Гороскоп на червень 2016 року для всіх знаків зодіаку

Овнам червень подарує масу приємних сюрпризів і подарунків долі, але при цьому їм варто бути в цей період вкрай пунктуальними і уважними, як на робочому місці, так і в домашній обстановці. У червні 2016 Овнам можна підводити підсумки, планувати майбутні досягнення і аналізувати причини, за якими деяким з них не вдається досягати результату по максимуму. Ретельно уникайте будь недомовленості або двозначності в будь-яких ситуаціях.

Тельцям червень подарує зміцнення матеріального добробуту. У цей період Фортуна прихильна до представників знаку, і навіть, з першого погляду, неперспективна ситуація може принести щедрі плоди. У червні представникам цього знаку гороскопу можна сміливо покластися на зірки і трохи розслабитися. Тельцям червень подарує безліч незабутніх зустрічей, дуже ймовірно, що ви оволодієте увагою вподобаного людини.

Гороскоп на червень 2016 року для всіх знаків зодіаку

Близнюкам весь червень доведеться провести в роздумах і якомусь заціпенінні. Це не втома і не лінь, на життя і поведінку Близнюків так вплине Меркурій, який є повновладним господарем їх долі в червні. Зірки рекомендують бути стриманішим і обережніше у висловлюваннях і судженнях, особливо з керівництвом, інакше можна на довгі роки здобути таємного ворога і недоброзичливця.

У Раків триває сприятливий період для активних дій, які принесуть плоди вже до кінця року. У цей час можна починати будь-які проекти, пов’язані з зміцненням матеріального становища, побудовою сім’ї та придбанням нерухомості. Ваше розсудливість, відповідальність і комерційне чуття, помножені на вплив Марса, допоможуть втілити у життя усі ваші починання.

Гороскоп на червень 2016 року для всіх знаків зодіаку

Левам у червні 2016 варто повернутися до вирішення питань, які довгий час відкладали в довгий ящик. Сатурн підступний, і може статися так, що невирішені проблеми у другому півріччі лавиною обрушаться на представників знаку. Приступайте негайно до виконання поставлених поточних завдань, попутно займаючись розчищення авгієвих стаєнь минулих періодів. В червні не варто покладатися на удачу або везіння, лише копіткою працею можна досягти хоч скільки-небудь значимих результатів.

Діви можуть загрузнути в низці сварок і конфліктів. Виною тому не упередженість оточуючих, а вибухонебезпечний і нестримний норов представників знаку. Зарозумілість, самовпевненість і небажання чути співрозмовника зіграють з Дівами погану жарт в червні. Вогняна Мавпа, покровителька року, докладе максимум зусиль, щоб посварити вас з оточуючими. Не піддавайтеся її впливу.

Терезам червень 2016 року подарує не тільки гарний настрій, але і масу шансів зміцнити свій добробут і положення в суспільстві. Для цього потрібно лише найменше – бути активніше і сміливіше в прийнятті рішень, прислухатися до своєї інтуїції і більше часу присвячувати справі, а не роздумів і сумнівів. Гороскоп радить Терезам в червні контролювати витрати, відмовитися від усіх незапланованих витрат і покупок, тому, що ризик опинитися у фінансовій ямі високий як ніколи.

Скорпіонам в червні вплив Марса принесе нові чудові ідеї. Воно ж дасть і сили на їх втілення в життя. Сміливо перехватывайте ініціативу, зірки говорять, що зараз оптимальний час для демонстрації вашого потенціалу. Швидше за все, в червні Скорпіонам доведеться вирішувати питання самими нестандартними способами і це дозволить привернути увагу оточуючих.

Стрільцям червень належить прожити емоціями, а не розумом. Вроджений прагматизм Стрільців буде чинити опір і заважати цьому, але вплив Венери, а потім і Місяця будуть у червні дуже потужними. Тому покладіться на зірки і проживіть початок літа душею і серцем. У цей період у Стрільців ймовірно зародження нових романтичних відносин. Вже сформовані відносини мають усі шанси стати більш гармонійними і міцними.

Гороскоп на червень 2016 року для всіх знаків зодіаку

Козерогам червень піднесе масу сюрпризів, причому не самих приємних. Імпульсивність і нервозність представників знаку можуть підштовхнути їх до різкої зміни життєвого курсу. Вогняна Мавпа спритно розставляє пастки на шляху Козерогів в червні, і Козерогам, схильним до частої зміни пріоритетів, варто бути настороженими і уважними. Всі зміни, які відбудуться з вами в червні, можуть згодом обернутися життєвими розчаруваннями.

Водолії у червні 2016 можуть усвідомити, що витрачені сили на досягнення результату і безпосередньо результат не відповідають один одному. Багатьом Водоліям здасться, що вони гідні кращого життя. На професійному терені це однозначно піде на користь представникам знака, а в житті особистому може накоїти чимало лиха. Водолії з їх категоричністю, невмінням вести діалог і визнавати власні помилки можуть розірвати узи шлюбу або відносини, які раніше приносили тільки позитивні емоції.

Риби в червні легко можуть стати жертвами інтриг. Невміння і небажання Риб скаржитися на життя стануть для пліткарів з оточення представників знаку зайвим приводом для лихослів’я. Риби з їх вразливістю можуть пережити чимало неприємних моментів з цього приводу. Гороскоп не закликає Риб нити і створювати для оточуючих картинку, не викликає заздрості. Зірки радять припинити звертати уваги на плітки. Пам’ятайте, якщо кажуть у вас за спиною, значить ви попереду!

Гороскоп на червень 2016 року для всіх знаків зодіаку

Здоров’я

Початок літа, підвищення тривалості світлового дня, збільшення в раціоні свіжих ягід, фруктів і овочів нададуть позитивний вплив на здоров’я всіх без винятку представників знаків зодіаку. Але не варто забувати про підводні камені літа – сезонних алергіях і небезпеки, що підстерігають в період відпусток.

У Овнів, життєвий тонус яких протягом деякого попереднього часу був знижений, відбувається нормалізація всіх біологічних процесів в організмі. Зірки радять бути пильними всім, хто має хронічні та системні захворювання легень і бронхів.

Здоров’я Тельців не викликає ніякого занепокоєння. У червні для представників знаку починається період неймовірною життєстійкості і прекрасного самопочуття. Дуже важливо продовжити цей період на максимально можливий термін.

Близнюкам вплив Урана може значно зіпсувати самопочуття, але причина цього погіршення знаходиться в основному в психоемоційній площині. Женіть від себе нудьгу і апатію. З ними легко впорається хороша фізична навантаження – біг, фізична праця на свіжому повітрі, секс.

Гороскоп на червень 2016 року для всіх знаків зодіаку

Раки в червні схильні до нападів іпохондрії. Бажання поберегти і пожаліти себе притаманне багатьом представникам знака. Це не найкраще рішення для залучення до себе уваги з боку оточуючих.

У Львів у червні активізуються всі життєві процеси, і вони знаходяться в найвищій точці фізичної та емоційної активності, при цьому Левам властиво переоцінювати свій потенціал і звалювати на себе занадто багато. Це загрожує не тільки емоційними зривами, але й істотною шкодою для здоров’я.

Діви в червні схильні до сезонних алергій. Найбільш частим проявом у них алергії є риніт з усіма витікаючими звідси наслідками. Закладений ніс, запалена і набрякла слизова очей, кропив’янка – неминучі супутники Дів-алергіків в червні.

Гороскоп на червень 2016 року для всіх знаків зодіаку

Здоров’ю Ваг в червні може загрожувати невоздержанное вживання алкоголю і транквілізаторів. Терези рідко вміють розслаблятися і часто вдаються до допомоги психостимуляторів. Серед представників знаку найбільш високий відсоток алкоголіків і наркоманів, у них набагато швидше виникає залежність. Варто пам’ятати про це особливо Терезам, народженим під впливом Венери (24 вересня-2 жовтня).

Скорпіони схильні у червні 2016 року опіків і дрібних травм. Сонце чинить потужний вплив на представників знаку до самої середини літа, пам’ятайте про це і дотримуйтесь заходів безпеки при поводженні з вогнем і перебуваючи на пляжі.

У Стрільців здоров’я не викликає занепокоєння протягом усього літа, у Стрільців прекрасний настрій і самопочуття. Підтримайте свій організм вживанням в їжу свіжих фруктів і овочів. Вітаміни, засвоюються природним шляхом, поліпшать працездатність і вміння концентрувати увагу.

Козерогам можуть затьмарити існування проблеми з шлунком і ШКТ. Варто негайно відвідати фахівця, щоб уникнути протікання захворювання у хронічну форму. Ретельно дотримуйтесь призначення і рекомендації лікарів, особливо ті, які стосуються дієти.

Деяким Водоліям варто звернути увагу на стан свого опорно-рухового апарату. Больові відчуття, скутість і обмеження рухливості суглобів, особливо вранці, можуть бути першими симптомами серйозних захворювань кісток і суглобів.

Гороскоп на червень 2016 року для всіх знаків зодіаку

Здоров’ю Риб загрожують великі психоемоційні навантаження, нервові зриви. Ми часто чуємо, що всі хвороби від нервів, і це твердження небезпідставно. І, якщо вже нервового перенапруження уникнути неможливо, подстрахуйте себе за допомогою медикаментозного лікування.


Резюме:
Близнюкам слід бути стриманішим у судженнях, щоб не нажити собі ворога.
Риби можуть стати жертвами інтриг.
Астрологічний прогноз на липень 2016 року.

  • Гороскоп на червень 2016 року для всіх знаків зодіакуСимвол нового року 2016
  • Розкажіть про нас друзям: