Гороскоп на квітень 2016 Телець задумається про відкриття власної справи

Жага легких грошей буде основним лейтмотивом квітня. І це може вийти у Телят, народжених під впливом Сатурна (12-20 травня). Несподівана премія, комісійні та приємні грошові бонуси можуть очікувати Тельця, для якого це стане довгоочікуваним сюрпризом і приводом для гордості власною персоною.

Робота.

Дуже часто Тельцю доводиться заробляти на життя зовсім не тією справою, якою б хотілося. І якщо в квітні Тельцю належить змінити робоче терені, вид діяльності або роботу як таку, то зміни ці дуже позитивно позначаться на майбутньому представника знака, особливо якщо нова діяльність Тельця буде задовольняти не тільки оплатою праці, але і буде саме такою, про яку я мріяла в юності.

Дуже багатьом Тельцям навесні доведеться задуматися про відкриття власної справи. Це починання буде успішним. Зірки сприяють представникам знака і в оформленні кредитів. Якщо тверезий розрахунок підказує, що без позикових засобів не обійтися, то, вдаючись до допомоги банківських установ, велику увагу приділіть юридичного оформлення. Не нехтуйте професійною допомогою юристів і нотаріусів. Та оформлення кредитного договору, і трудовий контракт, і створення нового підприємства повинно бути оформлене грамотно і в рамках чинного законодавства. Це допоможе надалі уникнути фінансових неприємностей і невдоволення собою, яке так властиво представникам даного знаку зодіаку.

Гороскоп на квітень 2016 Телець задумається про відкриття власної справи

Зірки радять відмовитися в квітні від операцій з купівлі та продажу нерухомості. Велика ймовірність махінацій і зустрічі з недобросовісними людьми. Особливий ризик представляє продаж власної нерухомості. І, якщо вже ви не можете з якихось причин уникнути цього, то виконуйте всі юридичні тонкощі, щоб потім цю операцію неможливо було опротестувати.

Тільцям в квітні часто і густо доведеться звалювати на свої плечі не тільки виконання своїх службових обов’язків, але і виконувати чужу роботу. Це дратує Тельця, викликає внутрішній протест, але, намагаючись зберегти дружнє ставлення до себе з боку оточуючих і небажання конфліктувати, змусять Тільця мовчки, стиснувши зуби зберігати таку ситуацію. Не впадайте у відчай і не зліться. Дуже ймовірно, що така ситуація буде розцінена керівництвом як завзяття до роботи і винагорода не змусить себе довго чекати.

Емоційність та імпульсивність Тільця найімовірніше підуть на шкоду. Слова, сказані в запалі або слова, сказані в довірчій обстановці, але малознайомій людині, можуть обернутися низкою конфліктів і суперечок, які можуть зіпсувати не тільки нерви Тільця, але і його ділову репутацію.

Любов.

Обстановку за межами підприємства теж не можна назвати спокійною. Палкий норов, дикий темперамент і нездатність поважати чужі почуття і бажання в квітні можуть зіграти з вами злий жарт. Будьте м’якше і делікатніше у спорах, постарайтеся почути опонента. Це піде тільки на користь. Особливо це стосується відносин у родині. Партнерам важко дається ваш важкий характер і невміння залишати за порогом будинку всі свої неприємності та конфлікти. Зривати гнів і роздратування на близьких людях дуже типово для Тельців. І це є основною причиною конфліктів в сім’ї.

У вільних від сім’ї Телят у цей період часу дуже ймовірно зародження роману. Швидше за все, це будуть відносини з людиною, з яким ви давно знайомі, але з якихось причин не змогли розглянути в ньому свою пару. Дівчатам-Тельцям зірки не радять прискорювати протягом роману, дуже скоро вступаючи у статеві відносини. Найімовірніше, це може відлякати від вас потенційного партнера. Особливо це стосується відносин з чоловіками Овнами, Водоліями і Рибами. Не приборкавши своє бажання прискорити відносини і сексуальну енергію, ви можете приректи на невдачу досить перспективний в плані створення сім’ї роман і перетворити його в одноденку. Витримайте паузу, перевірте міцність своєї симпатії і відносини мають усі шанси перетворитися в міцний і щасливий шлюб. Тельцям, особливо Тельцям-жінкам дуже притаманне бажання форсувати розвиток любовних відносин і бажання створювати їх винятково за власним сценарієм. Це часто стає причиною вчинених помилок. Уважно придивляйтеся до партнера і не квапте події. Це допоможе обрати з навколишніх шанувальників саме вашу половинку.

Гороскоп на квітень 2016 Телець задумається про відкриття власної справи

Сімейним Тельцям доведеться зміцнити свої відносини з подружжям. Квітень подарує безліч сюрпризів і відкриє нові сторони особистості вашої особистості. Не бійтеся ніжності і щирості. Це піде на користь вашим відносинам.

Дитина Тілець.

Маленьким Тельцям зірки сприяють в одержанні нових знань і умінь, так і в спортивних і творчих досягненнях. Постарайтеся в цей період часу частіше хвалити свою дитину, щоб успіхи зафіксувалися в пам’яті дитини, що допоможе в майбутньому уникнути невпевненості у власних силах, яка так притаманна багатьом представникам знака.

Гороскоп на квітень 2016 Телець задумається про відкриття власної справи

Здоров’я.

У квітні Тельцям можуть докучати шкірні захворювання. Найчастіше загострення таких хвороб відбувається на тлі не дуже правильного способу життя, нерегулярне і неповноцінне харчування і часті недосипання.

Постарайтеся привести свій спосіб життя у відповідність з нормою, спіть не менше 6-8 годин на добу, часто провітрюйте спальню. Для Тельців дуже важливо дотримуватися лягати спати і прокидатися в один і той же час доби. Це дозволяє не тільки уникати деяких захворювань, але і підтримувати прекрасний зовнішній вигляд і фізичну форму.

Гороскоп на квітень 2016 Телець задумається про відкриття власної справи

Тельці дуже розбірливі в їжі, і, з урахуванням того, що в квітні їм належить низка застіль і свят з великою кількістю їжі, представникам знака необхідно бути дуже розбірливими у прийнятті їжі поза межами свого будинку. Ретельно вычитывайте інформацію на етикетках придбаних продуктів харчування для приготування їжі та споживання без застосування термічної обробки. Дуже велика небезпека харчових отруєнь.


Резюме:
Уважно ставитеся до юридично правильного оформлення документів.
У вільних Тельців ймовірно зародження нового роману.
Гороскоп для Тельців на травень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: