Гороскоп на червень 2016 Лев може комфортно відчувати себе тільки вдома

На професійному терені Львова поки що все стабільно і спокійно. Однак це може закінчитися ближче до середини червня, коли Вогняна Мавпа, господиня і покровителька 2016 року покаже свій справжній характер. Неприємності через недоробленою роботи вчасно, відкладені «на потім» проблеми з надією на «саме розсмокчеться» як з рогу достатку хлинуть на Львів. Їм вже доводилося проживати аналогічні труднощі навесні, і тим Левам, які не зробили правильних висновків, Вогняна Мавпа в червні дасть ще один урок.

Робота

Життя Льва прискориться до неймовірних темпів, адже йому потрібно вирішувати не лише поточні питання і проблеми, але і встигати подбати про те, щоб вирішувалися і старі. У цей період життя Льва може ускладнюватися різними неприємностями, пов’язаними з неналежним оформленням документації, недомовленістю і нерозумінням з діловими партнерами, неоплаченими вчасно штрафами і пенями.

У червні прекрасній і неповторній Леву належить маса претящих його натурі переговорів. Вони можуть завдати шкоди Леву, цей збиток буде швидше моральний, ніж матеріальним. Представникам знаку ще тривалий час доведеться відчувати себе ущербно і принижено, тому що не змогли виглядати в цих переговорах на гідному рівні. Задійте в подібних переговорах всю наявну у вас дипломатичність і обачність.

Гороскоп на червень 2016 Лев може комфортно відчувати себе тільки вдома

Крім того, в червні Львів підстерігає ймовірність бути ображеними в своїх найкращих почуттях з боку колег і ділових партнерів. Душевний поклик Лева може бути витлумачений абсолютно перекручено, а його слова можуть бути не почуті або не зрозуміли правильно. Постарайтеся максимально чітко проговорювати всі свої думки, щоб така ситуація не затьмарила життя саме вам.

Лев в червні комфортно зможе відчувати себе тільки вдома. «Мій будинок — моя фортеця» — саме під таким девізом більшості Львів доведеться прожити все початок літа, але і тут його можуть підстерігати турботи і клопоти, пов’язані з невиконаними під час домашніми обов’язками.

Саме так Вогняна Мавпа і майже моновлияние Сатурна вчать Львів бути більш дисциплінованими, не сподіватися на «авось» і вирішувати проблеми по мірі їх надходження. Буде зроблено висновок цих уроків, залежить тільки від самого представника знака і його вміння визнавати власні помилки, а ці якості вкрай рідко притаманні переважній більшості Львів.

Левам у червні зірки настійно рекомендують не виступати посередником в угодах, особливо якщо це не стосується його професійної діяльності і стосуються нерухомості. Ініціатива часто карають, і ви легко можете незаслужено стати козлом відпущення. У процесі таких угод Леви можуть завдати шкоди ділової та соціальної репутації.

Любов

Самотнім Левам у червні можна і потрібно приділяти увагу виникли любовних відносин, адже саме зараз вони здатні захопити Лева з головою і трансформуватися в шлюбний союз. Левам не властиво закохуватися з першого погляду, і, якщо ви шукаєте надійних і міцних відносин, придивіться уважніше до свого найближчого оточення, можливо саме там ви знайдете свою половинку. Левам варто уникати відносин з невільними партнерами. Романтичні стосунки з одруженим або заміжньої Леву не принесуть нічого, крім розчарування і втоми. Леви – затяті власники і подібні відносини просто зруйнують його зсередини.

Гороскоп на червень 2016 Лев може комфортно відчувати себе тільки вдома

Деякі конфлікти не обійдуть стороною сімейних Львів. При з’ясуванні стосунків, якщо цього уникнути не вдається, будьте коректні і стримані, постарайтеся почути аргументи і доводи своєї половинки. Зайва наполегливість і агресія в такій розмові викличе лише аналогічну реакцію з боку опонента, що не внесе ніякого конструктиву, а ось нерви і настрій буде зіпсовано надовго. Сатурн протегує розставанням і разлукам, пам’ятайте про це виступаючи призвідником сварки. Постарайтеся стійко переносити негаразди червня, дія Сатурна ослабне ближче до кінця місяця, тоді ж і всі неприємності розвіються як дим на вітрі.

Дитина Лев

Лев-дитина значно ускладнить життя своїх батьків у червні. Низка істерик, уявні хвороби і постійні сльози багатьох батьків можуть вивести з себе, але тільки не батьків Левенят. Такі батьки з самого народження звиклися з неприборканим характером свого чада, його вимогливістю уваги до власної персони. Настав час показати власну готовність прийти на допомогу у вирішенні виникаючих в житті вашої дитини труднощі. Допоможіть йому впоратися зі зниженням успішності або конфліктними ситуаціями в дитячому колективі, якими буде буяти червень. Виною тому все той же Сатурн, який, як і у дорослих Львів, є повновладним господарем долі вашої дитини в цей період.

Здоров’я

У червні Леву доведеться чимало потрудитися, щоб утриматися на плаву. Протягом усього життя Левам дуже властиво переоцінювати свої сили, вони можуть взятися за декілька проектів одночасно, але сили Лева, як і іншої людини, мають свою межу.

Гороскоп на червень 2016 Лев може комфортно відчувати себе тільки вдома

Швидше за все, в червні багато Леви преувеличат свої фізичні і моральні можливості, зваливши на себе занадто багато. Це може значно пошкодити енергетичний потенціал Лева. Наслідки цього – неврастенія, безсоння, апатія і синдром хронічної втоми. Гординя Львів не дозволяє звернутися з такими хворобами за медичною допомогою, і дуже даремно. Хороший психотерапевт з легкістю встановить правильний діагноз, призначити лікування і дозволить позбавитися від захворювання. Відпустку, проведений поза стінами будинку, а краще в іншій кліматичній зоні, теж зробить свій благотворний вплив на енергетичний потенціал представників знаку.


Резюме:
У червні 2016 року на Львів зваляться до поточних ще й всі незавершені раніше справи.
У романтичних стосунках уникайте вільних партнерів.
Гороскоп для Левів на липень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: