Гороскоп на червень 2016 Козеріг набуває не дуже сприятливий період

У червні Козерогам варто запастися терпінням і витримкою. Їх життя буде нагадувати гойдалки, не встигнувши видихнути від різкого зльоту, ви будете стрімголов мчати вниз. Це легко пояснюється розташуванням планет в зірковому будинку Козерога – Марс, незмінний покровитель і наставник Козерогів, втратить всю свою силу, поступившись вплив невеликим, але не дуже прихильно налаштованим до Козерогові Урану і Меркурію.

Робота

У професійній сфері спостерігається застій, позицій, досягнутих у попередніх періодах, ви не втратите, але і сподіватися на просування вперед не доводиться. Не засмучуйтеся з цього приводу, час застою піде вам на користь у плані збагачення досвідом, як життєвий, так і професійним.

Контракти і угоди, заплановані на червень, будуть виконані, але не принесуть в силу якихось причин задоволення обом сторонам.

Козерогові необхідно в червні бути стриманим у витратах до повного аскетизму. Інакше дуже велика ймовірність того, що ви не зможете обійтися без коштів, які відклали на чорний день. Заповнити ці кошти буде вкрай проблематично згодом. Постарайтеся прожити цей не дуже сприятливий період у вашому житті з мінімальними втратами.

Гороскоп на червень 2016 Козеріг набуває не дуже сприятливий період

В житті Козерога можуть спостерігатися деякі шорсткості у стосунках з колегами та керівництвом з-за того, що останні неправильно тлумачать дії або спонукальні мотиви Козерога, намагайтеся висловлювати свої думки коректніше і лаконічнішими.

Другу і третю декаду Козероги будуть невпинно «шукати себе», але це не обов’язково закінчиться тим, що моральне задоволення від цих пошуків буде отримано.

Таке положення справ категорично не влаштовує більшість представників знаку, багато з них задумаються про відпустку. А ось цього робити категорично не варто, спокій вам тільки сниться. Відпустка в червні може створити настільки несприятливу ситуацію в житті Козерога, що призведе до втрати багатьох досягнень, які з таким трудом давалися Козерогові все перше півріччя.

Любов

Такі ж гойдалки спостерігаються і в особистому житті Козерога. Через недобру стану справ на професійному терені настрій Козерогів зараз не найкраще. Тому шанси знайти свою другу половинку для одиноких Козерогів практично дорівнюють нулю. З цієї ж причини не зовсім гладко йдуть справи і у сімейних Козерогів. Козероги прагматичні і меркантильні, вони не можуть себе відчувати комфортно, якщо у фінансовій сфері не все гладко. Цим-то і можуть бути викликані напади роздратування, які щедро буде вихлюпувати Козеріг на своїх самих близьких людей. Якщо у чоловіка або дружини Козерога вистачить життєвої мудрості і бажання розібратися в істинних причинах того, що відбувається і не відповідати відповідним роздратуванням або агресією, то все це може закінчитися тимчасовим охолодженням ставленням, якщо ж половина Козерога буде відповідати аналогічною реакцією – затяжних конфліктів і сварок не уникнути.

Гороскоп на червень 2016 Козеріг набуває не дуже сприятливий період

На відносини Козерога зі своєю сім’єю може зробити благотворний вплив друга, який поділиться власним досвідом або добрим дружньою порадою, і це буде дуже до речі. На допомогу друзів ви можете сміливо розраховувати і в будь-яких інших життєвих ситуаціях, Козероги вміють дружити по-справжньому, вони не раз приходили на допомогу тому, кого вважають своїм другом, тепер для друзів Козерога настав найсприятливіший час підтвердити свою прихильність і щирість почуттів.

Дитина Козеріг

Гороскоп на червень 2016 Козеріг набуває не дуже сприятливий період

Особливе занепокоєння можуть доставляти батькам діти-Козероги. У червні вони схильні до нападів нудьги і апатії, навіть вимога з боку батьків про виконання якоїсь повсякденному обов’язки викличе у дитини неприйняття і відторгнення. І якщо з примхами маленької дитини батьки впораються без особливих зусиль, то ситуація з поведінкою підлітка-Козерога буде викликати у її батьків справжню тривогу. Тінейджери спробують самоствердитися неприкритою грубістю на адресу найближчого оточення, відмовою від виконання своїх прямих обов’язків в стінах вашого будинку, необґрунтованими вимогами в одязі і грошових коштах. Саме так на Козерога-підлітка може вплинути Уран – экзальтант молодих. Найкраще, що можуть зробити батьки в подібній ситуації – висмикнути дитини із звичайної його обстановки. Поїздка в який-небудь молодіжний табір, до бабусі в село дозволить підлітку зробити переоцінку деяких цінностей, збагачення життєвим досвідом і навчитися самостійності.

Здоров’я

Неприємності, які як з рогу достатку сиплються на голову Козерога в червні, можуть серйозно підкосити здоров’я представників знаку. У Козерогів психоемоційний стан дуже тісно пов’язані з роботою шлунково-кишкового тракту. На початку літа Козерогів можуть турбувати гастрити, холецистити, панкреатити різних генезов. Весь червень Козеріг нервує, харчується нерегулярно і на ходу, а прийняту Козерогом їжу не назвеш здоровою.

Наслідки нагрянуть раптово, власне, як і будь-яка хвороба. Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням. Застосування засобів народної медицини і різних нетрадиційних методик в кращому випадку будуть абсолютно марними, а в гіршому-стануть причиною погіршення самопочуття. Негайно зверніться до гастроентеролога. Тільки професійний лікар зможе поставити діагноз і вибрати правильну тактику лікування.

Гороскоп на червень 2016 Козеріг набуває не дуже сприятливий період

Після постановки діагнозу ретельно дотримуйте режим і дозування препаратів, що приймаються. При лікуванні таких хвороб дуже великий вплив має елементарне дотримання дієти. Хвороби шлунково-кишкового тракту, не вилікувані в червні, загрожують на довгі роки стати неприємними супутниками Козерогів.


Резюме:
Будьте вкрай стримані у витратах.
Приділіть особливу увагу своєму здоров’ю.
Гороскоп для Козерогів на липень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: