Гороскоп на червень 2016 Телець повинен розслабитися і отримувати задоволення

Зодіакальний будинок Тельця в червні очікує величезної кількості небесних покровителів. Цим-то й пояснюється початок нового тріумфального періоду в житті Тільця.

Гороскоп рекомендує Тельцю розслабитися і отримувати задоволення, тому що саме в цей період Телець, навіть якщо і захоче щось змінити, то не зможе, так і період, коли зірки прихильні до представників знаку, буде не дуже тривалим, вже до середини червня в життя Тільця повернуться всі звичайні життєві проблеми і шорсткості.

Робота

Все, що стосується роботи або ведення бізнесу, просто приречена на успіх. У червні Телець може сміливо розширювати бізнес, змінювати його спрямованість, приймати будь-які пропозиції щодо зміни роботи. Всі контракти і договори будуть вигідними, проекти завершені з блискучими результатами та вчасно. Всі ділові переговори переростуть у взаємовигідне співробітництво, особливо, якщо вони ведуться з іногородніми партнерами або тим більше з закордонними.

У червні Телець може без побоювання продавати, купувати, орендувати та здавати в оренду нерухомість, в тому числі і комерційну.

Тельцю варто докласти зусилля лише в одному напрямку – постарайтеся, щоб все те, що зараз з вами відбувається, виявилося як можна більш цінним у плані одержуваного вами досвіду. Саме це і стане фундаментом ваших матеріальних здобутків на друге півріччя 2016 року.

Єдина складність на шляху Биків в червні – непорозуміння пріоритетів, їм буде дуже проблематично зрозуміти, що з усього потрібного їм для щастя первинно, а що вдруге. Покладіться на свою інтуїцію, вона не підведе, і ви зможете точно визначити, що у вашому житті є першорядним.

Гороскоп на червень 2016 Телець повинен розслабитися і отримувати задоволення

У червні думки Тельців тече вільним потоком, Телець вирішує все легко і невимушено. У червні йому не потрібно засмічувати свою пам’ять потоком інформації. Цей період є найбільш оптимальним для того, щоб зайнятися творчістю тим Тельцям, хто їм ще не зайнятий. Серед Тельців дуже багато талановитих людей, чому б вам не стати одним з них? Зробіть для цього перший крок, напевно, є щось, що ви робите краще за багатьох людей, які знаходяться навколо вас!

Зірки радять Тельцю звернути пильну увагу на своїх родичів, особливо першої та другої лінії споріднення, можливо, комусь з них терміново потрібна ваша допомога. Позитивний вплив Марса – Червоного Воїна на вашу долю зараз настільки великий, що ви щедро і без побоювання можете поділитися ним зі своїми близькими людьми, і вам не складе ніяких труднощів цю допомогу їм надати. Не варто недооцінювати свої сили в принципі, а на початку літа в особливості.

Любов

Венера матиме величезний вплив на життя Тельця на початку літа з усіма витікаючими звідси наслідками. Тельці люблять і улюблені, вони сексуально привабливі для протилежної статі.

Одиноким Тельцям пора змінити існуючий стан справ, і для цього зараз самий відповідний момент. Вплив Венери в рік Вогненної Мавпи – гримуча суміш, і вона вже точно не дозволить вам залишитися без пари, і ви обов’язково знайдете свою половинку, варто лише докласти мінімум зусиль. Вільним від відносин Тельцям варто придивитися до Левів, Козерогам, Овнам і Близнюкам. Союз саме з представниками цих знаків гороскопа забезпечить вам довготривалі і надійні відносини з цими людьми ви зможете зустріти старість, тримаючись за руки.

Гороскоп на червень 2016 Телець повинен розслабитися і отримувати задоволення

Феєрія почуттів і емоцій чекає і одружених, і заміжніх Тельців. У червні ваші почуття отримають свіжий струмінь повітря, переконавши вас ще раз, що ви не помилилися у виборі партнера. Намагайтеся проводити більше часу за межами власного помешкання, а якщо у вас для цього недостатньо можливостей, зірки стверджують, що і там ви себе будете почувати надзвичайно комфортно.

Для Тельців настав ідеальний час робити пропозицію і вступати в шлюб, зірки говорять про те, що вам ніколи не доведеться про це пошкодувати, і ви не будете розчаровані у своєму супутнику життя на всій її протяжності. Незалежно від того, якою буде ваша весілля – величезною феєрією з сотнями запрошених або тихим ввечері в колі близьких друзів і родичів, вона запам’ятається й вам, і запрошеним на довгі роки своїм позитивом і теплотою!

Дитина Телець

Гороскоп на червень 2016 Телець повинен розслабитися і отримувати задоволення

Маленькі Тельці теж знаходяться в теплих долонях Фортуни. Їм легко дається навчання всім життєвим премудростям, і вони жадібно і з величезним задоволенням поглинають цей досвід. Прикладіть зусилля для того, щоб маленький Тілець у червні отримувала якомога більше відчуттів. Не забувайте і про тактильних відчуттях, частіше обіймайте та цілуйте своєї дитини, це дозволить йому почувати себе захищеним і додасть більше впевненості в собі.

Здоров’я

Гороскоп на червень 2016 Телець повинен розслабитися і отримувати задоволення

Потужне равностепенное вплив небесних покровителів забезпечать на початку літа Тельцям бездоганне самопочуття. Телець в гармонії – він чудово себе почуває і так само виглядає. Чисті блискучі волосся, чудовий колір шкіри, прекрасний стан нігтів – все це просто кричить про чудовому стані здоров’я представників знаку. Прикладіть хоча б мінімальні зусилля до того, щоб продовжити такий стан організму на максимально можливий термін. Харчуйтеся правильно, уникаючи переїдання і нічних прийомів їжі, виключіть споживання алкоголю, давайте своєму тілу фізичні навантаження і відпочивайте. Ви будете здивовані, як швидко ваш організм відгукнеться на прояв турботи про нього, даруючи вам легкість, рухливість і молодість!


Резюме:
Все що стосується роботи і бізнесу приречена на успіх.
Червень 2016 року для Тельця — ідеальний час для вступу в шлюб.
Гороскоп для Тельців на липень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: