Гороскоп на квітень 2016 року дасть Стрільцям сили на втілення нових ідей

Овнам належить низка зльотів і падінь. Однак злети не будуть високими, а падіння не глибокими. Наскільки багато буде злетів, і наскільки будуть болючі падіння, залежить тільки від представників знаку. Зірки настійно рекомендують стежити за тим, що і кому ви говорите як у довірчих бесідах, так і в запалі емоцій. Весь квітень 2016 варто стримувати свою неприборкану вдачу, дуже ймовірно, що розмова може стати причиною неприємностей і переживань надалі.

Гороскоп на квітень 2016 року дасть Стрільцям сили на втілення нових ідей

Тельцям слід бути дуже уважними і акуратними у роботі та веденні домашніх справ. Квітень – прекрасний час для підбиття деяких підсумків і планування майбутнього. Зірки прихильні до будь прийнятим вами рішенням. Ретельно уникайте недомовок у будь-яких справах, інакше вам не уникнути непорозумінь і конфліктів. Сприятливий період для вибору пріоритетів і вироблення перспектив.

Близнюкам доведеться прожити місяць щодо рівне. Час зміцнення матеріального становища. Сприятливий період для пошуку роботи і просування по кар’єрних сходах. Близнюкам, які мають проблеми з концентрацією уваги, варто постійно бути напоготові, запізнення і неуважність на робочому місці можуть доставити неприємності і вдарити по кишені. Шанси заволодіти увагою вподобаного вам людини неймовірно високі. Близнюки сексуальні й чарівні як ніколи.

Гороскоп на квітень 2016 року дасть Стрільцям сили на втілення нових ідей

Для Раків настав час діяти. Нелегкий початок року дало привід задуматися і про матеріальне становище і про невдачі в житті особистому. Завдяки власним розсудливості, пунктуальність та вміння працювати над помилками, у Раків є чудовий план дій, який і необхідно починати втілювати в життя. Сміливо беріться за будь-яку справу, особливо за те, що довго відкладали в довгий ящик. Зірки гарантують вам своє заступництво у вирішенні всіх питань.

Левам можна трохи розслабитися і дати собі можливість плисти за течією. Вогняна Мавпа забезпечить представникам знака досить рівний життєвий період. Не шукайте добра від добра, дозвольте зіркам внести у ваше життя досить приємні, корективи. Дуже сприятливий час, як для кар’єри, так і для справ романтичних. Емоційні сплески в квітні Левам забезпечені.

Діви сповнені сил, рішучості і перебувають у прекрасній формі. У багатьох Дів виникне непереборне бажання самореалізації і самоствердження. Це прекрасне бажання, його втілення в життя обіцяє Дівам позитивні зміни, однак гороскоп наполегливо не радить при реалізації цього бажання зачіпати почуття і бажання оточуючих вас людей, особливо колег. Ви ризикуєте уславитися людиною, що йде «по головах» і відштовхує від себе потенційних партнерів або керівництво.

Гороскоп на квітень 2016 року дасть Стрільцям сили на втілення нових ідей

Терезам Вогняна Мавпа весь місяць буде підкидати невеликі труднощі, з якими Ваги будуть благополучно впоратися. Однак Ваг з їх внутрішньої невпевненістю у власних силах це загрожує великими перепадами в емоційній сфері. Терези не вміють і не хочуть вдаватися до допомоги оточуючих їх людей, і дуже даремно. У квітні без цього не обійдеться. Тільки так ви зможете впоратися з неприємними подарунками покровительки 2016 року.

Скорпіони чекає доволі сприятливий період у всіх відносинах. Вплив Меркурія позитивно позначиться на ділових відносинах представників знаку. Проявляйте пильність, впускаючи в коло свого спілкування нових людей, можливо, людина, яка прагне потрапити в нього, не зовсім той, за кого себе видає, і його наміри відрізняються від тих, які він регламентує. Зірки рекомендують строго обмежити витрати і відмовитися від надмірностей. Час для створення нових любовних відносин і зміцнення вже наявних.

Гороскоп на квітень 2016 року дасть Стрільцям сили на втілення нових ідей

Стрільцям квітень 2016 року принесе нові ідеї і дасть сили на їх втілення в життя. Час закладки фінансового фундаменту. Беріть ініціативу в свої руки, зараз саме час продемонструвати самому собі і всім оточуючим свій реальний потенціал. Не нехтуйте у вирішенні питань нестандартними рішеннями, саме вони допоможуть вам показати по максимуму ваш гострий розум і природне чуття. В любовних відносинах Стрільця можуть переслідувати розчарування і певна апатія.

Козерогам варто відсунути в бік свій вроджений прагматизм. Квітень варто прожити, душею і серцем. Це дозволить побачити, скільки помилок ви вже встигли наробити. Не соромтеся розмови по душам з близькою людиною. Його претензії до вас обґрунтовані, і тільки вам варто виправляти ситуацію. У діловій сфері Козеріг встановлює високу планку і з успіхом йде до поставленої мети, а Сатурн, який розставляє перешкоди на цьому шляху, змушує запастися терпінням.

Гороскоп на квітень 2016 року дасть Стрільцям сили на втілення нових ідей

Зайва імпульсивність Водолія в квітні може підштовхнути його до різкої зміни життєвого курсу або сфери діяльності. Так Вогняна Мавпа впливає представників знаку. Пастки слід уникати особливо представникам знака, народженим під впливом Місяця (з 12 по 20 лютого). «Місячним» Водоліям з їх схильністю до постійних життєвих розчарувань і вразливістю не раз доведеться в майбутньому пошкодувати про прийнятих в квітні рішеннях, які передбачають кардинальні зміни.

Риби в квітні 2016 повною мірою усвідомлюють, що гідні кращого життя. І, якщо в професійній сфері це буде тільки сприяти успіху, то в особистому житті Риби з їх категоричністю, небажанням і невмінням йти на компроміси, можуть наламати чимало дров. Варто уникати категоричності у відносинах, частіше аналізуйте свою поведінку і вчіться визнавати і виправляти помилки.

Здоров’я.

Погода квітня з неочікуваним заморозками і довгоочікуваними відлигами загрожує всім представникам знаків зодіаку застудами, що сталися на тлі ослабленої імунної системи, ГРЗ та загостренням захворювань з сезонною виразністю.

Овнів чекає деяке зниження життєвого тонусу. Швидка стомлюваність і підвищена дратівливість — часті супутники представників цього знака. Постарайтеся впорядкувати життєвий ритм.

Здоров’я Тельців зазнає випробувань, найчастішими причинами для занепокоєння можуть бути дерматити різної етіології, загострення хронічних шкірних захворювань і харчові алергії.

Гороскоп на квітень 2016 року дасть Стрільцям сили на втілення нових ідей

Близнюкам вплив Меркурія може значно підкосити здоров’я в квітні. Захворювань легень, плевритів, астматичних нападів можна уникнути тільки ретельно виконуючи рекомендації лікарів. Одягайтеся строго по погоді. Постарайтеся уникати протягів.

Раки схильні навесні в основному психосоматичних захворювань. Це зумовлено частими нападами депресії. Необхідно міняти життєві звички, споживану їжу і режим сну, а не лікарів, які зараз вам навряд чи чим-небудь зможуть допомогти.

Гороскоп на квітень 2016 року дасть Стрільцям сили на втілення нових ідей

У Львів зараз період неймовірною життєстійкості та гарного здоров’я. Левам не варто пишатися цим, це не їх заслуга. Вплив Марса обумовлює гарне самопочуття Лева, однак представникам знаку коштує дуже економно витрачати сили, щоб уникнути перевтоми.

У Дів можуть спостерігатися запалення товстого і тонкого кишечника, запори або діарея. Як правило, це пов’язано з різними зловживаннями в прийнятті їжі. Діви повинні бути прихильниками легкої і здорової їжі, виключити переїдання і поглинання великої кількості клітковини.

Здоров’ю Ваг у квітні загрожує прийняття алкоголю і надмірне споживання солі. Багато представників знаку їжу підсолюють навіть до того моменту, поки спробують її. Короткострокова безсольова дієта саме те, що зараз потрібно Ваг.

Гороскоп на квітень 2016 року дасть Стрільцям сили на втілення нових ідей

Скорпіони ризикують із-за неуваги до з’явилися раніше симптомів хвороби влягтися на лікарняне ліжко. Представники знаку хворіють рідко, але вже якщо захворіють, то роблять це «з вогником». Найчастіше лікарів дивує занедбаність хвороби і зневажливе ставлення до власного здоров’я Скорпіонів.

У Стрільців період підвищеної небезпеки травмування. Будьте пильними за кермом автомобіля, на виробництві та при використанні техніки.

Козерогам варто звернути увагу на стан власних суглобів. Представники знаку часто страждають від надлишку в організмі кальцію.

Водоліям варто звернути увагу на колір і стан шкіри обличчя. Круги за очі, набряклі повіки і блідість можуть служити не тільки дефектами зовнішнього вигляду, але і симптомами захворювання.

Гороскоп на квітень 2016 року дасть Стрільцям сили на втілення нових ідей

Здоров’ю Риб нічого не загрожує. Квітень час підвищеного життєвого тонусу. Але, якщо вам належить профілактичний огляд, пройдіть його не формально і поговоріть з лікарем про все, що вас хвилює.


Резюме:
Для раків настав час активних дій.
Здоров’я Тельців зазнає випробувань.
Астрологічний прогноз на травень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: