Гороскоп на червень 2016 Рак прагне змін і вони неодмінно настануть

Невгамовність і мінливість покровительки року, Вогненної Мавпи, буде в червні в повній мірі впливати на долю і життя Раків. Раки і без того дуже нерішучі і піддані сумнівам, а в червні їм належить сумніватися щохвилини. Однак це не завадить Ракам на початку літа робити рішучі дії по зміцненню свого матеріального стану і положення в суспільстві.

Робота

Для Раків час рішучих дій назріло, і втрачати його на роздуми і самокопання зірки не рекомендують. Цей період дуже сприятливий для побудови стратегічних планів на майбутнє, просування по кар’єрних сходах, розширення бізнесу, доленосних переговорів.

Але Ракам навряд чи доведеться розраховувати на допомогу ззовні, тому навіть на етапі планування яких-небудь дій покладайтеся виключно на власні сили. Гороскоп На Раків вплив ззовні зведено до мінімуму, а на початку літа такий вплив швидше виняток ніж правило. Тому не варто чекати ні від кого підтримки і допомоги, втілюйте виключно самостійно свої плани в реальні дії, розраховуйте тільки на свої сили і засоби. Зараз Ракам необхідно мобілізуватися, зібравши всі сили і думки в єдине ціле.Така концентрація на виконанні задуманого принесе досить швидкі і хороші результати, що допоможе значно підняти самооцінку представників знаку і зміцнити їх позиції в соціумі.

Раки прагнуть змін, і вони не забаряться з’явитися в їх житті. У червні багато Раки змінять не тільки роботу, але і місце проживання. Переїзд дуже болюче для Раку, але саме в червні він зможе перенести його з найменшими втратами сил. Багато Раки приступлять до ремонту житла або перепланування дачних ділянок. Ці дії будуть раціональні і ефективні, якщо вони продумані та сплановані заздалегідь, а споглядання досить швидких результатів власних зусиль принесе масу позитивних емоцій.

Гороскоп на червень 2016 Рак прагне змін і вони неодмінно настануть

У цей період Ракам небажано надовго відлучатися з стін власного житла. Саме там вони отримують емоційне підживлення для всіх своїх досягнень і звершень, і, якщо Раку належить відпустку, то краще провести його вдома.

Рівне положення справ, хороше самопочуття і стабільність доходу не зможе залишити байдужими заздрісників і підштовхне їх на рішучі дії. Гороскоп попереджає про підступи недоброзичливців.

Любов

Справжню ейфорію у Раків викличе у червні спілкування з дітьми. У цій життєвій сфері зараз у Раків панує справжня ідилія. Ваші діти радують вас своїми досягненнями в мистецтві, учбовий процес і спорті, і Раки з величезною гордістю і задоволенням будуть ділитися позитивом з усіма родичами і друзями.

Гороскоп на червень 2016 Рак прагне змін і вони неодмінно настануть

Палаючі очі Раків і їх гарний настрій просто притягують до себе захоплені погляди протилежної статі. На початку літа дуже ймовірно виникнення романтичних відносин у раніше самотніх Раків. Чоловікам Ракам варто придивитися до потенційних супутницям життя — Левам, Овнам і Стрільцям. Жінкам-Ракам варто розглянути кандидатури чоловіків-Терезів, Стрільців і Козерогів.

Ракам, як чоловікам, так і жінкам, властиво дуже швидко переходити від цукерково-букетного періоду до сексуальних відносин. Їх партнерів часто це вводить в ступор і викликає подив. Постарайтеся не квапити такі відносини і не бути занадто напористими, не чекайте від своїх потенційних партнерів миттєвих рішень. Безініціативність вашого партнера в питаннях вступу в статеві стосунки зовсім не означає відсутність зацікавленості у ваших стосунках. Різним людям потрібно різну кількість часу для прийняття подібного рішення. Надайте їм необхідне для усвідомлення необхідності цього час, будьте впевнені в собі, і ваша витримка і вміння володіти собою будуть гідно оцінені вашими партнерами.

Гороскоп на червень 2016 Рак прагне змін і вони неодмінно настануть

Одиноким Ракам, яким не пощастить у червні вступити в нові любовні стосунки варто переглянути деякі свої погляди на бажані відносини, і напевно при найближчому розгляді виявиться, що ви дуже часто занадто егоїстичні і вимогливі. Ви готові приймати любов і захоплення, але зовсім не готові давати їх взамін.

Період сприятливий і для вступу в шлюб. Шлюб, укладений в червні, буде міцним і емоційно насиченим на всій його протяжності. Сімейних Раків чекає доволі сприятливий у всіх відношеннях період. Ніжність, довірливість стосунків і турбота один про одного – ось що характеризує сімейні відносини Раків в червні.

Дитина Рак

Гороскоп на червень 2016 Рак прагне змін і вони неодмінно настануть

Маленьких Раків варто оберігати від травм. На кожному кроці у червні їх підстерігають порізи, удари і садна. Зробити це нелегко, маленькі Раки дуже активні і рухливі, тим більше, що на їх поведінку надає не дуже сприятливий вплив Меркурій, сприяючи тому, що дитина-Рак категорично відмовляється підкорятися старшим. Зробіть життєвий простір вашої дитини більш безпечним, приберіть з видних і доступних йому місць всі гострі і небезпечні предмети, подбайте про заходи безпеки при користуванні електричними приладами і вогнем.

Здоров’я

Досить жорсткий життєвий графік Раків багатьох з них підштовхне до жалості до себе і бажанням взяти невеликий тайм-аут. А так як Раки знаходяться в прекрасній фізичній формі і їх енергетичний потенціал на найвищому рівні, то вони зроблять це з допомогою уявних болячок. Багато Раків в червні будуть скаржитися на головний біль і погане самопочуття, насправді не відчуваючи нічого подібного. Просто їм хочеться трохи відпочити і отримати невелику порцію співчуття і підтримки від близьких. Відверто говорити про це багатьом Ракам не хочеться, і саме так вони постараються привернути увагу оточуючих. Якщо ви знаходитесь в близьких відносинах з Раком, поставтеся до цього з розумінням і дайте йому те, про що він так невміло просить.


Резюме:
Червень 2016 року сприятливий для Раків в плані просування по кар’єрних сходах, розширення бізнесу та інших рішучих дій.
Шлюб, укладений в червні стане для Раків міцним.
Гороскоп для Раків на липень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: