Гороскоп на квітень 2016 Овен повинен дуже уважно ставитися до вимовною словами

Весна сприяє Овнам. В цей час відбувається багато значних і знакових подій. Потрібно тільки ретельно відсіювати зерно від полови і братися тільки за ті проекти, які в майбутньому обіцяють хороший фінансовий результат.

Робота.

Інтуїція тут не найголовніший козир при прийнятті рішень. Тільки тверезий розрахунок, надійні ділові партнери і скрупульозність в оформленні документації зможуть привести вас до бажаного результату.

Квітень для Овнів не дуже сприятливий для зміни роботи, а тим більше для зміни роду діяльності. Краще почекати з цим до літа, коли на життя і долю представників знаку в повній мірі буде впливати Марс.

Квітень дуже нерівний місяць для Овнів у всіх відносинах. Сьогодні ви можете бути щасливі від вдало оформленій угоди або перебувати в ейфорії від минулого побачення, а вже завтра з таким же успіхом провалитися в трясовину депресії і розчарування від тих же подій. Розброду і хитанню сприяє вплив Урану, яке ослабне тільки до кінця місяця. Постарайтеся знайти спокій з допомогою медитації, релігії або духовних практик.

В професійній сфері все теж дуже неоднорідне. Після чергової сходинки по кар’єрних сходах Овна може очікувати розгром в пух і прах, причому прилюдный, від керівництва. Причиною цього може стати ваше бажання і прагнення осягнути неосяжне. Проте це не привід для представників знаку бути менш активними і рішучими. Потрібно лише більш ретельно вибирати час і місце для прояву власної ініціативності.

Гороскоп на квітень 2016 Овен повинен дуже уважно ставитися до вимовною словами

Імпульсивність та емоційність, які так притаманні представникам цього знаку, можуть у квітні зіграти з Овнами поганий жарт. Слова, сказані в пориві одкровення, злості або бажання образити, можуть довго згадуватиметься оточуючими, а вищим за посадою дадуть привід засумніватися в благородстві вашої натури. Будьте дуже обережними у виборі, як співбесідників, так і вимовних слів.

Любов.

В життя самотніх Овнів любов може увірватися подібно цунамі. Відносини, які беруть початок у квітні і травні, мають всі шанси перерости в шлюбний союз, особливо це стосується відносин Баранів із Раками, Водоліями і Дівами. Якщо ж і квітень не внесе свої корективи в життя самотніх Баранів, їм варто уважно розглянути причини своєї самотності. Напевно вони криються в завищених вимогах до потенційного партнера і занижених до власної персони.

Гороскоп на квітень 2016 Овен повинен дуже уважно ставитися до вимовною словами

Сімейних Баранів можуть чекати не малі потрясіння в житті, аж до повного розчарування в супутнику життя. Виною тому все те ж вплив Урану. Овен швидко захоплюється і так само швидко його пристрасть може і згаснути. Щоб перебувати у фокусі його інтересу партнер повинен раз за разом пробуджувати в ньому почуття. Представники знаку просто не здатні полюбити один раз і на все життя, але можуть постійно закохуватися в свою половинку, якщо той зможе кожен раз по-новому розпалювати вогонь пристрасті Овна. Постарайтеся нічого не робити в цей період, тим більше за спиною своєї половинки. Швидше за все, ви пошкодуєте про це згодом.

Відпочинок.

Відпустку Овну, якщо він належить, краще провести на самоті. І категорично не варто пов’язувати себе на час відпустки компанією, яка може хоч якимось чином стиснути Овна або обмежити його свободу переміщення. Постарайтеся хоча б на час відмовитися від шкідливих звичок і проведіть час в активному русі.

Для багатьох Овнів навесні буде актуальним переглянути свій гардероб і внести в нього корективи. Представникам знаку властиво подобатися собі незалежно від того, що на них надіто, головне, щоб це було зручно і комфортно. Багато жінки-Овни залишаються прихильницями молодіжної моди, є «фанатками» спідниць-міні і помітною біжутерії, а чоловіки-Овни так і не навчилися носити діловий костюм. Не забувайте, що зустрічають все ж таки по одягу, а не відповідність вашого зовнішнього вигляду обстановці може викликати негативну реакцію оточуючих, а іноді і шкодити вашому діловому іміджу. Постарайтеся привести свій гардероб у відповідність з вашими повсякденними потребами. Додайте вашому зовнішньому вигляду елегантності і стриманості.

Гороскоп на квітень 2016 Овен повинен дуже уважно ставитися до вимовною словами

Дитина-Овен.

Маленький Овен часто скаржитися своїм батькам і старшим дорослим на несправедливість світу навколо нього. Йому здаватиметься, що вихователь, тренер або вчитель несправедливий до нього, а вимоги до його персони набагато вище, ніж до інших дітей, іноді це може бути обумовлено тим, що в ньому бачать більший потенціал. Не поспішайте засуджувати і засуджувати керівників дитини, вникніть в ситуацію глибше, добре розберіться в виниклої конфліктної ситуації, і ви виявите, що ваше чадо перебільшує ситуацію, часто представляючи все у вигідному йому світлі. Не шкодуйте часу на «розбір польотів», але робити це потрібно виключно в той час, коли і ви, і ваш маленький Овен готовий до довірчого розмови.

Здоров’я.

Часті неочікувані конфліктні ситуації і дрібні неприємності квітня можуть підірвати емоційну сферу Овна і стати причиною зниження життєвого тонусу представників знаку.

Гороскоп на квітень 2016 Овен повинен дуже уважно ставитися до вимовною словами

Депресивні стани, апатія, безсоння, дратівливість можуть стати вашими супутниками в квітні. Останні в свою чергу можуть слугувати знаряддям пробоїни імунітету. Тому і боротися потрібно не самими хворобами, а з їх першопричинами. Постарайтеся ретельно дотримуватися режиму сну і неспання, дотримуйтеся здорового харчування, виключіть у квітні дієти, які передбачають тривале перебування в стані голоду і монодієти. Голод дуже згубно впливає на представників знака і може увергнути Овна, як в агресивний стан, так і стан цілковитої зневіри. І, якщо вже відчуваєте, що перебуваєте на межі своїх фізичних можливостей, візьміть невеликий тайм-аут, відсторонитеся на деякий час від божевільного ритму життя, присвятіть цей час гармонізації відносин з самим собою.


Резюме:
Відносини, які беруть свій початок у квітні-травні, можливо, переростуть у стадію шлюбу.
Відпустку краще провести на самоті.
Гороскоп для Овнів на травень.

Розкажіть про нас друзям: