Гороскоп на червень 2016 Діва повинна відмовитися від угод з нерухомістю, зміни роботи

Життя Дів в червні проходить під активним впливом Марса і Юпітера, що абсолютно не дасть їм нудьгувати і розслаблятися протягом усього періоду. Діви рідко живуть відчуттями, вони прагматики, практики і натури дуже діяльні. І зараз саме час користуватися цими якостями свого характеру.

Робота

У червні Діві може надійти пропозиція, на перший погляд приваблива і перспективний, і Діві дуже складно буде відмовитися від нього. І саме тут Діві потрібно застосувати весь свій прагматизм, вміння все піддавати сумніву, повністю відключити емоції і почуття. Рішення має прийматися виключно на основі тверезого розрахунку. І, якщо після досконального аналізу, з’ясування всіх підводних каменів і течій, ви все ж вирішите прийняти цю пропозицію, то не поспішайте і подумайте ще раз!

Крім того, зірки настійно рекомендують відмовитися від угод з нерухомістю, зміни виду діяльності, робочого місця. Особливо це стосується Дівчат, народжених під впливом Венери (3-11 вересня). М’яка, сором’язлива і підвладна сумнівом Венера не зможе протистояти впливу на вашу долю таких гігантів як Марс і Юпітер. Тому і кардинальні зміни у вашому житті зараз вкрай небажані. Операції з нерухомістю можуть закінчитися провалом з-за фінансових махінацій партнерів, зміна робочого місця обернеться повним розчаруванням, а розширення бізнесу може обернутися непоправними фінансовими втратами.

Гороскоп на червень 2016 Діва повинна відмовитися від угод з нерухомістю, зміни роботи

Імпульсивність і некоректність Дів найімовірніше підуть на шкоду. Фраза, сказана Дівою в запалі, загрожує зіпсувати відносини в колі колег на довгий час. Зарозумілість властива багатьом Дівам, а під впливом Марса і Юпітера вона може досягти незвичайних масштабів. Це теж не піде на користь представникам знака, відштовхне від них багатьох раніше симпатизують колег і, тим більше керівництво.

Любов

Сімейне життя Дів навіть з великою натяжкою в червні не назвеш спокійним і рівною.Невміння і небажання стримувати емоції, нездатність поважати почуття і бажання ваших близьких зруйнують сімейну ідилію до самого кінця місяця. Постарайтеся бути деликатней і доброзичливою в суперечках, а краще взагалі уникати їх. Це піде на користь і вам, і вашому партнерові. Вашій половині і так важко дається ваш нелегкий вдачу, а в червні ви можете бути просто нестерпними.

Діви знаходяться зараз не в найкращому настрої, і це позначиться і на їх романтичних стосунках. Якщо вони дороги вам, постарайтеся хоча б на деякий час вирватись зі звичної обстановки. Відпустку або вихідні, проведені закоханими разом, допоможуть отримати нові емоції та враження, що послужить чудовим фундаментом для їх подальшого будівництва.

У червні Діви можуть сміливо зайнятися ремонтом або шопінгом. Сили, витрачені на ремонт, зможуть зняти зайву емоційність, а приємні і милі серцю покупки пом’якшать вдачу Діви. Крім того, покупки будуть практичні і вигідні, а ремонт, розпочатий у червні, закінчиться бажаним результатом і в заплановані терміни. У колірній гамі, що застосовується для оздоблення приміщень, віддайте перевагу спокійним кольорам та відтінкам – бежевому, кавового, ніжно-лимонному.

Гороскоп на червень 2016 Діва повинна відмовитися від угод з нерухомістю, зміни роботи

Дівам, які вирішили змінити імідж, варто це зробити у червні. Зміна стилю в одязі та макіяжі, зачіски або способу в цілому, принесуть тільки позитивні емоції чимало задоволення і будуть гідно оцінені вашим оточенням.

Гороскоп на червень не рекомендує Дівам робити тривалі подорожі, особливо в екзотичні країни. Набагато з більшою користю ви витратите час провівши його разом з дітьми. Приділяйте більше часу їх виховання та розвитку. Здійсніть спільну вилазку на природу, покатайтеся на велосипеді або роликах, обговоріть переглянутий напередодні фільм. Від цього може отримати величезне задоволення не тільки ваша дитина, але й ви.

Дитина Діва

Батькам дитини-Діви зірки радять ретельно стежити за станом його ваги. Маленькі Діви схильні до переїдання і не дуже люблять активні і рухливі ігри, як наслідок, вагу їхнього тіла дуже часто має тенденцію перевищувати норму. Пам’ятайте, що саме в сім’ї формуються харчові звички і поняття про правильний спосіб життя у дитини. Зараз ще не пізно внести необхідні корективи, а вся відповідальність за здоров’я дитини цілком лежить на ваших плечах.

Гороскоп на червень 2016 Діва повинна відмовитися від угод з нерухомістю, зміни роботи

Велику увагу приділяйте раціону дитини, а також калорійності споживаної їм їжі. Збалансуйте харчування бік збільшення клітковини і вітамінів, тим більше, що зараз для цього найбільш вдалий час, і літо запропонує масу варіантів приготування смачних страв. Виключіть споживання дитиною хлібобулочних продуктів. Свіжі овочі та фрукти стануть прекрасною альтернативою булочкам і пиріжків.

Віддайте дитину в спортивну секцію, діти за своєю природою допитливі та активні, тому це для вас не складе ніяких труднощів.

Здоров’я

Здоров’я Дів не викликає особливих турбот, притому що більшість Дів знаходяться не в кращому психоемоційному стані. Багато Діви в червні будуть схильні до проявів сезонної алергії. Найчастішим симптомом алергії у Дів є риніт і різні дерматози. Причина алергії – зростання і цвітіння багатьох рослин-алергенів.

Гороскоп на червень 2016 Діва повинна відмовитися від угод з нерухомістю, зміни роботи

Алергічний риніт є вагомим приводом для відвідин лікаря-алерголога. Досвідчений фахівець зможе підібрати ефективний курс лікування. Сучасна медицина пропонує широкий вибір антигістамінних препаратів і топічних стероїдів, які допоможуть якщо і не повністю вилікувати захворювання, то в значній мірі полегшити його перебіг і згладжування симптоматики. Тому не відкладайте похід до лікаря в довгий ящик, це допоможе вам жити більш комфортно.


Резюме:
У червні Дівам слід відмовитися від угод з нерухомістю, зміни виду діяльності, робочого місця.
Приділіть час сім’ї та спілкування з дітьми.
Гороскоп для Дів на липень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: