Гороскоп на липень 2016 Близнюки повинні будуть трудитися в поті чола

Час спочивання на лаврах і використання колишніх досягнень закінчилося для представників знаку Близнюків. Настав час наполегливої праці і повсякденних турбот. Місяць в липні 2016 року стає повноправною господинею долі представників даного знаку гороскопу. Вам в буквальному сенсі доведеться стати хамелеоном, щоб встигати пристосовуватися до навколишнього світу. Особливо важко доведеться Близнюкам, народженим під впливом Сонця (11-21 червня), натурам неприборканим, владним і дратівливим. Вогняна Мавпа не раз виведе їх із стану душевної рівноваги в липні 2016.

Робота

Багатьом Близнюкам на початку місяця доведеться поміняти місце роботи або робочий колектив, а, на худий кінець, у них може розширитися коло посадових обов’язків. Швидка адаптація – одна з сильних сторін цього знаку, але і при цьому Близнюкам потрібно маса терпіння і неймовірний рівень концентрації уваги. При дотриманні цих умов Близнюки з легкістю увіллються в новий колектив, в якому пізніше стануть центром уваги і тяжіння, і впораються з усіма робочими моментами, які на перший погляд здаються непосильними.

Особливо уважними варто бути Близнюкам, чий бізнес пов’язаний з роботою з іноземними партнерами. Будьте особливо пильні з 17 по 23 липня, в цей час дуже велика ймовірність стати жертвою обману чи махінацій.

Гороскоп на липень 2016 Близнюки повинні будуть трудитися в поті чола

Близнюки є ідеальними носіями ідей і популяризаторами, вони володіють унікальною спроможністю знайти підхід до всіх разом і до кожного окремо, спілкування – це те, що потрібно їм, щоб відчувати себе щасливими. Близнюки, володіючи енциклопедичними знаннями, широкою ерудицією, прекрасною пам’яттю і логікою, наївні і відкриті у спілкуванні. Гороскоп попереджає, що в липні це може зіграти з представниками знаку поганий жарт. Недоброзичливці не забаряться скористатися вашою відвертістю. Тримайте свої почуття і мова під жорстким контролем, інакше вам доведеться дорого заплатити за свою простоту і наївність. Зберігайте свої секрети в таємниці, не хваліться професійними досягненнями і успіхами в бізнесі, тоді і проблеми обійдуть вас стороною.

У липні Близнюкам доведеться пережити неприємні моменти, пов’язані з їх зайвої марнотратством. Це часто пов’язано з їх бажанням справити враження на оточуючих і виглядати більш солідно і респектабельно, при цьому не маючи для цього реальних підстав. В такі моменти Близнюки схильні робити спонтанні покупки, купуючи предмети розкоші і антикваріату, статусні і розкішні брендові речі. Про таких покупках потім доводиться довго шкодувати, похнюпившись усвідомлювати власну необачність. Постарайтеся стримати витрати, інакше вам довго доведеться виходити з фінансової ями.

Гороскоп на липень 2016 Близнюки повинні будуть трудитися в поті чола

Прекрасна перспектива чекає Близнюків творчих професій. Липень з його «місячним» впливом на представників знаку допоможе реалізувати задумане, натхнення буде вашим постійним супутником, успіх у вашій творчості не за горами.

В останній декаді місяця Місяць зміцнить силу духу представників знаку, посприяє зміцненню матеріального добробуту, але при цьому Близнюки будуть постійно фізично відчувати нестачу часу. І це не дивно. Їм властиво відкладати вирішення всіх питань у довгий ящик, починати роботу в самий останній момент, тому і звинувачувати в цьому нікого. Якщо ви хочете в цей період досягти максимального результату в будь-якій сфері діяльності, то приступайте до роботи у момент її одержання, вирішуйте проблеми по мірі їх виникнення. Це значно полегшить отримання результату і спростить вам життя.

Любов

Для вирішення проблем на сімейному фронті липень явно не відповідний місяць. Всі недомовленості і неоднозначності, накопичені до цього часу, ще більше посиляться. І якщо ви, бажаючи розставити крапки над i і внести ясність у ваші взаємини, затеете розбирання з партнером, то тільки все зіпсувати, наговоривши один одному неприємних речей, а відносини стануть ще більш напружений характер.Гороскоп радить перетерпіти любовні проблеми, відклавши їх до більш слушного часу.

Гороскоп на липень 2016 Близнюки повинні будуть трудитися в поті чола

Близнята, не пов’язані сімейним союзом, у відносинах з особами протилежної статі будуть з задоволенням інтригувати і фліртувати відчайдушно. Це тільки допоможе завоювати серце людини, до якого Близнюки відчувають симпатію. Якщо ж у Близнюків вже є постійний партнер, не варто забувати, що він вкрай потребує вашої постійної уваги і турботи! Не відволікайтеся надовго від партнера, не будьте надмірно самовпевнені, інакше Близнюкам доведеться відчути уколи ревнощів, часом з цілком реальними для цього підставами.

Дитина Близнюк

Гороскоп на липень 2016 Близнюки повинні будуть трудитися в поті чола

Маленькі Близнюки не доставлять особливих турбот батькам. Складніша ситуація з Близнюками-підлітками. Підростаючі Близнюки в липні можуть кинутися як у вир з головою в першу юнацьку любов з усіма притаманними їй переживаннями. Саме цей важливий момент у житті повинні допомогти пережити батьки. Для батьків прийшов час пояснити підлітку принципи вибудовування відносин з обранцем чи обраницею, поговорити про всіх морально-етичних проблемах, про питаннях, що стосуються статевого життя і контрацепції. Буде набагато краще, якщо ці знання і навички ваша дитина почерпне від вас, а не на вулиці з уст таких же юних і недосвідчених однолітків.

Здоров’я

Близнюки завжди покладаються на своє здоров’я, і в липні 2016 це буде абсолютно правомірно. Представники знаку у відмінній формі, їх стресостійкість на висоті, а психоемоційна сфера в самій прекрасній формі.

Гороскоп на липень 2016 Близнюки повинні будуть трудитися в поті чола

Болячки не будуть особливо докучати Близнюкам, однак через рідкісних візитів до стоматолога, які пояснюються найчастіше простий острахом процесу лікування зубів, проблеми в цій області можуть докучати представникам знака в середині літа. Приділіть увагу стану і здоров’ю зубів і ротової порожнини, поки біль вас не змусила вас це зробити в екстреному порядку.


Резюме:
У липні Близнюкам доведеться поміняти місце роботи або взяти на себе додаткові службові обов’язки.
Стримайте свої витрати.
Гороскоп для Близнюків на серпень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: