Гороскоп на червень 2016 Близнюки не повинні приймати важливих рішень

Весь червень Близнюки проведуть у роздумах і нерішучості. Причому представники знаку можуть з однаковим ентузіазмом розмірковувати про долі світу, і про вибір продуктів на вечерю. Близнюкам навіть у найбільш сприятливі моменти їх життя властиво замислюватися перед прийняттям рішення будь-якого ступеня складності, а в червні вони будуть просто животіти в цьому процесі. Виною тому не стільки характер і особливості натури представників цього знака, скільки вплив Меркурія, який є майже повновладним господарем долі Близнюків на початку літа.

Робота

Як на гріх, саме в цей час на Близнюків може обрушитися шквал пропозицій і питань, які їм і належить вирішити. Зірки категорично не рекомендують робити Близнюкам якісь різкі кроки. Крім Меркурія на долю Близнюків в цей період, хоч і в самому мінімальному розмірі надає Уран, підступний і оманливий. З-за цього впливу вам може здатися що-то більш цінним, ніж воно є насправді. Тому-то вам і не варто приймати зараз хоча б скільки-небудь важливих рішень, дуже вже велика ймовірність бути надалі розчарованим і обдуреним.

Бізнес і робочий процес Близнюків у червні просувається ні добре, ні погано, але і стати фінансовим банкрутом на початку літа Близнюки не ризикують. У першу чергу це відбувається завдяки природній дбайливості і уміння економити самих представників знаку. Близнюк завжди акуратний у витратах і має хоча б невеликий резерв на чорний день, і саме завдяки цьому чорний день в житті Близнюків швидше виняток з правила.

Гороскоп на червень 2016 Близнюки не повинні приймати важливих рішень

У червні Близнюкам не варто приймати жодної пропозиції стосовно бізнесу, особливо якщо мова йде про розширення сфери впливу. Близнюк зараз не готовий до цього ні морально, ні матеріально. Найкраща тактика Близнюків в червні – зосередження на виконанні конкретних поточних завдань. Зараз Близнюкам не варто переконувати своїх опонентів у власній правоті чи доводити що-небудь, це виглядає непереконливо, а іноді і безглуздо.

Якщо Близнюки працюють рядовими найманими працівниками, їм доведеться просто лізти зі шкіри геть, щоб бути поміченими керівництвом. Може статися так, що із-за підступів недоброзичливо налаштованих по відношенню до вас колег, ви зможете уславитися рвачом і кар’єристом, навіть якщо ви просто сумлінно виконували свої обов’язки, не замислюючись про підвищення та додаткових грошових заохочення. Тому Близнюкам зірки радять триматися подалі від колег, наміри і чистоті помислів яких Близнюки не дуже впевнені, утримуватися від задушевних бесід з ними або в їх присутності.

Загалом, Близнюкам на початку літа доведеться несолодко, але найгірше те, що і на допомогу близьких йому за духом людей розраховувати не доводиться. Все, що вам потрібно зробити, це просто обмежити спілкування з друзями, так і з родичами. Це дозволить вам хоча б не помилитись у своїх очікуваннях.

Любов

В особистому житті Близнюків цілковитий штиль. Простіше буде самотнім Близнюкам. Набагато важче доведеться на початку літа Близнюкам вже зв’язаними узами шлюбу. На їх шляху зараз буде виникати безліч труднощів, як побутових, так і складнощів емоційного плану. І, якщо Близнюки завжди стійко переносили побутові негаразди, і всіма силами прагнули, щоб їх кількість було зведено до мінімуму, то з проблемами в емоційній і психологічній сфері Близнюкам буде справлятися нелегко.

Гороскоп на червень 2016 Близнюки не повинні приймати важливих рішень

Представникам знака буде дуже складно стримувати свою вдачу, щоб не перейти до відкритого конфлікту зі своєю половиною. Їм доведеться потрудитися, щоб зберегти не тільки мир в сім’ї, але і саму сім’ю як таку. Виною тому вплив Урану, яке зробить емоційну сферу Близнюків заиндевевшей, позитивних емоцій зараз там не знайти, а от дратівливість і нервозність досягнуто найвищого рівня. Зірки радять Близнюкам всіляко уникати конфліктів зі своїми дружинами, інакше це може перетворитися на пожежу, що хтось з вас не зможе, та й не захоче загасити.

Дитина Близнюки

Гороскоп на червень 2016 Близнюки не повинні приймати важливих рішень

Маленьких Близнюків у червні переслідують практично всі ті ж невдачі, як і дорослих представників знаку. Емоційна холодність, духовний анабіоз, напади роздратування переходять у легкі форми агресії буде важко переживати і дітьми-Близнюками, і їх батьками. Батькам потрібно вся їх мудрість, а іноді і просто сліпа любов до своєї дитини, щоб пережити цей період. Зберігайте спокій, скоро в силу вступлять Місяць і Венера, а до вашому малюкові повернеться гарний настрій і звичайний позитивний настрій.

Здоров’я

Таке положення справ не може негативно не позначитися на здоров’ї Близнюків. Багато представників знаку можуть сміливо ставити знак рівності між своїм самопочуттям і своїм настроєм, а якщо врахувати, що в голові у Близнюків зараз смуток і нудьга, і самопочуття буде огидним. Боротися з такою ситуацією можна і потрібно, інакше Близнюки можуть до такої міри зануритися у свій негатив, що з легкістю попадуть на лікарняне ліжко. Порада одна – черпайте позитивні емоції у всьому, у чому тільки можливо. Спілкування з дітьми, кіно, література, мистецтво, улюблене хобі зможуть хоча б частково нівелювати той негатив, в якому ви зараз перебуваєте.

Гороскоп на червень 2016 Близнюки не повинні приймати важливих рішень

У цей період потрібно подбати і про своїй тілесній оболонці. Добре харчуйтеся, більше часу відводите на сон, займайтеся посильною фізичною навантаженням. Це не обов’язково повинна бути фізкультура або спорт. Робота в саду або городі, на дачній ділянці чудово вплине на багатьох представників знаку.


Резюме:
У червні Близнюкам не варто приймати ніяких пропозицій стосовно бізнесу.
Уникайте конфліктів зі своєю другою половинкою.
Гороскоп для Близнюків на червень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: