Гороскоп на червень 2016 Овен буде особливо привабливий для протилежної статі

Для Овнів початок літа буде надзвичайно цікавим і плідним періодом. Представникам знаку доведеться на всю міць власного темпераменту насолодитися захопленими поглядами і уколами заздрості оточуючих. Овни будуть бажаними і почесними гостями на корпоративних заходах і дружніх посиденьках. Ваша привабливість і енергійність не у всіх будуть викликати щирі почуття, і ваші приховані недоброзичливці, які в очі співають вам дифірамби, за вашою спиною вже готують вам капості в міру своїх сил і можливостей. Добре, якщо ваші недоброзичливці або заздрісники знаходяться на одній сходинці соціальної драбини. Набагато гірше, якщо вони впливові і могутні. Будьте вкрай уважні і пильні, особливо в кулуарних розмовах, бажання похвалятися власними досягненнями і успіхами зіграє з вами в червні злий жарт, наслідки якої ще довго будуть ускладнювати вам життя.

Робота

Гороскоп не обіцяє Овнам і фінансових хвилювань. Місяць буде багатий діловими зустрічами і переговорами, в яких Овнам представиться можливість відкрити всю міць свого потенціалу. Саме в червні Овнам доведеться зробити багато кроків, які будуть благотворно позначатися на майбутньому веденні бізнесу.

Друга половина місяця може поставити Овна перед необхідністю вибору співпраці зі старими перевіреними партнерами і потенційними партнерами, які зовсім недавно з’явилися в полі зору Овна. Гороскоп однозначно радять зробити вибір на користь вже перевірених і зарекомендували себе з позитивного боку партнерів, прислів’я про синицю і журавля ще ніхто не оскаржував. Якщо ж ви вирішите вчинити інакше, вас не тільки спіткає розчарування в людській порядності, але ваше рішення надовго, а то й назавжди відверне від вас тепер уже колишніх партнерів по бізнесу.

Гороскоп на червень 2016 Овен буде особливо привабливий для протилежної статі

У будь-якому випадку, повністю виключити виникнення деяких шорсткостей у відносинах з колегами в червні уникнути не вдасться, виною цьому вплив Меркурія, яке ослабне тільки в другій декаді місяця.

Зірки радять Овнам в червні відмовитися від угод з нерухомістю. Знову ж вплив Меркурія забезпечить високу вірогідність зриву угоди через несумлінність покупця або продавця. Особливий ризик представляє купівля або продаж комерційної нерухомості. Якщо Овен не в змозі уникнути подібної угоди, то ретельно перевірте дотримання всіх юридичних тонкощів, вдавшись до допомоги юристів та нотаріусів з якими неодноразово мали справу.

Любов

Все складається інакше на любовному фронті Баранів. Червень сприятливий як для закладки фундаменту нових відносин, так і зміцнення старих.

Покровителька і повновладна господиня року Вогняна Мавпа з притаманною їй велелюбністю гарантує, що самотні, та й не тільки самотні, Овни в червні не залишаться непоміченими потенційними партнерами, бо з середини місяця на представників знаку активно починає впливати Венера. Її вплив і внесе свої вже назрілі корективи в долю багатьох Овнів, вона дозволить Овнам стати надзвичайно привабливими для осіб протилежної статі і привернути до себе їх увагу.

Гороскоп на червень 2016 Овен буде особливо привабливий для протилежної статі

Гороскоп попереджає, що вплив Венери в рік Вогненної Мавпи може значно підвищити лібідо і розпалити вогонь пристрасті небаченої сили, що може підштовхнути багатьох представників знаку на необдумані вчинки і дії, про яких пізніше, коли вплив Венери ослабне, багатьом Овнам доведеться неодноразово пошкодувати. Будьте стриманішими у своїх висловлюваннях і обіцянках, вступаючи у статеві відносини і не припускаючи їх подальшої трансформації у відносини тривалі і стабільні. Дуже великі шанси, що ви можете після такого роману-одноденки обзавестися дуже настирливим шанувальником або прихильницею, які тривалий час будуть ускладнювати вам життя нападами своєї маніакальної прихильності або ревнощів.

Дитина Овен

Гороскоп на червень 2016 Овен буде особливо привабливий для протилежної статі

Як і дорослим Овнам, маленьким представникам знаку все дається в червні без особливих проблем складнощів. Успіхи у навчанні, творчості та спорті є щоденними атрибутами маленьких Овнів у червні, щиро радують їх батьків і приносять масу позитивних емоцій самим маленьким Овнам. З усім притаманним вам тактом і мудрістю зафіксуйте в пам’яті дитини рівень комфортності перебування в подібній ситуації. Цим ви налаштуєте дитини на подальші успіхи, а в ситуації, коли ваша дитина буде зазнавати деякі життєві невдачі, досить буде нагадати йому про те, як потрібно працювати, щоб бути на висоті.

Здоров’я

У червні багатьох Овнів можуть турбувати захворювання легень і бронхів. Пильними треба бути особливо тим Овнам, які не так давно перехворіли бронхо-легеневими захворюваннями, але перенесли їх на ногах або недостатньо чітко виконували рекомендації лікаря. Ці хвороби дуже часто переходять у хронічну форму і не мають яскраво-вираженою симптоматикою. У будь-якому випадку огляд лікаря не завадить.

Гороскоп на червень 2016 Овен буде особливо привабливий для протилежної статі

Овнам варто категорично відмовитися від тютюнопаління, тим більше що для Овнів це скоріше якийсь ритуал, ніж реальна залежність. Серед Зірок дуже великий відсоток курців «за компанію», від неробства або з бажанням не виділятися з натовпу. Повна відмова від куріння вже найближчим часом дозволить знизити кількість чадного газу в складі крові, поліпшить транспортну функцію червоних кров’яних тілець, підвищить вміст кисню в тканинах і органах,знизить вироблення слизу в легенях, оптимізує роботу миготливого епітелію легенів.


Резюме:
При виборі між старими і новими бізнес-партнерами зірки рекомендують віддати перевагу першим.
Відмовтеся від угод з нерухомістю в червні.
Гороскоп для Овнів на липень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: