Гороскоп на квітень 2016. Риби повинні покладатися тільки на себе

До самого настання другого місяця весни Стрільці перебували в стані якогось анабіозу. Навіть величезні завали справ на роботі і домашніх турбот не могли підштовхнути Стрільця для виходу з цього стану. Таке положення справ згодом послужить Стрільцям погану службу, і протягом дуже тривалого періоду представникам знаку доведеться не лише шкодувати про це, але і в екстреному порядку вирішувати накопичені проблеми.

Робота і відпочинок

Якщо перед Стрільцем стоїть нагальне питання зміни життєвої ситуації до кращого, то необхідно братися за справу вже зараз, і для цього зараз настає дуже сприятливий період – вплив Марса в апогеї. Для того, щоб плани Стрільців втілилися в життя, вони повинні знати точно і конкретно чого б їм хотілося досягти. Складіть чіткий план і строго дотримуйтеся його. Багато видатні представники знаку саме так і добилися успіху.

Гороскоп на квітень 2016. Риби повинні покладатися тільки на себе

Для підтримки гарного мікроклімату в робочому колективі і сім’ї, Стрільцям в цей період належить проявити максимум терпіння і поступливості. Намагайтеся щиро прислухатися до прохань і побажань оточуючим. Цим ви заробите справжні довірчі відносини, які допоможуть вам отримати з цього користь у подальшому.

Однак не варто дозволяти вже дуже сильно зловживати вашим терпінням. Серед великого колективу все одно може знайтися людина, яка постійно буде обтяжувати вас своєю негативною енергетикою.

Зірки категорично не радять Стрільцям у квітні укладати угоди з продажу та купівлі нерухомості. Дуже велика ймовірність шахрайства і не самих добрих намірів з боку партнерів по угоді. Тим більше варто уникати таких угод у разі, якщо ви не розраховуєте на власні кошти та збираєтеся вдатися до допомоги фінансово-кредитних організацій.

Вплив Урану на гороскоп Стрільців у квітні може проявитися в появі сильної конкуренції у діловій сфері діяльності. Не варто нервувати, метушитися і опускатися до непорядних заходів боротьби з конкурентами. Ближче до середини року вплив Урану ослабне, а потім і зовсім зникне, забравши з собою всі ваші тривоги з приводу діяльності конкурентів.

Представники знака, мають творчі професії, в цей період будуть знаходитися в замішанні і деякої розгубленості. Натхнення покине вас на деякий час, чому сприяє не дуже творчий характер Вогненної Мавпи.

Гороскоп на квітень 2016. Риби повинні покладатися тільки на себе

Відпустку, якщо він запланований у квітні, краще провести у своїй кліматичній зоні. Різка зміна клімату піде тільки на шкоду організмові, який і так перебуває на грані виснаження. Акліматизація стане болісною, тривалої і зможе значно зіпсувати якість відпочинку. Тож, прислухавшись до порад астрологів, виберіть відпочинок не дуже далеко від місця свого постійного проживання. Навіть відпочинок в домашній обстановці буде корисним і цілющим. Про час відпустки уникайте галасливих компаній.

Любов

Через затяжного стану умиротворення і задоволеністю собою і навколишньою дійсністю в особистому житті Стрільців накопичилася маса проблем, воно і не дивно, що ваш партнер не витає в хмарах в таких масштабах, як ви. Назріла серйозна розмова. Не намагайтеся уникати цієї розмови, і нехай він відбудеться якомога раніше, щоб пропасти у ваших стосунках не поглиблювалася. Уважно вислухайте всі накопичені у вашої половини претензії і постарайтеся з усією властивою Стрільцям справедливістю прийняти їх обґрунтованість. І навіть якщо претензій на ваш погляд не так вже багато і їх серйозність не велика, розцінюйте цей розмову як спосіб залучення уваги до власної персони вашим партнером, постарайтеся якомога більше часу проводити разом і відродити колишню свіжість почуттів.

Гороскоп на квітень 2016. Риби повинні покладатися тільки на себе

В середині місяця представниками знаку буде отримана новина, однак незалежно від того, погана вона чи хороша, не реагуйте занадто емоційно, а головне, не приймайте близько до серця. Від цієї новини у вашому житті практично нічого не зміниться, а емоційний зрив буде забезпечений.

У квітні для Стрільців настає дуже сприятливий період для укладення шлюбу. І, якщо ви відкладали це захід, то саме час зробити пропозицію і укласти союз. Шлюби, укладені Стрільцями в квітні, будуть дуже щасливими і довговічними.

Гороскоп на квітень 2016. Риби повинні покладатися тільки на себе

Стрільцям, які не пов’язані родинними стосунками, варто уважно придивитися до партнера. Вплив Венери позначиться таким чином, що вдалий союз може скластися тільки якщо ви діаметрально протилежно дивіться на цей світ. Якщо ваші погляди спрямовані в одну точку, ви живете однаковими цілями та проблемами, союз вже через деякий час може стати вам абсолютно нецікавим і прісним.

Дитина Стрілець

Діти-Стрільці з-за впливу деякого напруги в середовищі їх спілкування і ослаблення імунітету будуть дуже схильні до простудних та інфекційних захворювань. У цей період батькам необхідно бути дуже мудрими і тактовними і постаратися максимально перейнятися проблемами дитини.

Здоров’я

Вогняна Мавпа шумна, вертлява і непосидюча. Такі її якості можуть мати несприятливий вплив на здоров’я Стрільців у квітні, коли в кінці місяця на їх життя і долю в повній мірі почне впливати Місяць. Травми, удари і порізи підстерігають представників знаку буквально на кожному кроці.

Гороскоп на квітень 2016. Риби повинні покладатися тільки на себе

Навряд чи можна виключити травматизацію на 100%, але постарайтеся хоча б мінімізувати шкоду для здоров’я – дотримуйтесь заходів безпеки у побуті та на робочому місці, будьте вкрай обережними при керуванні автомобілем та при використанні місць підвищеної небезпеки таких, як метро, сходи, під’їзди тощо


Резюме:
У квітні 2016 року не укладайте угоди з купівлі-продажу нерухомості .
Шлюби, укладені в квітні, будуть довговічними і щасливими.
Гороскоп для Стрільців на травень 2016 року.

  • Гороскоп на квітень 2016. Риби повинні покладатися тільки на себеЗустрічаємо новий 2016 рік мавпи
  • Розкажіть про нас друзям: