Гороскоп на квітень 2016. Скорпіон отримає привабливу пропозицію.

Вплив Марса і Сонця не дозволить Скорпіонам нудьгувати в квітні. У цей період Скорпіонам доведеться більше відчувати і мислити тверезо практично однаково.

Робота.

У квітні Скорпіону може бути зроблено пропозицію, від якої дуже важко буде відмовитися. І ось тут-то і треба відсунути в сторону почуття та емоції і зробити дуже тверезий розрахунок. Якщо тверезий розрахунок, зроблений вами, підказує переваги цієї пропозиції, приймайте його, але дуже велику увагу приділіть співбесіди і всім своїм словам і обіцянкам, зробленими в момент бесіди. Це допоможе надалі уникнути фінансових неприємностей і розчарування вами, як працівником з боку потенційного керівництва.

Зірки радять здійснювати, якщо це необхідно, угоди по купівлі-продажу нерухомості. В цей період вірогідність махінацій і зустрічі з недобросовісними людьми, мінімальна. Особливо вдалою буде продаж власної нерухомості. Але виконуйте всі юридичні тонкощі, щоб потім цю операцію неможливо було опротестувати.

Дуже багато часу треба присвячувати Скорпіонам в квітні родичам, причому не самим близьким і друзям. Велика ймовірність того, що старим друзям буде потрібна ваша підтримка та не тільки моральна. Допомагаючи, не розраховуйте на швидку віддачу. Змиріться з думкою, що ваша допомога буде абсолютно безкорисною.

Гороскоп на квітень 2016. Скорпіон отримає привабливу пропозицію.

Клопоти можуть доставити і старенькі родичі. Їм теж потрібна ваша допомога, проте ви будете перебувати в стані великого емоційного і фізичного підйому, і це вам не складе особливої праці.

Любов.

Обстановку в родині і в робочому колективі Скорпіонів в цей період не можна назвати спокійною. Ваш палкий норов, нездатність поважати чужі почуття і бажання в квітні можуть зіграти з вами злий жарт. Будьте м’якше і делікатніше у спорах, постарайтеся почути опонента. Це піде тільки на користь. Особливо це стосується відносин у родині. Партнерам важко дається ваш важкий характер і невміння залишати за порогом будинку всі неприємності, які трапилися у вас за день на роботі. Виливати на голови близьких свій негатив дуже типово для Скорпіонів. І це є основною причиною конфліктів в сім’ї.

У вільних від сім’ї Скорпіонів в цей період часу дуже ймовірно зародження любовних відносин. Швидше за все, це будуть відносини з людиною, з яким ви давно знайомі, але з якихось причин не змогли розглянути в ньому свою пару раніше.

Квітень дуже сприятливий для виникнення нових романтичних відносин і зміцнення виникли симпатій. І шансів для цього предостатньо, адже більшість Скорпіонів в цей період часу будуть бажаними гостями на вечірках і святах. І зірки кажуть, що роман, що почався в квітні, буде довготривалим і має всі можливості стати шлюбним союзом на все життя. Якщо на вашому шляху зустрівся вільний Скорпіон, все, що вам потрібно робити, так це зацікавлено слухати його і хвалити. Зазвичай це відбувається цілком природно, і Скорпіоном захоплюються з першого погляду. Але Скорпіон ніколи не потерпить нав’язливості і доступності. Знайшовши тонку грань між цими станами, можете вважати, що серце Скорпіона назавжди буде належати вам.

У квітні Скорпіони можуть сміливо зайнятися оновленням гардероба. Покупки будуть практичні і вигідні. Віддавайте перевагу яскравим кольорам – фуксії, блакитному і помаранчевому. Тим Скорпіонам, які раніше замислювалися про зміну способу, варто це зробити. Зміна стилю в одязі і зачіски принесуть чимало задоволення і не залишаться непоміченими оточуючими. А купатися в похвалах і захопленні Скорпіони просто обожнюють.

Гороскоп на квітень 2016. Скорпіон отримає привабливу пропозицію.

У квітні Скорпіонам захочеться звільнитися від безлічі непотрібних речей, які скупчилися у великій кількості. Це стосується одягу, битого посуду, старої взуття і поламаною побутової техніки. Продайте все, що вам не потрібно, а решту винесіть на смітник. Велике життєве простір насправді набагато важливіше для Скорпіонів, ніж завали непотрібних речей.

Гороскоп на квітень радить Скорпіонам не робити в цей час тривалих подорожей. Більше часу варто приділити вихованню дітей. Скорпіони чудові батьки. Їх авторитет для дітей на недосяжному для інших дорослих рівні. Використовуйте свій авторитет і у виховних цілях. Читайте дітям книги, більше часу проводьте разом, гуляйте і займайтеся спортом та творчістю.

Дитина Скорпіон.

Гороскоп на квітень 2016. Скорпіон отримає привабливу пропозицію.

Батькам дитини-Скорпіона зірки радять ретельно стежити за станом його зору і постави. Велику увагу приділяйте висвітлення в навчальній кімнаті, правильній поставі за робочим столом. Регулярно перевіряйте зір у окуліста, особливо в період статевого дозрівання дитини.

Здоров’я.

Здоров’я Скорпіонів не викликає особливих турбот, притому що Скорпіони не дуже відповідально ставляться до нього. Єдина можливість укласти Скорпіона в ліжко при нездоров’я — його повне фізичне виснаження. Не варто пускати процес лікування і відновлення на самоплив. Іноді навіть Скорпіонам неможливо обійтися без допомоги фахівців-медиків.

Пам’ятайте, що гарне здоров’я, дане вам від природи, потрібно берегти. А всі захворювання набагато ефективніше лікуються в момент появи перших симптомів, а не тоді, коли хвороба вже перейшла в хронічну форму. Якщо ви відчуваєте перші симптоми хвороби, негайно звертайтесь до кваліфікованого фахівця. Без лікування хвороба може доставити великі проблеми в майбутньому. Не займайтеся самолікуванням, і навіть прийом рослинних препаратів, що відпускаються без рецепта лікаря в аптеках, не приймайте на власний розсуд, інакше існує ризик завдати непоправної шкоди здоров’ю.


Резюме:
У квітні Скорпіону надійде пропозиція, від якої важко буде відмовитися.
Родичі і друзі потребують вашої підтримки.
Гороскоп для Скорпіонів на травень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: