Гороскоп на липень 2016 Діва відчує потребу в змінах

Як і більшості представників знаків Зодіаку, Діві в липні 2016 року доведеться досить несолодко. Зумовлено це як загальним несприятливим впливом небесних світил на всіх жителів планети, так і розташуванням планет, що мають відношення безпосередньо до сузір’я Діва. Життя Діви буде відрізнятися від інших знаків Зодіаку лише тим, що її життя в цей період буде спостерігатися хоч і нестійка, але стабільність.

Робота

Липень 2016 – період, сприятливий для вирішення професійних питань у деталях. Це означає, що в глобальних масштабах, швидше за все, Діви і не будуть на гребені успіху. Стосовно нюансів, то тут вже їм точно буде супроводжувати удача! «Расшибает лоби об скелі» нерозв’язних великих завдань – це зараз не про Дів. З притаманною їм розважливістю, Діви перечекають запропоновані зоряним розкладом важкі часи, зосередившись на вирішенні повсякденних питань, на які їм раніше просто не вистачало часу. Багатьом Дівчатам здається, що в такому розміреному графіку житті є своя принадність, завдань меншого значення і з меншою мірою відповідальності можна вирішити більше, ніж глобальних, а це для мотивації Дів є не останнім чинником.

Власникам бізнесу гороскоп настійно ретельно проаналізувати технічний аспект виробництва. У разі, якщо Діва є найманим працівником, їй теж варто модернізувати своє робоче місце. Переваг від таких дій маса, головні з яких те, що ваша активність буде спрямована в корисне русло, і ви неодмінно відчуєте всю користь від виконаних операцій у майбутньому. Але, що не кажи, а Дівам, які звикли вирішувати глобальні питання, заняття та заняття подібного роду доведеться зовсім не до смаку. Діви втомлені і розчаровані відсутністю активного руху вперед. Підставить підніжку представникам знака Уран. Саме його вплив посприяє тому, що Діви можуть виявити всі негативні риси характеру – гордість, самозакоханість, підвищену дратівливість, схильність до агресії. Не вміють тримати під контролем свої негативні емоції Діви мають всі шанси зіпсувати відносини з діловими партнерами, керівництвом і товаришами по службі.

Гороскоп на липень 2016 Діва відчує потребу в змінах

У третій декаді місяця Діви відчують потребу в змінах, а до кінця місяця їх бажання позбутися від баласту в їх житті досягне максимуму. Що виявиться цим баластом, залежить від того, під впливом якогось світила народилися представники знаку. Це можуть бути і якісь матеріальні речі, і досаждающие спогади або образи. Порядок, як у власному помешканні, так і в емоційній сфері, надзвичайно важливий для представників зодіакального знаку Діви, мотлох і негативні емоції руйнують і заважають рухові вперед, а стан емоційної сфери безпосередньо пов’язана з результативністю діяльності в будь-якій життєвій сфері.

Любов

Романтичний гороскоп липня для Дів не дуже сприятливий. Дівам категорично варто побоюватися відносин, які вам нав’язує протилежна сторона. Час покаже, що такі відносини хоча і затягнуться надовго, але не закінчаться нічим, крім розчарування.

В житті особистому Дівам потрібно вести себе вкрай обережно і обдумано. Як кажуть, краще не висовуватися. Липень — не найсприятливіший час для втілення далекосяжних планів. Більш того й зовнішні обставини чинять чималий тиск. Намагайтеся виключити потрапляння в залежність від цих обставин. Оптимальним рішенням буде самоотстранение на деякий час від проявів негативу, що виходить від близького вам оточення. Сховатися від навалилися проблем у колі вірних друзів теж навряд чи вийде, так як вони зайняті своїми проблемами, і часу на вас просто не виявиться в їх розпорядженні.

Гороскоп на липень 2016 Діва відчує потребу в змінах

Уникнути конфліктних ситуацій в побуті і на роботі дозволить відпустку, проведений поза домом. Діви просто необхідно побути деякий час наодинці з собою і своїми думками, допоможе відновити нервову систему і відчути себе краще фізично і морально.

Дитина Діва

Гороскоп на липень 2016 Діва відчує потребу в змінах

Маленькі представники знаку будуть долати батьків не властивими їх віку питаннями, що стосуються питань життя після смерті, сексу або душі. А деякі маленькі Діви кинуть старше покоління в паніку експериментами, пов’язаними з сексом. Люблять і розуміють батьки не стануть заганяти свою дитину в жорсткі рамки, це неодмінно викличе тільки бунт і протидія з його боку. Намагайтеся встановити щире спілкування і робити все як єдина родина, тільки так ви зумієте направити енергію Діви в потрібний на даному етапі розвитку русло.

Здоров’я

Гороскоп на липень 2016 Діва відчує потребу в змінах

Не найкращий стан психоемоційної сфери призведе до виникнення розладів сну у багатьох представників знаку. Навіть розуміння того, що сон для нервів — найкраще ліки, не допоможе нормалізувати проблему подібного роду. Безсоння – постійна і незмінна супутниця неврозів, яка тільки посилює розлад нервів. Дівам просто необхідно розірвати це «зачароване коло» і вирішити проблему найближчим часом. При необхідності треба використовувати седативні препарати або вдатися до порад народної медицини. Здійснюйте щовечірні прогулянки, хоча б протягом 20-30 хвилин. Це дозволить кровоносній системі збагатитися киснем, і сон настане швидше. Добре допомагає від безсоння і тепла ванна перед сном з використанням різних лікарських трав або ефірних масел. Створіть у власній спальні комфортну для вас атмосферу. Лікарі рекомендують, щоб спальня була неодмінно темною, шумоизолированной, і володіти комфортною температурою для тіла.


Резюме:
Липень 2016 — сприятливий період для вирішення професійних питань.
Відпустку проведіть далеко від дому наодинці з собою.
Гороскоп для Дів на серпень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: