Гороскоп на квітень 2016. Ваги поринути в суєту і побутові клопоти.

Повсякденність, суєта і побутові клопоти захлиснуть у квітні представників знаку Терези з головою. Сірість буднів викличе смуток, розчарування і зниження власної самооцінки. Але мрійлива і благородна натура Ваг, яка перебуває під великим впливом Венери і Юпітера не зможе довго миритися з таким положенням справ. Вже ближче до кінця місяця Терези зможуть попрощатися зі станом емоційного отупіння і дати нарешті вихід своїм емоціям. Довге перебування в стані депресії і замкнутості категорично протипоказано Терезам і суперечить їх натурі. Занепад духу для представників знаку загрожує безліччю хвороб.

Робота.

Але все ж гороскоп радить не кидатися у вир з головою. Прислухайтеся до власної інтуїції, і ви не помилитеся у виборі дій, які допоможуть вам знову відчути себе вільним і щасливим. Адже для цього зовсім не обов’язково докорінно змінювати своє життя. Терезам дуже властива помірність у всьому. Покупка нового аромату, шикарний букет квітів або новий аксесуар для автомобіля часом з Вагами може створити справжнє диво і дати новий імпульс у життя.

Гороскоп на квітень 2016. Ваги поринути в суєту і побутові клопоти.

Добре впливає на представників знаку і облаштування власного житла. Це дає відчуття захищеності і навіть деякої цінності у власних очах. Незважаючи на те, що у Терезів у будинку завжди повний порядок, вони ніколи не заспокоюються на досягнутому. Інтер’єр будинку знаходиться весь час в стані шліфування до відомого тільки Терезам ідеалу. І якщо ви живете з Вагами в одному життєвому просторі, готуйтеся до ремонту. Якщо на генеральний може не вистачити коштів, то вже косметичний ремонт Ваги неодмінно в квітні затіє. А якщо з якихось причин не буде організований невеликий ремонт, то вже перестановка меблів і предметів інтер’єру вам забезпечені.

При наявності видатних розумових здібностей, стан меланхолії не дозволить Терезам в квітні досягти ні видатних кар’єрних проривів, ні значних фінансових результатів. Однак не варто сумувати, попереду для цього буде більш сприятливий час. А зараз краще відволікти себе спілкуванням з близькою за духом людиною.

Любов.

У чому зірки будуть сприяти Терезам в квітні, так це в романтичних стосунках. У сімейних представників знаку дуже міцні узи шлюбу, і вони по справжньому прив’язані до своїх подружжю. Сім’ю Ваги сприймає як надійний тил і опору.

Гороскоп на квітень 2016. Ваги поринути в суєту і побутові клопоти.

Ваги, які ще не пов’язані любовними відносинами, можуть їх в квітні придбати. Але не забувайте про те, що з-за свого скромного і ненав’язливого вдачі зробити це вам буде складніше, ніж представникам інших знаків. Рада тут можна дати єдиний – блищить! Почуття впевненості в собі і своєму зовнішньому вигляді допоможе виглядати просто запаморочливо. Терези володіють відмінним почуттям стилю, але скромність і небажання виділятися змушує представників знаку вибирати добротні, але не дуже яскраві предмети гардеробу і прикраси. Будьте трохи сміливіше, ваше вроджене почуття міри не дозволить вам виглядати безглуздо і вульгарно, і ви будете просто прекрасні.

У любові Ваги не зможе зупинити ні критика, ні дискомфорт, ні повне неприйняття цих відносин оточуючими. Тільки в любові Ваги непрактичні. Однак Терезам все ж не завадить прислухатися до думки про саміті в квітні романі з боку старших родичів.

Квітень прекрасний час для відвідування культурних заходів і світських раутів. Ви запросто відволіктися від повсякденних турбот, відчуєте свою привабливість для оточуючих і підвищити самооцінку. А висока самооцінка – це те, що необхідно Ваг для того, щоб справлятися з будь-якою поставленою задачею, успішно вирішувати будь-які питання і чудово себе почувати.

Дитина Ваги.

Гороскоп на квітень 2016. Ваги поринути в суєту і побутові клопоти.

Маленькі Ваги залучать підвищену увагу своїй сім’ї нападами іпохондрії і зайвої плаксивістю. Це все неспроста, напевно існує причина до теперішнього моменту прихована від очей. Спробуйте м’яко і наполегливо розібратися в ситуації. Поговоріть з дитиною про його кривдників за порогом вашого будинку, нічних сновидіннях малюка і якихось його нереалізовані бажання. Швидше за все, в якомусь із цих аспектів і криється справжня причина його уявних хвороб і поганого настрою.

Здоров’я.

Для Ваг, які вирішили кинути палити, в квітні найвдаліший час. Дуже ймовірно, що ви розпрощаєтеся з цією звичкою назавжди, якщо не будете брати в руки сигарету, починаючи з самих перших чисел місяця.

Неможливо заперечувати вплив року Вогняної Мавпи представників знаку Терези. У квітні цей вплив найбільш сильне. Будьте дуже обережні в транспорті і на роботі, особливо якщо робота пов’язана з фізичною працею. Також велика ймовірність нанесення шкоди здоров’ю важкими фізичними навантаженнями, пов’язаними з підняттям тяжкості. Опорно-руховий апарат – ахіллесова п’ята практично всіх Ваг. Сіль і алкоголь – основні вороги Ваг у квітні. Терезам просто необхідно суворо контролювати споживання цих продуктів, щоб уникнути великих проблем зі здоров’ям у майбутньому. Початок року буде сприятливим часом для прийняття сеансів оздоровчого масажу.

Гороскоп на квітень 2016. Ваги поринути в суєту і побутові клопоти.

Боротьба із зайвою вагою необхідна для полегшення болю в хребті і тазостегнових суглобах. Якщо Ваги вирішили худнути, то в процесі схуднення не варто вдаватися до синтетичних препаратів, Терезам це загрожує виникненням додаткових проблем з травним трактом. Велика ймовірність звикання до препарату. Достатньо обмежити надходження вуглеводів. Помірність у споживанні хліба і картоплі негайно принесе плоди.


Резюме:
Побутові клопоти захлиснуть з головою Ваг .
Вивести з буденного стану здатний ремонт, перестановка меблів, нові ідеї в облаштуванні будинку, вихід у світ і відвідування культурних заходів.
Гороскоп для Терезів на травень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: