибухнути негативним емоціям. Нервове перенапруження може призвести багатьох представників знаку на лікарняне ліжко, адже, як відомо, всі хвороби від нервів.

Гороскоп на липень 2016 Козеріг схильний до депресій

У спілкуванні з власними дітьми у Козерогів теж спостерігаються труднощі. Шорсткості, якщо вони були раніше, перейдуть у відкрите протистояння, Козеріг буде прямолінійний на межі деспотичности, а діти будуть неодмінно протистояти авторитарному режиму батька, який раніше для нього був не властивий. Доведеться потерпіти, Козеріг не відступить від такої методи виховання рівно до тих пір, поки не буде нейтралізовано негативний вплив Плутона, це відбудеться ближче до початку серпня.

У любовних стосунках представників знаку гармонія дається нелегко. Багато представників зодіакального будинку Козерогів будуть відчувати себе використаними, вважаючи, що віддають багато не отримуючи нічого натомість. Це буде стосуватися і речей матеріальних, і емоцій. Дуже часто у Козерогів будуть реальні підстави для того, щоб прийти до такого висновку.

Нових знайомств на любовному горизонті теж не передбачається. Козеріг виснажений життєвими труднощами і від романтики його думки дуже далекі. Зірки не обіцяють зав’язки перспективних відносин в цей час, тому Козеріг нічого не отримає, але й нічого не втратить.

Дитина Козеріг

Гороскоп на липень 2016 Козеріг схильний до депресій

Невдачі дитини змусять хвилюватися батьків маленьких Козерогів. Маленькі представники знаку дуже недовірливі і вразливі, і, варто батькам або оточуючим раз не помітити їх досягнень – чекайте сліз і образ вашої дитини. Маленький Козеріг постійно прагне до ідеального результату, і найменший відступ від такого може дуже сильно засмутити його. Не бійтеся «захвалить» маленького Козерога. До певного віку це потрібно робити постійно, а чуйний батько завжди відчує міру і вчасно зупиниться, щоб не навіяти дитині почуття свідомість власної винятковості і переваги.

Здоров’я

Гороскоп на липень 2016 Козеріг схильний до депресій

Низка дрібних невдач і розчарувань при великих витрачених зусиллях кого завгодно може вибити з колії, тим більше, якщо мова йде про такому чутливому представника гороскопу, як Козеріг. Саме це і станеться з багатьма Козерогами в липні 2016. Не варто боятися звертатися за допомогою і підтримкою. Задушевна розмова з коханою людиною, батьками, авторитетним для вас людиною зможе підняти вашу самооцінку, а це вкрай важливо для будь-якого Козерога. Якщо вам не змогли допомогти близькі люди, варто розглянути питання про звернення за психологічною допомогою до професійного психолога або психотерапевта.


Резюме:
Козеріг отримає удар в спину від кого навіть не очікував.
Не вдавайтеся до кредитів.
Гороскоп для Козерогів на серпень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: