Гороскоп на грудень 2015 року: Лев

Оточуючим здається, що у вас все йде як по маслу. І хоча зсередини ситуація виглядає дещо інакше, представників даного знаку зодіаку не бентежить бути в центрі загальної уваги. Ви несете відповідальність не тільки за себе, але і за своє найближче оточення. Тому може знадобиться допомога – не засмучуйтесь, адже вам важко відмовити. Благо друзі і рідні завжди виявляються поруч і вони готові підставити вам своє надійне плече. У цій статті ви дізнаєтеся про те, чого очікувати левам у рік кози в грудні 2015. Прочитайте і дізнайтеся, що приготував вам останній місяць цього року.

Гороскоп на грудень 2015 року: Лев

Любов і відносини

Кінець року несе море емоцій і пристрастей, як приємних, так і не дуже. Вся справа в звичайної втоми, яка позначається напередодні довгоочікуваного зимового свята. Постарайтеся не мучити свого партнера ревнощами і підозрами, врешті-решт ні до чого хорошого це не призведе. У цьому випадку і ви будете поза підозрою, що є для вас важливим фактом. Іноді вам буде здаватися, що вашим відносинам прийшов кінець – не поспішайте рубати з плеча, пройде трохи часу і ваші почуття спалахнуть з новою силою.

Кар’єра і фінанси

Придивіться до колег – поруч з вами є ненадійний чоловік, який спробує підставити при першій же можливості. Ризиковані заходи відкладіть на більш підходящий для цього період. Добре, якщо у вас є свій фінансист. У першу чергу це стосується львів, займаються бізнесом. Розумно підходите до всіх покупок – купуйте лише якісний і надійний товар. Не поспішайте позичати гроші друзям і знайомим – вони не зможуть їх повернути і дружбу прийде кінець.

Здоров’я

Леви примудряються знаходити конфліктні ситуації там, де їх бути і зовсім не повинно – остудіть ваш запал. Не варто приймати все, що відбувається близько до серця, інакше проблем зі здоров’ям не уникнути. Подумайте про себе коханого і на всі неприємності дивіться як би з боку. Виручить і вміння перетворювати все в жарт. Користуйтеся цим навиком як можна частіше. Зірки не радять представникам цього знаку змінювати щось у своїй зовнішності – ви не будете задоволені результатом і будете шкодувати про скоєне.

Родина

Незважаючи на те, що леви від природи чудові сім’янини, їм доведеться напружитися. Ранимість не йде вам на користь і найчастіше лише поглиблює ситуації. Однак гороскоп мовить, що бурі залишилися позаду, а зараз ви можете насолоджуватися товариством один одного. Буде дуже добре, якщо ви проведете місяць разом зі своєю родиною, виділяючи достатньо часу для спілкування та спільного відпочинку. Це піде на користь як вам ів вашій половині, так і вашим дітям.

VN:F [1.9.22_1171]