Гороскоп на червень 2016. Рак перебуває у фінансовій скруті

У травні Ракам гороскоп віщує деякі труднощі з вирішенням фінансових питань. Це не означає зовсім, що Раки будуть терпіти нужду. Навпаки, в цьому відношенні в травні якраз таки все більш-менш сприятливо. Наприкінці весни Ракам чекають складнощі з партнерами по бізнесу. В суперечках і різночитання Раку зірки радять настояти на своєму, його позиція явно сильніше, ніж потім обом сторонам допоможе переконатися час. Вже до кінця літа це стане очевидно настільки, що допоможе здобути Ракам лаври великих стратегів і фінансистів.

Робота

Якщо на початок травня у вас вже склалися стосунки з зарубіжними партнерами, сміливо розвивайте їх, а ось ділові зв’язки з тільки замаячившими на горизонті фінансових відносин із зарубіжними фірмами краще відкласти до більш сприятливого моменту.Велика ймовірність збитків та моральної шкоди.

Взагалі, зірки в травні радять Ракам менше довіряти людям, особливо тим, які дуже часто намагаються говорити, що саме вони гідні вашої довіри.

Найбільш оптимальний час для вирішення спірних моментів і початку нових проектів – друга половина травня. У всіх питаннях вам буде протегувати Марс, вплив якого вступить в силу саме в цей час.

Ближче до кінця місяця ймовірно невелику подорож, пов’язане з трудовою діяльністю. Це можуть бути курси підвищення кваліфікації, поїздка з метою переговорів або просто робоче відрядження. Запорука успіху такої поїздки – ретельна підготовка. Не пускайте ситуацію на «авось» і заздалегідь продумайте всі деталі. Не виключено, що саме від цієї поїздки буде залежати ваше подальше просування по кар’єрних сходах. Поїздки і відрядження Раків в березні будуть успішними і порадують своєю результативністю. Більше того, вони дозволять обзавестися Ракам знайомством з потрібними людьми. З цих знайомств можна буде отримати обопільну вигоду вже влітку 2016 року.

Гороскоп на червень 2016. Рак перебуває у фінансовій скруті

У разі виникнення непередбачених ситуацій не нехтуйте допомогою перевірених друзів. Разом подолати труднощі буде набагато простіше, при цьому ваш друг зможе проявити свою відданість, бажання допомогти і щиру симпатію до вас, але покладатися на думку оточуючих в ухваленні якихось важливих рішень не варто.

Ракам, які знаходяться в активних пошуках роботи, травень надасть кілька цікавих пропозицій. Погоджуватися потрібно саме на таку роботу, в якій ви зможете на самому високому рівні проявити свій професійний досвід. Якщо ж ви відчуваєте, що для будь-якої із запропонованих посад вам не вистачає освіти або навичок, то від такої пропозиції все ж краще відмовитися. Невпевненість у собі не дозволить вам самореалізуватися на протязі дуже тривалого часу.

Перша декада травня може порадувати представників знаку досить великими грошовими сумами в якості додаткового доходу. Особливо актуально це для Раків, народжених під впливом Меркурія(2-11 липня). Фортуна протягом усього життя менше всіх інших Раків балує їх, але в травні неодмінно посміхнеться.

Відпустку Раку, якщо він належить, краще провести на самоті. І категорично не варто пов’язувати себе на час відпустки компанією, яка може хоч якимось чином стиснути Раку або обмежити його свободу переміщення. Постарайтеся хоча б на час відмовитися від шкідливих звичок і проведіть час в активному русі. А подовжені травневі вечори присвятіть споглядання пейзажів і гармонізації відносин з самим собою і навколишнім світом.

Любов

Але і на тлі постійної зайнятості у професійному середовищі Ракам буде вдаватися присвячувати значну кількість часу і своїм домашнім, особливо подружжю. Вільним від шлюбу Ракам в цей час краще уникати початку нових романтичних відносин. Рак зараз знаходиться в деякій ейфорії і може некоректно оцінювати свої можливості, ніж введе в оману потенційного партнера. Це може привести їх до взаємного розчарування в таких відносинах. Але це не торкнеться відносин з партнером, з яким Рак вже знайомий хоча б деякий час. Людина, якій ви симпатизуєте, що знає вас в період затишку у вашій фінансовій сфері, не зможе помилятися і вашим підйомом. Тому відносини з такою людиною матимуть усі шанси перерости у законний союз.

До того ж самотні Раки відчують нагальну необхідність переглянути деякі аспекти свого життя. Вогняна Мавпа — покровителька дому, вогнища і сім’ї, тому побудова нового осередку суспільства буде успішним. Ракам, пов’язаних родинними узами, у травні доведеться налагоджувати погіршення відносин зі своєю половиною. Виною цьому все той же певний хаос у справах і домашньому облаштуванні, в якому Раки зараз знаходяться.

Гороскоп на червень 2016. Рак перебуває у фінансовій скруті

Прекрасній половині представників цього знаку гороскопу мають відбутися в травні приємні турботи про оновлення образу. Швидше за все, вони почнуть його походом в магазин для покупки туфельок для майбутнього виходу у світло, а закінчать величезними витратами на незаплановані покупки і мінусовій кредиткою. Не засмучуйтеся, тому що всі кошти швидко заповнять, причому, самим несподіваним чином, а обновки вам зараз просто необхідні. Зайнятість на роботі та в родині протягом тривалого періоду часу відволік вас від уваги до власної персони й про турботу про себе і це не сповільнило позначитися і на вашому зовнішньому вигляді. Перші зморшки, речі не по останньому писку моди і поношене взуття не прикрашають жінок. Тому всі ваші покупки будуть своєчасні, а новий крем, парфуми або плаття дозволять вам знову засяяти молодістю, свіжістю і привабливістю.

Здоров’я

Гороскоп на червень 2016. Рак перебуває у фінансовій скруті

Багатьох Раків вплив Венери, побутова рутина і відсутність емоційного зв’язку з постійним партнером може підштовхнути до адюльтеру. Навряд чи вони отримають підживлення позитивними емоціями, а ось ризик венеричних захворювань і хвороб сечостатевої системи у травні великий. Не варто ризикувати здоров’ям заради сумнівного задоволення, і вже, якщо вам необхідно, подбайте про захищеності сексу і контрацепції.


Резюме:
В суперечках і різночитання Ракам зірки радять наполягати на своєму.
Ракам, які шукають роботу, надійде декілька привабливих пропозицій.
Гороскоп для Раків на червень 2016 року.

  • Гороскоп на червень 2016. Рак перебуває у фінансовій скрутіВітання на новий рік 2016
  • Розкажіть про нас друзям: