Гороскоп на квітень 2016 Рак буде в центрі уваги

Деякий застій у фінансових справах, який спостерігався з самого початку року, для Раків канув в Лету. Душевний підйом, підвищена працездатність, вміння і бажання зосередитися на виконуваній роботі дозволить Ракам досягати чудових результатів. Цього буде всіляко сприяти Марс, під впливом якого цілком знаходиться доля Раків у квітні.

Робота.

Великі проекти будуть поглинати Раків в найвищій мірі. Необхідно, однак, потурбуватися про те, щоб з високою часткою вірогідності оцінити наявність фінансових ризиків і небезпек. У першій половині квітня удача неодмінно посміхнеться і навіть не один раз Раку, яким може піддаватися безліч інтригуючих і гідних пропозицій. І навіть якщо одна з цих пропозицій здасться безглуздим або навіть збентежило, Раку слід уважно розглянути всі деталі і нюанси, перш ніж давати відмову. Іноді саме таким чином удача стукає до Раку у двері.

Приходить час активних дій. В цей час Раку доведеться працювати не покладаючи рук, займатися стратегічним плануванням на майбутнє, закладати фінансове благополуччя на довгі роки вперед, і саме від того, наскільки зараз Рак працездатний і активний і буде залежати фінансовий результат всієї його теперішньої діяльності. Доля прихильна до Раків, але особливо щедрих подарунків від неї чекати не доводиться. Ваш уділ на початку весни і протягом літа – кропітка, часом виснажливу працю.

Гороскоп на квітень 2016 Рак буде в центрі уваги

Весь квітень 2016 у професійній сфері буде завантажений. Рак буде в дуже щільному графіку зайнятий протягом усього місяця. Але не намагайтеся осягнути неосяжне і не стрибайте вище голови, не забувайте золоте правило, що краще завжди ворог хорошого. Робіть ставку на роботу в команді і абсолютно забудьте про те, що ви самостійно зможете витягнути всі розпочаті проекти. Тільки так Рак зможе досягти досить високих результатів. Гороскоп надає чудові шанси і для значного підвищення професійного статусу і ділового іміджу Раків.

Незважаючи на досить непогані заробітки цього періоду, Ракам зірки рекомендують бути обережними і стриманими у витратах. Вплив Урану вже ослабла і не зможе застерегти від Раку великих витрат і обтяжливого кредиту. А робити це зараз вкрай небажано. Вихід один. Складіть чіткий список покупок і побутових витрат, які ваш бюджет винесе безболісно, і строго дотримуйтеся списку. Постарайтеся уникати компаній, де вже звикли до вашої щедрості й широту душі, і частенько цим зловживають. Зараз для Раків сприятливий період для акумуляції та нагромадження капіталів.

Гороскоп на квітень 2016 Рак буде в центрі уваги

Сприятливий вплив Місяця в цей період надасть Раку можливість вплинути на оточуючих його людей і тим самим просунутися вгору у багатьох сферах життя. Підвищені привабливість і магнетизм представників цього знака дозволить Ракам у квітні бути максимально переконливими, досягнення будуть преумножаться, а соціальна і суспільне життя стане більш різноманітною і насиченою. Все йде до того, що Рак відкриває нову главу в книзі свого життя.

Любов.

А ось укладати шлюби і вступати в нові відносини зараз для Раків не найкращий час. Але саме зараз ви можете звернути на себе увагу представника протилежної статі, роман з яким почнеться трохи пізніше. Романтичні відносини, які вже склалися раніше, в цей період часу пройдуть справжню перевірку на міцність. І якщо час і доля їх збереже, то значить перед вами дійсно саме той чоловік, який вам потрібен для довгого і щасливого життя.

Гороскоп на квітень 2016 Рак буде в центрі уваги

У самотніх Раків настає час для аналізу причин самотності. Проаналізувавши їх Раку нескладно прийти до висновку, що основною з цих причин є завищені вимоги до потенційного супутника або супутниці, і при цьому не дуже високі вимоги до власної персони. Змінившись в потрібному напрямку, Рак, природжений сім’янин і домогосподар, навряд чи надовго залишиться без пари.

Останній тиждень квітня може принести не найприємніша звістка здалеку. Звістка буде несподіваним і викличе тривогу і занепокоєння на багато місяців вперед.

Здоров’я.

Раки всю весну перебувають в непоганій фізичній формі, постарайтеся не псувати її зловживанням нікотином або алкоголем. Гороскоп рекомендує контролювати вагу тіла і, якщо необхідно, коригувати його виходячи з фізіологічних норм з допомогою відповідного режиму харчування та активного фізичного навантаження. Ракам варто постійно пам’ятати, що гарний настрій є для них найкращим ліками. В депресивному стані Рак надто дратівливий, схильний до апатії і іпохондрії, зловживає поганими звичками і переїдає на ніч, що зумовлює часто спостерігається зайва вага у представників цього знаку гороскопу. Труднощі з розслабленням і вмінням переключитися в режим відпочинку все життя переслідують Раку, і значно впливає на його здоров’я, рано чи пізно перетворюючи уявні хвороби хвороби реальні.

Гороскоп на квітень 2016 Рак буде в центрі уваги

Здоров’я Раків не буде особливо турбувати. Однак якщо вже з’явилися перші симптоми захворювання, краще без зволікань звернутися до лікаря. Зараз хвороба є недозволеною розкішшю для представників цього знака зодіаку, у них багато справ і хворіти їм зовсім ніколи. Своєчасний візит до лікаря дозволить попередити розвиток хвороби та її трансформацію в хронічне захворювання. Зверніть увагу на роботу шлунково-кишкового тракту, уникайте прийому їжі безпосередньо перед сном, запорів і переїдання. Рак терпіти не може дієт, фізичних вправ та будь-яких обмежень. Але без цього не можлива гарна фізична форма, тому Раки, які навчилися перемагати лінь, перебувають у прекрасній фізичній формі.


Резюме:
У квітні Раків чекає багато цікавої та прибуткової роботи.
Не варто в цей період Ракам укладати шлюби.
Гороскоп для Раків на квітень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: