Гороскоп на квітень 2016. Козеріг вступив у період стабільності

Для Козерогів квітень — час гармонізації відносин як з самим собою, так і з оточуючими його людьми і світом. Гарячка і скажений ритм життя попереднього періоду вивела багатьох Козерогів із стану душевної рівноваги, і ось нарешті настав час відпочити.

Робота.

Це не означає, що вам потрібно відпустку. Просто припиніть звалювати на себе багато обов’язків на роботі, займайтеся виконанням виключно своїх службових обов’язків, тим більше що цей період не обіцяє вам ніяких додаткових заробітків. І, якщо ви будете виконувати тільки свої обов’язки в трудовому колективі, то вільний час з’явитися сама по собі.

Фінансова ситуація Козерогів стабільна, але і несподіваних заробітків, бонусів і премій не передбачається. Тому всі зусилля досягти цього будуть безрезультатні. Саме в цьому виражається вплив Юпітера — гірше не стане, але суттєво змінити становище з вашим матеріальним достатком не вийде.

Любов.

Гороскоп на квітень 2016. Козеріг вступив у період стабільності

Це час ви із задоволенням проведете вдома в колі сім’ї. Гарячий чай, задушевна бесіда та гарячі дитячі обійми це саме те, що вам зараз потрібно. Більш того, це саме те, чого дуже потребують близькі вам люди. Між вами вже встали деякі недомовки і непорозуміння, і зараз саме час виправити цю ситуацію, інакше вона загрожує обернутися низкою конфліктів, які можуть зіпсувати нервову систему обом сторонам.

Для Козерогів вкрай важлива сім’я і довірчі відносини в ній, надійний тил у вигляді домашнього вогнища стимулює Козерогів до нових досягнень, а загроза того, що хтось з домашніх буде в чим-небудь потребу, спонукає Козерога згорнути гори.

Ваше вплив на інших людей в квітні має якусь магічну дію. В це час ви можете знайти прихильників, з якими пізніше зможете втілювати самі ризиковані ідеї.

Дуже вдалий час для початку ремонту у власному помешканні. Однак перед його початком потрібно гарненько оцінити свої матеріальні можливості, інакше, якщо власних фінансів не достатньо, ремонт може затягнутися на довгі місяці.

Гороскоп на квітень 2016. Козеріг вступив у період стабільності

Квітень дуже сприятливий для одруження. І, якщо ви відкладали в довгий ящик це рішення, то зараз для його реалізації найбільш вдалий час. Шлюб, укладений у цей період, стане довгостроковою та вдалим союзом. Особливо це стосується тих пар, у яких саме Козеріг не грає роль лідера. Але його половинці завжди буде комфортно з Козерогом, тому що той м’який, мудрий, відхідливий і не злопам’ятний.

Поганий жарт може зіграти квітень тільки з Козерогами, народженими під впливом Марса (3-13 січня). Вони можуть бути схильні до спалахів люті, агресії і дратівливості, що може дуже негативно позначитися на сімейних відносинах, і у відносинах пар, не пов’язаних узами законного шлюбу. Притримає емоції, вам доведеться шкодувати про слова, кинуті зопалу.

Відпочинок.

Для Козерогів найсприятливіший період для відпустки, і, незалежно від того, де ви його проведете – на екзотичному курорті, в заміському будинку або своїй міській квартирі, відпустка принесе масу позитивних емоцій, ви зможете дійсно відпочити і набратися здоров’я. Згадайте про давно забутому хобі. Козероги володіють чудовим вродженим почуттям прекрасного. Творчий процес дасть поштовх до його застосування в комерційних цілях. Роботи, виготовлені вашими руками, мають шанси гарних продажів у майбутньому, варто докласти лише малі зусилля: дати рекламу серед знайомих або в міський групі в соціальних мережах.

Гороскоп на квітень 2016. Козеріг вступив у період стабільності

Літні родичі можуть доставити Козерогам турботи й хвилювання в кінці квітня. Не залишайте без уваги їхні проблеми. У Козерогів, народжених під впливом Юпітера (22 грудня — 2 січня), спостерігається певна байдужість і відстороненість від родичів, які тривало не проживають з ними на одній території, або спілкування з якими втрачає інтенсивність. Дуже часто слабшають родинні зв’язки з літніми батьками. Постарайтеся не руйнувати близькість, яка повинна бути між вами зберігатися. Це дуже важливо особливо вашим батькам.

Відносини з дітьми для Козерогів, як і раніше, складаються найкращим чином. У чудових батьків, якими є Козероги, ростуть діти, чиє виховання, успіхи, помилки й досягнення під щосекундних контролем. Але контроль цей ненав’язливий, тому що Козероги воліють в процесі виховання вибудовувати відносини з дітьми як старші друзі. Діти довіряють батькам-Козерогам, розповідають їм про свої секрети, більш того, це роблять і друзі дітей. Тому батько Козеріг завжди у курсі того, що відбувається з його дитиною, що дуже часто дозволяє уникати проблем.

Здоров’я.

Проблеми зі здоров’ям у Козерогів продовжують накопичуватися. У квітні може спостерігатися загострення хронічних захворювань опорно-рухового апарату. Козероги дуже непомірні в споживанні солі, що дуже сприяє розвитку подібних захворювань.

Гороскоп на квітень 2016. Козеріг вступив у період стабільності

Замініть звичайну харчову сіль морську, її без праці можна знайти в бакалійних відділах супермаркетів. Її негативний вплив на суглоби не настільки велике. Необхідно контролювати прийом в їжу продуктів, що містять кальцій і не перевищувати норми їх споживання. . Ці хвороби будуть настільки докучати вам, що вже навряд чи можна буде обійтися без відвідування фахівця. Більше того, вам доведеться змінити життєві звички, звичний раціон харчування. Хорошими попереджувальними заходами є виключення з повсякденного меню консервованих і гострих продуктів, дієта, теплі ванни. Своєчасний візит до лікаря дозволить попередити розвиток хвороби і її трансформації в хронічне захворювання. Пам’ятайте, що хвороби суглобів можуть призвести до інвалідизації або втрати рухливості. Бережіть здоров’я змолоду.


Резюме:
Квітень — вдалий час для укладення шлюбу.
Відпустка принесе вам задоволення та масу позитивних емоцій.
Гороскоп для Козерогів на травень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: