Гороскоп на червень 2016 Ваги поспішать на допомогу друзів і родичів

Марс є традиційним экзальтантом Ваг, і всі його зусилля в червні будуть спрямовані на максимальний розквіт життєвих сил представників знаку. На початку літа Ваг будуть по плечу рішення всіх проблем і завдань, які щедро їм підкидає повсякденність, а опинившись у такому сприятливому і позитивному просторі, ви зможете це зробити без залучення додаткових ресурсів і практично без особливої праці.

Робота

Фінансове становище Ваг стабільно і має чітко виражену тенденцію до ще більшого зміцнення, що зовсім не виключає величезна кількість не зовсім приємних сюрпризів. Але Ваги настільки сповнені енергією та бажанням працювати, що без особливих хвилювань переживуть їх наслідки.

Щоб досягти максимального результату, Терезам потрібно сконцентруватися і визначити пріоритети, і тільки після цього діяти в обраному напрямку. Ваги впораються і блискуче доведуть до логічного завершення всі розпочаті проекти, особливо якщо відповідальність за виконання цього проекту покладається виключно не Близнюків на всіх етапах його здійснення.

Незважаючи на те, що Ваги зараз досить успішні в бізнесі або в робочому процесі, зірки рекомендують невелику перепочинок представникам знака, а Марс подбає про те, щоб подібна тенденція зберігалася і ваша відсутність на робочому місці.

Відпочинок з друзями чи коханими стане просто благодатним для Ваг. Саме в цей час Терези зможуть не тільки поправити здоров’я, але і розставити крапки над i в деяких давно смущавших їх питаннях. Це може бути розмова по душах з кимось із старих друзів або прояснення якийсь давній двозначній ситуації між подружжям.

У червні вашим друзям і родичам може знадобитися ваша фінансова допомога, допомагайте, але не забувайте, що існують інтереси вашої родини, які перебувають для вас важливіше всього. Дуже ймовірно, що в душевному пориві ви можете захопитися ситуацією, а після відчувати себе спустошеним і в деякій мірі розчарованим.

Гороскоп на червень 2016 Ваги поспішать на допомогу друзів і родичів

Якщо ж Терезам буде потрібна допомога друга, ви можете сміливо на неї розраховувати, приймайте її з вдячністю. І нехай ваша подяка буде вимовлена вголос не один раз. Цим ви назавжди зможете прив’язати до себе одного, який надав вам допомогу, і він із задоволенням зробить це наступного разу.

Чого зірки категорично не радять робити Терезам, так це займатися вдосконаленням умов життя або самостійної модернізацією великогабаритних предметів. Тому ремонт житла краще відкласти до більш сприятливого для цього часу, а ремонт автомобіля довірити перевіреним фахівцям цієї справи.

Любов

В особистому житті Ваг все складається гладко. Проведення часу з коханими буде приємним і хвилюючим, подружжю вже тривалий час перебувають у шлюбі вдасться освіжити стосунки і вдихнути в них нове життя, чому немало посприяють діти Ваг. Саме в цей період Терезам варто зважити всі свої досягнення на цьому терені, а їх чимало. Зазвичай Ваги прекрасні хранительки вогнища або сім’янини, їх діти зразково виховані і можуть похвалитися вагомими досягненнями у навчанні, творчості чи спорті. Аналіз спільно пережитих подій, добрі спогади про приємні моменти сімейного життя дозволять Терезам ще більше цінувати те, що вони мають сьогодні, що не може не радувати їх половинку.

Гороскоп на червень 2016 Ваги поспішать на допомогу друзів і родичів

У самотніх Ваг великі шанси знайти своє щастя вже ближче до середини місяця. Постарайтеся бути частіше в суспільстві, ретельно стежте за своїм зовнішнім виглядом і не бійтеся привернути до себе увагу своєю неординарністю. Особливо це стосується жінок-Терезів. За вашою підкреслено скромною зовнішністю чоловікам дуже складно розглянути вашу палку натуру, якою ви і є. Пам’ятайте, що під лежачий камінь і вода не тече. Будьте трохи сміливіше у виборі одягу і нанесенні макіяжу, не бійтеся проявляти свої емоції трохи відвертіше, ви обов’язково будете зрозумілі і прийняті.

Чудовий союз між Вагами і Скорпіонами, Раками і Левами. З Овном можна вступати у відносини виключно у випадках, коли ви не злопам’ятні і вмієте не згадувати минулих помилок партнера. У будь-якому разі, все, що станеться з вами в червні, буде мати продовження, причому виключно в позитивному аспекті.

Дитина Ваги

Гороскоп на червень 2016 Ваги поспішать на допомогу друзів і родичів

Дітям-Терезам в червні теж все дається без сучка і задирки. Саме в цей період батькам дитини — Ваги варто задуматися про надання йому більшої самостійності. Це може бути самостійний похід в найближчий магазин, поїздка в табір, невелику подорож громадським транспортом, втім, будь-який захід, який дозволить стати вашій дитині трохи більше самостійним і дорослим. Батькам важко випускати дитину з під контролю , але це неминучий процес, і вам теж без цього не обійтися. Скористайтеся сприятливим впливом планет на долю вашої дитини, вони захистять.

Здоров’я

Ваги в червні знаходяться в непоганій фізичній формі, а їх психоемоційному стану можуть позаздрити інші представники знаків Зодіаку. Парадокс, але саме хороший стан на всіх фронтах може підштовхнути багатьох представників знаку пуститися у всі тяжкі. Це може бути бажання трохи розслабитися і відпочити від повсякденної суєти.

Гороскоп на червень 2016 Ваги поспішать на допомогу друзів і родичів

Ситуація ускладнюється тим, що багатьом Терезам не знайоме почуття міри, і чарка коньяку може закінчитися вульгарною пиятикою. Тому, якщо ви сумніваєтеся у своєму вмінні контролювати себе, то краще зовсім відмовитися від прийому алкоголю або психостимуляторів. Зараз для вас найкращим спосіб відпочити є зміна діяльності, а не її відсутність. Активні види спорту, подорожі, хобі дозволять відпочити нервовій системі і тіла набагато краще і ефективніше, ніж чарка спиртного.


Резюме:
Відпочинок з друзями чи коханими принесе вам сил і прояснить двозначні ситуації у ваших стосунках.
У самотніх Ваг є шанс зустріти свою любов.
Гороскоп для Терезів на червень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: