Гороскоп на березень 2016. Водолій втілить в життя свої мрії

При наявності видатних розумових здібностей, видатної працездатності та схильності до педантичності, стан меланхолії не дозволить Водоліям у березні досягти ні видатних кар’єрних проривів, ні значних фінансових результатів. Однак не варто сумувати, попереду для цього буде більш сприятливий час.

Робота.

Однак представникам цього знаку зодіаку потрібно уникати притаманних їм метань і мрійливості, тому що це дуже сильно віддаляє їх від поставлених цілей. Дуже часто Водоліям доводиться обдумувати якусь ситуацію, розглядати різні шляхи виходу з неї або подумки з кимось сперечатися, приводячи в свій захист все більше і більше аргументів. Не потрібно це повторювати в думці сотню разів, краще сприяє вирішенню ситуації, що склалася в реальності або нарешті наведіть власні аргументи в суперечці з конкретною живою людиною. Зараз настає сприятливий період для втілення в життя все, про що ви так довго мріяли і думали. Час мрій і фантазій закінчується, а ваші запущені фінансові справи вимагають реальних дій, причому невідкладних.

Гороскоп на березень 2016. Водолій втілить в життя свої мрії

Відверніть себе спілкуванням з близьким по духу людиною, тим більше що Водолій прямо таки фізично відчувати таку необхідність. На початку весни Водолій відчує потребу в турботі про власну персону і з боку близьких родичів, і з іншого боку його оточення. І він неодмінно отримає бажане, при цьому йому не дадуть відчути слабким або інфантильним. Відносини з колегами і друзями будуть радувати Водолія своєю відвертістю і щирістю, на які Водолій буде відповідати взаємністю. Але варто уникати дуже відвертих розмов з вищими за рангом, ваша відвертість може бути сприйнята як ознака слабкості або бажанням позбутися від деяких службових обов’язків, хоча вже це Водолій найменше мав на увазі.

Любов.

У чому зірки будуть сприяти Водолію в перші весняні місяці, так це в романтичних стосунках. У сімейних Водоліїв дуже міцні узи шлюбу, сім’я для них – недоторканна цінність, вони по справжньому прив’язані до своїх подружжю. Сім’ю Водолій сприймає як свій тил і опору.

Гороскоп на березень 2016. Водолій втілить в життя свої мрії

Водолії, які ще не пов’язані любовними відносинами, можуть їх придбати. Але не забувайте про те, що з-за свого скромного і ненав’язливого вдачі зробити це вам буде складніше, ніж представникам інших знаків. Рада тут можна дати єдиний – не бійтеся виділятися з натовпу! Почуття впевненості в собі і своєму зовнішньому вигляді допоможе виглядати просто запаморочливо. Водолії мають чудово розвинений смак і відмінне почуття стилю, але скромність і небажання бути яскравими, виділятися з загальної маси змушує обирати Водоліїв хоч і недешеві, добротні, але не дуже звертають на себе увагу предмети гардеробу і аксесуари. Будьте болеераскованы і сміливі, серед Водоліїв рідко коли зустрінеш особу, одягаються на межі вульгарності. Ваше вроджене почуття міри не дозволить вам виглядати безглуздо, ви можете блищати і привертати до себе зацікавлені погляди протилежної статі.

Зірки рекомендують Водоліям, які перебувають у шлюбі, приділяти якомога більше уваги своїм половинкам. Ваш чарівний зовнішній вигляд і безліч компліментів, які ви заслужено отримуєте, можуть викликати уколи ревнощів у вашої половини, що вже незабаром може обернутися значними конфліктами в сім’ї. Водолії — натури вітряні та непостійні у всьому, що не стосується сімейних відносин. Крім того, знак дуже складний з-за впливу всього лише однієї планети – Юпітера. Однак подружжя Водоліїв можуть спроектувати це мінливість і на сімейні відносини, що неодмінно викличе почуття тривоги, недовіри і відчуження. Тому Водоліям обов’язково потрібно обговорювати всі проблеми по мірі виникнення, щоб їх партнери постійно відчували свою значимість і необхідність у житті Водоліїв. Присвятіть час, який ви воліли витратити на читання газети або перегляд телевізора, довірчого розмови зі своєю половинкою, розкажіть про те, наскільки ви цінуєте вашими відносинами. Ця розмова має величезне значення, користь від якого ви відчуєте не раз протягом тривалого періоду. Відверта розмова по душах саме зараз дозволить вам отримувати від партнера взаємні сильні почуття протягом цілого року Вогняної Мавпи, чуттєвої натури, ранимою і постійно розраховує на взаємність. Партнер віддячить вам сторицею.

У любові Водолія не може зупинити ні критика оточуючих, ні втрата деяких матеріальних благ внаслідок неприйняття батьками таких відносин, ні повне неприйняття цих відносин оточуючими. Однак Водоліям все ж варто прислухатися до думки про починаються в березні відносинах з боку найближчого оточення, особливо його старших представників.

Відпочинок.

Весна — прекрасний час для відвідування культурних заходів і світських раутів. Ви запросто відволіктися від повсякденних турбот, відчуєте свою привабливість для оточуючих і підвищити самооцінку. А висока самооцінка – це те, що необхідно Йому для того, щоб справлятися з будь-якою поставленою задачею, успішно вирішувати будь-які питання і чудово себе почувати.

Гороскоп на березень 2016. Водолій втілить в життя свої мрії

Для гармонізації відносин з власним «я» приділяйте більше часу духовному розвитку. Це абсолютно не означає, що Водолії повинні займатися духовними практиками і медитацією. Хороша література, модна фотовиставка, в крайньому випадку, споглядання красивого пейзажу, значно прикрасять вашу повсякденне життя.

Здоров’я.

Гороскоп на березень 2016. Водолій втілить в життя свої мрії

У березні варто категорично уникати глобальних змін зовнішності. Водолії вміють бути привабливими в будь-якому віці, і саме представники цього знака уміють старіти красиво. Досить буде вдаватися до апаратної або механічної чистки шкіри обличчя і масажу.


Резюме:
Фінансові справи вимагають невідкладних дій .
У березні відмовтеся від глобальних змін зовнішності.
Гороскоп для Водоліїв на квітень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: