Гороскоп на квітень 2016. Близнюки не залишаться непоміченими представниками протилежної статі

Для Близнюків зірки пророкують вельми сприятливий період у житті. Вплив Меркурія на долю представників знаку зникло, на сцену виходить величний Марс. Користуйтеся цим впливом у своїх цілях.

Робота.

Настає час закладки матеріального фундаменту і зміцнення фінансового положення на багато років вперед, час, коли будь-які починання представників знаку будуть успішно втілені в життя і принесуть значні плоди.

Близнюки будуть дуже напружено працювати в квітні 2016, але у деяких представників знаку є проблеми з концентрацією уваги, це загрожує меншою ефективністю роботи, запізненнями, помилками у веденні документації, зривами термінів виконання роботи. Близнюкам потрібно докласти максимум зусиль, щоб поліпшити якість своєї професійної діяльності і не зробити помилок. Головне — переглянути пріоритети в денному графіку і сконцентруватися на терміновій роботі.

Гороскоп на квітень 2016. Близнюки не залишаться непоміченими представниками протилежної статі

Друга половина квітня — ідеальний час для того, щоб завершити масштабні справи і проекти. Перешкоди і перепони, з якими Близнюки так завзято боролися довгий час, раптово зникають як за помахом чарівної палички. Дорога вперед тепер вільна, і немає абсолютно ніяких причин і приводів зволікати або соромитися — просто йдіть вперед і не відривайтеся від реальності! Близнюки дочекаються нарешті подарунків від долі, тільки добряче попрацювавши над цим. А невеликі перешкоди і шорсткості на шляху до успіху тільки зміцнять бойовий дух та волю до перемоги!

Завдяки впливу Марса Близнюки зроблять величезний крок до зміцнення свого матеріального становища. Зусилля представників знаку будуть досить швидко винагороджені. Вельми вірогідна успіх в азартних іграх і лотереях — Марс допоможе збільшити доходи. Однак це зовсім не означає, що все обійдеться без сучка і задирки: Близнюки можуть проявити себе дуже безтурботними і продемонструвати деяку недбалість в управлінні своїм бюджетом.

Гороскоп на квітень 2016. Близнюки не залишаться непоміченими представниками протилежної статі

У квітні Близнюкам можна займатися пошуками нової роботи, вони швидше за все увінчаються успіхами.

Де в квітні Близнюки можуть проявити себе так це на світських раутах, корпоративних та культурних заходах. Люблять і вміють сяяти Близнюки будуть просто купатися в море компліментів, похвал і неприкритою лестощів. Ваше пишність будуть визнавати навіть не дуже симпатизують вам люди. Не дуже розслабляйтеся, Близнюки дуже ласі на лестощі, і навколишні знають за ним і цю слабкість. Під виглядом друга та доброзичливця в коло вашого спілкування може намагатися ввійти людина, що має намір використовувати ваше розташування в своїх корисливих цілях. Відносини з такою людиною завдадуть душевну травму і обернуться сильним розчаруванням або ударом по самолюбству.

Любов.

Близнюкам зірки рекомендують у квітні поговорити з близькою людиною, якщо вони хочуть уникнути конфліктів або спорів. Гороскоп радить активне спілкування з друзями, воно може зарядити Близнюків гарним настроєм і новими ідеями, які пробудять неймовірну жагу до життя.

Квітень може стати переломним моментом у ставленні Близнюка до свого зовнішнього вигляду. Але не варто кидатися у вир з головою. Похід до пластичного хірурга та інші радикальні заходи не принесуть бажаного ефекту, але можуть створити додаткові проблеми зі здоров’ям. Краще звернути увагу на здоровий спосіб життя та заняття спортом. Оновлення гардеробу теж допоможе підняти власну самооцінку. Близнюки досить консервативні в одязі, і рідко привертають увагу оточуючих до свого зовнішнього вигляду. Діловий стиль і стриманість їм до лиця, але вже дуже сильно ця стриманість близька до мінімалізму і ризикує перетворити Близнюка в сіру мишку. Яскраві і активні аксесуари дозволять цього уникнути.

Гороскоп на квітень 2016. Близнюки не залишаться непоміченими представниками протилежної статі

Велелюбна Вогняна Мавпа гарантує, що Близнюки в квітні не залишаться непоміченими представниками протилежної статі, оскільки Венера вносить свої корективи в долю представників цього знака, всіляко притягаючи до Близнюкам увагу оточуючих. Обопільний вплив Марса і Венери – суміш вибухонебезпечна, вони підвищують лібідо представників цього знаку гороскопу, зарождают сексуальне бажання і розпалюють вогонь пристрасті, що може викликати неабияку ревнощі партнера. А якщо Близнюки знаходяться в пошуках своєї другої половинки, то квітень надасть багато шансів заволодіти увагою вподобаного вам людини.

Дитина Близнюк.

Гороскоп на квітень 2016. Близнюки не залишаться непоміченими представниками протилежної статі

Маленьким Близнюкам доведеться в квітні попрацювати над вмінням концентрувати увагу на виконуваній справі і запастися посидючістю. Володіючи феноменальною пам’яттю і вродженим тонким розумом, маленькі Близнюки дуже часто страждають від невміння підтримувати високий рівень уваги до виконуваної роботі. Батькам потрібно прищеплювати такі навички своїй дитині. Гарною підмогою в цьому може стати рукоділля, яке прищепить вашій дитині не тільки посидючість, але і розвине художній смак і дрібну моторику.

Здоров’я.

Друга половина квітня для багатьох Близнюків може бути позначена відчуттям неспокою і тривоги. Деякий дискомфорт і внутрішні страхи, які відчувають Близнюки в цей період, можуть перешкодити їм почати новий період у житті. З-за впливу Урану у другій половині квітня можуть виникнути і проблеми з апетитом і травленням. Але основна небезпека таїться в легенях. Близнюкам рекомендується ретельно берегти себе від переохолодження та протягів, одягатися в суворій відповідності з погодними умовами. Представникам знаку, що страждають таким серйозним захворюванням, як бронхіальна астма, потрібно бути особливо уважними і пильними. Слідкуйте за запасом лікарських засобів на роботі і вдома, відвідайте алерголога і лікаря пульмонолога, можливо, що нові ліки, прописане в цей період, допоможе значно полегшити перебіг хвороби.


Резюме:
Можливий виграш у лотереї або азартні ігри.
Будь-які починання Близнюків будуть втілені в життя і принесуть свої плоди.
Гороскоп для Близнюків на травень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: