Гороскоп на квітень 2016. Діва потребує емоційної підживлення.

Зірки всіляко сприяють зусиллям Діви з розвитку і поглибленню бізнесу, і вона в квітні має всі шанси отримати дуже вагомі результати. Якщо Дівам потрібно зелене світло, щоб почати свої проекти, це обов’язково забезпечить гороскоп, але за умови, що діють вони з достатньою дипломатичністю та гнучкістю.

Робота.

Діва не зустріне на роботі особливих проблем і труднощів, що всі поставлені завдання будуть посильними, а робочі відносини з керівництвом та колегами довірчими і приємними.

Якщо Діва дійсно займається тим, про що мріяла в юності і щиро любить свою роботу, у неї не буде ніяких проблем з концентрацією уваги, ні з цілеспрямованістю у вирішенні поставлених перед собою завдань. Більш того, Діви здатні перевершити самих себе у своїй діяльності.

Гороскоп на квітень 2016. Діва потребує емоційної підживлення.

Трохи інакше йде справа в ситуації, коли Діва йде на роботу як на каторгу і просто відбуває трудову повинність. Зазвичай це відбувається з Дівами, народженими під впливом Меркурія (12-23 вересня). Увага! Прийшов ваш час. Змінюйте ситуацію в корені, сміливо кидайте стару і обридлу вам роботу. Уважно придивляйтеся до нових пропозицій роботи або навіть починайте власну справу. Головне, щоб новий вид діяльності був вам по душі і не претил вашим моральним принципам. Це допоможе в майбутньому не тільки надійно укріпити ваші матеріальні позиції, але і уникнути відчуття, що життя проходить повз вас в той час, коли оточуючі займаються улюбленою справою і отримують задоволення від роботи.

Любов.

У квітні Дів може порадувати і подарувати гарний настрій зустріч зі старовинним другом, спілкування з яким ви були позбавлені на довгий час з-за відстані. Ця зустріч щиро порадує Діву, надасть йому можливість похизуватися власними заслугами та досягненнями в житті, добре організованим побутом і чудовою родиною. Докладіть зусиль до того, щоб ця зустріч відбулася, тим більше, в епоху розвитку інтернету, соціальних мереж і величезних можливостей телефонного зв’язку це не складе великої праці.

Гороскоп на квітень 2016. Діва потребує емоційної підживлення.

Якщо Дівам необхідно зайняти трохи грошей, їй із задоволенням нададуть допомогу її друзі. Ця допомога буде лише зайвим способом довести вам свою прихильність, симпатію і хороше розташування. Всі знають вашу порядність, про яку в колі вашого безпосереднього спілкування ходять легенди. І в цей раз у вас вийде вчасно і без труднощів повернути борг.

Чимало клопотів та турбот Діви зажадають старенькі батьки. Присвятіть їм час, вникніть в проблему і обов’язково вирішіть її.

Дуже благотворно на самопочуття і світовідчуття Дів вплине зіткнення з прекрасним. Вам варто відвідати виставку, театральну або балетну постановку, подивитися хороше кіно, чи прочитати щось улюблене з класиків.

Швидше за все, у квітні Дівам доведеться часто займатися ремонтом автомобіля, побутової техніки і меблів. Діви самостійні і честолюбні, але при цьому у них не найкращі стосунки з технікою та інструментами. Набагато ефективніше довірити ремонт фахівцям, ніж тривалий час проводити за заняттям, яке у підсумку не принесе потрібного результату.

У квітні у Дів прекрасний час для прийняття стратегічних рішень, але це жодною мірою не стосується і рішення про створення сім’ї. Не будує у квітні робити пропозицію Діві — жінці.

Дівам, ще не вступили в законний союз, зірки говорять про деякої напруженості в романтичних стосунках. Діви ідеальні в ліжку, але їм потрібна емоційна складова кожної сексуального зв’язку. І, якщо ви хочете довготривалих відносин з Дівою, приділяйте більше часу спілкуванню, спільного відвідування різних заходів, відпочинку. Діви неймовірно ніжні й ранимі, вони інтуїтивно чекають того ж від свого партнера. І, якщо не отримують у відповідь ласку і увагу, замикаються в собі і поступово втрачають інтерес до відносин. Тому романтичні почуття Дів постійно потребують емоційної підживлення.

Гороскоп на квітень 2016. Діва потребує емоційної підживлення.

Діви великі гурмани, і в квітні їм належить низка застіль і свят з великою кількістю їжі, де вони з задоволенням побалують свої смакові рецептори.

Дитина Діва.

Маленькі Діви весь квітень цілком заповнюють життєвий простір батьків. Капризи і скарги на неіснуючі проблеми будуть безперервним потоком виливатися з них до самого кінця весни. Усіма способами діти-Діви змусять батьків оточити себе турботою і опікою. Дуже важливо дати відчути маленької Діві, що вона кохана, але не варто потурати всім її примхам, інакше їй дуже легко перетворитися на маленького деспота і тирана. Відмовляйте дитині м’яко, але обов’язково з поясненням причини і вагомою аргументацією.

Здоров’я.

Дівам варто переглянути своє ставлення до стану здоров’я. Діви рідко піддаються шкідливим звичкам, але це і все, що вони можуть покласти на вівтар збереження здоров’я. В цьому відношенні Діви надзвичайно ліниві, завжди віддадуть перевагу полежати на дивані, ніж здійснити прогулянку перед сном, а робота у Дів, як правило, або сидяча або малорухлива. Такий спосіб життя часто вносить свої негативні корективи в роботу шлунка і кишечника представників цього знака. Через ослаблення моторики цих органів їжа перетравлюється значно довше, ніж належить, що сприяє появі таких явищ, як запори або діарея, неприємний гнильний запах з рота, кишкові коліки.

Гороскоп на квітень 2016. Діва потребує емоційної підживлення.

Для усунення цих симптомів знадобитися як медикаментозне лікування, так правильна організація вільного від роботи часу. Віддайте перевагу активним видам відпочинку, займайтеся фізкультурою і спортом. Особливу увагу приділіть комплексу вправ, у якому задіяні м’язи преса і очеревини.


Резюме:
Для Дів, які займаються не своєю справою, зараз саме час змінити сферу діяльності.
Приділіть увагу батькам, вирішити їх проблеми.
Гороскоп для Дів на травень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: