Гороскоп на червень 2016 Стрілець ділиться з усіма доброзичливістю

Потужний вплив Венери, а потім і Місяця на долю Стрільця в червні, зумовлять деяке затишшя в професійному житті представників знаку і активізацією житті особистому. Весь місяць Стрілець буде чинити опір такому зірковому розкладу, але ці спроби будуть марними, Венера не здасть своїх позицій практично до самого кінця місяця. Вам належить прожити цей місяць почуттями і емоціями, тому не плануйте ніяких змін на професійному поприщі, адже такі рішення приймаються виключно розумом.

Робота

Таке розташування планет в зірковому будинку добре і сприятливо, насамперед, тим, що Стрільцеві в червні буде вистачати часу на все – на роботу, сім’ю, відпочинок і друзів. І Стрілець буде щедро ділитися з усіма своєю доброзичливістю і хорошим розташуванням. Стрілець буде настільки енергійним і рухомим, що оточуючим буде нелегко рухатися з ним в одному темпі, як в переносному, так і буквальному сенсі слова. Вплив Місяця в останній декаді місяця може дещо знизити такий темп і викликати у розвитку подій деякий застій або зупинку. Але це і не погано, у вас з’явиться додатковий час для ретельного аналізу ситуації та вироблення правильної стратегії дій. Можливо, саме це дозволить вам уникнути деяких помилок, про це ви дізнаєтеся вже в найближчому майбутньому.

Якщо ваша робота вам обридло і зовсім перестала приносити задоволення, постарайтеся в неї внести творчу складову, і виконувати цю роботу вам стане набагато легше.

Гороскоп не радять в червні давати вихід таким якостям, як дріб’язковість і скнарість. Скупий, як відомо, платить двічі, тому купуючи необхідну вам річ або предмет, не заощаджуйте на їх якості або престижності.

Гороскоп на червень 2016 Стрілець ділиться з усіма доброзичливістю

Матеріальне становище більшості представників знаку не викликає побоювань і хвилювань. У цьому полі все йде досить рівно і стабільно. Червень – час зайняти пасивну позицію і чекати куди вивезе. Працюйте повільно, нікуди не поспішайте, приділяйте велику увагу документальному оформленню, зробіть ставку не на темп і кількість виконуваної роботи, а на якість її виконання.

Угоди, в яких Стрілець виступить посередником у червні, будуть проведені блискуче, а їх результати задовольнять продавця, покупця, і посередника.

Любов

Стрілець живе в червні почуттями, але цим можуть почати зловживати його близькі. Відносини в сім’ї можуть розвиватися двома шляхами. Або Стрілець буде змушений терпіти деякі шорсткості у взаєминах між членами сім’ї і не виходити на загострення ситуації і конфлікти, або, якщо має більш вибухонебезпечний темперамент, провести місяць у вервечці не дуже великих або прикрих конфліктів, постійне з’ясування стосунків і боротьбу за пальму першості в сім’ї. Для багатьох Стрільців краще вибрати другий спосіб розвитку подій, тому, що перший буде для Стрільця болючіше. Накопичувати в собі негатив і носити камінь за пазухою морально не прийнятно для більшості представників знаку і дається їм з великими труднощами. Для психоемоційної сфери Стрільця більш сприятливим буде скидання негативних емоцій і вихлюпування негативу по мірі його надходження.

Гороскоп на червень 2016 Стрілець ділиться з усіма доброзичливістю

Зірки не радять у червні вступати в шлюб Стрільцю, а ось для зав’язування нових романтичних відносин гороскоп дає зелене світло! Для того, щоб їх почати, Стрілець неодмінно повинен проявити ініціативу і навіть напір. І, якщо з чоловіками Стрільцями це не викликає жодних складнощів, жінкам-Стрільцям, більшість з яких скромні і соромливі, доведеться докласти деякі зусилля. Не бійтеся бути незрозумілими і неприйнятими, всі сприймуть ваші дії як абсолютно логічні, і ви швидко знайдете відгук у душі вподобаного чоловіка, що ж поробиш, якщо вік кринолінів і галантних залицянь давно канув у Лету! В результаті подібних дій навіть людина, яка на вас раніше не звертав практично ніякої уваги, почне проявляти до вас недвозначний інтерес.

Дитина Стрілець

Гороскоп на червень 2016 Стрілець ділиться з усіма доброзичливістю

Як і зрілі представники знаку, маленькі Стрільці живуть в червні почуттями. Але з-за їхнього віку і розуміння слова «треба» в повній мірі, маленькі Стрільці можуть животіти в нападах ліні. Але в червні ваша дитина-Стрілець буде настільки ласкавим і поступливим, що «обнімашки» і «целовашки» з ним з легкістю нівелюють ваше обурення з приводу чого-небудь, що він не виконав. Надайте своєму малюкові невеличкий тайм-аут, балуйте його своїми обіймами і ласкою, він дійсно зараз цього потребує. Трохи складніше йде справа з підлітками-Стрільцями, але після ослаблення впливів Місяця і Венери на їх життєдіяльність все швидко повернеться на круги своя.

Здоров’я

Стрільці зараз чудово почуваються, насолоджуються цим, як і життям загалом. Загострення хронічних захворювань залишилося в минулому, в кінці весни Стрільці доклали чимало зусиль для того, щоб їх теперішнє самопочуття було на висоті.

Гороскоп на червень 2016 Стрілець ділиться з усіма доброзичливістю

Постарайтеся як можна довше зберегти такий стан свого організму. Правильно розподіляйте навантаження під час робочого дня, не забувайте робити хоча б невеликі перерви в роботі, особливо якщо займаєтеся фізичною працею, раціонально проводите вихідні та час після роботи, причому правильно, це не означає, що в горизонтальному положенні на дивані. Стрільцям потрібно обов’язково піддавати тіло помірному фізичному навантаженні, як біг, зарядка, прогулянка перед сном, тим більше, для цього зараз самі відповідні природні умови.

Змініть свій раціон в бік зменшення вуглеводів і білків. Сезон овочів і фруктів настав, користуйтеся цією прекрасною можливістю наситити свій організм вітамінами і мінералами, це не тільки корисно, але й смачно!


Резюме:
У червні 2016 Стрільця чекає затишшя в професійній сфері.
Проявіть ініціативу зароджуються в романтичних стосунках.
Гороскоп для Стрільців на липень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: