Гороскоп на квітень 2016. Лев не повинен покладатися на чужу допомогу. Потрібно робити все самому

Для Львів настає період, коли зірки просто прихильні до них. Все буде ладитися і даватися без особливих клопотів і турбот.

Робота.

Єдине, про що варто пам’ятати Леву в квітні, що жити йому належить під девізом: «Хочеш, щоб справу було зроблено добре, зроби його сам!». Левам зараз категорично не варто покладатися на допомогу і підтримку ззовні. Можуть підвести партнери по бізнесу, друзі і навіть члени сім’ї. Розраховуйте тільки на свої сили, а їх зараз у вас предостатньо. Леви знаходяться в прекрасній фізичній формі, у них маса планів і шляхів їх втілення в життя.

У цей час можна сміливо міняти не тільки роботу, а й взагалі сферу діяльності. Цей час буде дуже вдалим для розвитку наявного та створення нового бізнесу. Навіть ваші старі поразки і невдачі, про яких ви вже забули й думати, можуть принести плоди у вигляді якогось бонусу або сліпучої ідеї. Саме в цей період для Львів настає час розвитку та реальних кроків до досягнення поставлених цілей. Від вашої завзятості, винахідливості і працездатності буде залежати матеріальне благополуччя всього року. Постарайтеся зараз забути про відпочинок, будьте в центрі подій і тримайте руку на пульсі.

Гороскоп на квітень 2016. Лев не повинен покладатися на чужу допомогу. Потрібно робити все самому

Чого не варто робити Левам у цей час, так це робити необдумані і спонтанні витрати. Не варто так само вдаватися до допомоги позик і кредитування. Дуже може статися, що ви переоціните обсяг необхідних коштів і візьмете в борг набагато більшу суму, ніж необхідно. Її надлишки розійдуться по дрібницях, а повернення кредиту може лягти непосильною ношею на ваші плечі.

Любов.

У цей період Леви будуть отримувати від долі все те, що їм необхідно для душевного спокою та безхмарного щастя – сімейне щастя, моральну підтримку близьких і колег, любов до дітей та батьків. Вечори, проведені в лоні сім’ї, дадуть ще більший стимул до нових звершень.

Сімейні відносини Львів складаються як ніколи благополучно. Достаток і гарний настрій представників цього знака всіляко сприяють цьому. А ось самотнім Левам не варто всерйоз сприймати відносини, отримали своє народження у квітні. Найчастіше за ними будуть стояти розрахунок та корисливі наміри. Винятком можуть стати відносини Лева з представниками Овна і Тільця. Такі відносини цілком застраховані від присутності матеріальної вигоди, і будуть засновані виключно на почуттях.

У квітні Лев відчує фізичну потребу звільнитися від безлічі речей. Це стосується і внутрішніх переживань, комплексів і старих спогадів. Робіть це рішуче і без жалю, зараз для цього найбільш вдалий час. Звільніть місце для почуття задоволення власною персоною, гордості своїми досягненнями та іншим позитивним емоціям. Буде не зайвим підчистити завали не тільки в своїй голові, але і в гардеробі. Позбавтеся від старих і давно втратили актуальність речей. Ви гідні самого кращого і ультрамодного. Проведіть шопінг, попереду у вас безліч звершень і зустрічей, а, як відомо, зустрічають по одягу.

Гороскоп на квітень 2016. Лев не повинен покладатися на чужу допомогу. Потрібно робити все самому

Левицям після сорока теж варто приділити увагу своїй зовнішності і способу. Не економте на косметичних процедурах, що дозволяють повернути вашій шкірі молодість і колишню свіжість. Справедливості заради треба помітити, що саме представниці цього знака вміють красиво старіти, але в цьому напрямку не варто форсувати події. Відсуньте старість як можна далі. Побалуйте себе новою косметикою і парфумами, ви цього варті. Однак не перестарайтеся і не занурюйтесь у вир з головою, щоб не викликати нерозуміння і уколи ревнощів вашої половини. Левам слід бути надзвичайно уважними при керуванні особистого автомобіля. Небезпека травмування найвища. Уважно стежте за технічним станом автомобіля і гранично дотримуйтесь правил дорожнього руху. Постарайтеся контролювати свою взаємодію навіть із звичайною побутовою технікою. Вплив Урана може вплинути не тільки на підвищення небезпеку отримання травми, але і спричинити пожежу.

Дитина Лев.

Гороскоп на квітень 2016. Лев не повинен покладатися на чужу допомогу. Потрібно робити все самому

Маленькі Левенята не завдають своїм батькам особливих хвилювань. Виняток становлять діти 3-5-річного віку, які саму терплячу матір можуть привести в стан опущених рук своїми істериками. Ці істерики є нічим іншим, як першими спробами самоствердження в житті, промацати вас «характер», зрозуміти, хто сильніше. І, якщо зараз ви пустіть виховний процес на самоплив, виростите домашнього тирана в своєму ж будинку. М’яко, але впевнено припиняйте будь-які спроби вашої дитини встановити над вами верховенство. Не йдіть у нього на поводу. Щоб припинити істерику у більшості випадків достатньо відволікти дитину чимось цікавим. Погодьтеся, що зробити це, враховуючи його юний вік, зовсім не складе проблем.

Здоров’я.

Левам настійно рекомендується частіше бувати на свіжому повітрі, уникати важких фізичних навантажень, особливо перенесення важких речей. Куріння – злісний ворог Львів. Активний робочий процес може згубно позначитися на фізичному стані Львова у квітні.

Гороскоп на квітень 2016. Лев не повинен покладатися на чужу допомогу. Потрібно робити все самому

Синдром хронічної втоми може стати супутником представників цього знака на тривалий період часу. Для усунення негативних наслідків стрімкого способу життя не потрібно медикаментозне лікування, необхідно правильно організувати свій вільний від роботи час. Віддайте перевагу активним видам відпочинку, займіться фізкультурою. Особливу увагу приділіть комплексу вправ, у якому задіяні м’язи шиї та живота. Побалуйте свій організм прогулянками на свіжому повітрі, сном в провітрюваному приміщенні і ранковою фіззарядкою.


Резюме:
Квітень для Лева — це час активної і плідної діяльності.
Не нехтуйте відпочинком в кінці робочого дня: займайтеся спортом, гуляйте на свіжому повітрі і спите достатній час.
Гороскоп для Левів на травень.

Розкажіть про нас друзям: