Гороскоп на березень 2016. Ваги схильні авітамінозів

Непосидючість, взбалмошность і мінливість Вогненної Мавпи буде і в березні повною мірою відбиватися на поведінці та світовідчутті Ваг. Сумніви, яким так схильні всі представники цього знака, що будуть переслідувати Ваги на кожному кроці. Залиште сумніву, докори совісті й неприємні спогади у минулому. Для Ваг настає час рішучих дій.

Робота і відпочинок.

Проводити час у роздумах зірки не рекомендують. Будуйте плани, фонтанируйте ідеями і беріть ініціативу в свої руки. На долю Ваг взагалі дуже малий вплив чинить вплив ззовні, а на початку весни такий вплив взагалі виключено. Тому не чекайте ні від кого допомоги, самостійно плануйте своє майбутнє і втілювати ці плани в життя, розраховуючи виключно на власні сили. Зберіться з силами і думками. Пожвавлення не принесе швидких результатів, і протягом усіх весняних місяців Ваги в терміновому порядку будуть розгрібати запущені справи, відновлювати зіпсовані сімейні відносини, загалом, надолужувати згаяне.

Гороскоп на березень 2016. Ваги схильні авітамінозів

Любов.

Ближче до кінця місяця Ваги відчують необхідність у змінах і побажають позбутися від непотрібних речей, так і від непотрібних спогадів. І це дуже вчасно. Особливо важливо навести порядок в емоційній сфері, розпрощатися з мучающими вас неприємними спогадами, вони лише руйнують вас і не дають рухатися вперед, а це вам зараз потрібна, як ніколи.

Пам’ятайте це, тому що все початок року до квітня у Терезів буде проходити під впливом Венери. Венера – планета двоїста, і вплив її може відбитися на різних представників Ваг по-різному. У парах, де відносини міцні і тривалі за часом, Венера посприяє їх тривалості і глибині. У відносинах пар, які перебувають у стані частих конфліктів і нерозуміння, швидше за все, можливо посилення натягнутості відносин, аж до повного розриву відносин. Якщо думка про розрив відносин одного разу відвідає голову Ваг, будьте впевнені, що рано чи пізно це буде втілено в реальність, а продовжити агонію таких відносин може тільки та ж горезвісна нерішучість представників цього знаку і нелюбов до серйозних і неприємним для співрозмовника розмов.

Венера може подарувати приємні зустрічі і початок романтичних відносин самотнім представникам знака.Укладати шлюби і вступати в нові відносини зараз для Ваг не найкращий час. Але саме зараз ви можете звернути на себе увагу представника протилежної статі, роман з яким почнеться трохи пізніше. А ось відносини, які вже склалися, в цей період часу пройдуть справжню перевірку на міцність. І якщо ви зумієте їх зберегти, то значить перед вами дійсно людина, зустріч з яким дароване вам долею.

У самотніх Ваг є привід задуматися про причини самотності. Проаналізувавши їх Вагам нескладно прийти до висновку, що основною з них є підвищені вимоги до потенційного супутника або супутниці, і при цьому не дуже високі вимоги до власної персони. Змінившись в потрібному напрямку, Ваги навряд чи залишаться надовго без своєї половинки.

Гороскоп на березень 2016. Ваги схильні авітамінозів

Якщо Ваг на початку року належить відпустку, то краще поїхати відпочивати в іншу кліматичну зону. Постарайтеся під час відпустки уникати гучних компаній і бурхливих вечірок з алкогольними випивкою. Це зовсім не те, що вам зараз необхідно. А от суспільство вашої половинки зробить відпочинок більш насиченим, а відносини між вами більш теплими. Сеанси масажу та лікувальної фізкультури, відвідування лазні або сауни будуть як не можна до речі, а ось активними видами відпочинку краще знехтувати в цей раз.

Справжню насолоду і навіть деяку гордість принесе у весняні місяці Терезам виховання і спілкування з дітьми. У цій сфері в житті Ваг панує справжня гармонія і ідилія. Діти будуть радувати вас своїми досягненнями в мистецтві, навчанні і спорті, а ви з насолодою будете ділитися позитивними емоціями з оточуючими. Але намагайтеся не захоплюватися і не перестарайтеся в похвалах. Пам’ятайте, що на дитину це накладає величезний тягар відповідальності і бажання в подальшому відповідати вашому високому думку. Дуже часто це може привести дитину до психологічного зриву. Навчіть дитину миритися з поразками і тимчасовими невдачами, цим ви полегшите йому і собі життя, адже вона складається не тільки з перемог та успіху.

Гороскоп на березень 2016. Ваги схильні авітамінозів

Здоров’я.

Стан здоров’я Ваг в цей період не викликає великих побоювань. Але, через свою нелюбов до рослинної їжі і злаків, Ваги більше всіх представників знаків зодіаку схильні авітамінозів. Тому не дивуйтеся ламким нігтям і тьмяного кольору волосся. Все це результат не правильно збалансованого раціону. Постарайтеся підтримати організм хорошим комплексом вітамінів, тому що в цей період часу вже неможливо знайти овочі і фрукти, які зможуть компенсувати нестачу вітамінів і мікроелементів в організмі.

Гороскоп на березень 2016. Ваги схильні авітамінозів

Другий бич для здоров’я Терезів – затяжні депресії, і, як наслідок, порушення в роботі серцево-судинної системи. Постулат про те, що всі хвороби від нервів, ніхто не відміняв. Не варто займатися самокопанням і самоїдством, краще цей час присвятити улюбленому хобі або прочитання хорошої літератури. Якщо ж проблеми з серцем вже є і ви відчуваєте симптоми хвороби, негайно звертайтесь до кваліфікованого фахівця. Без лікування хвороба може доставити великі проблеми в майбутньому. Не займайтеся самолікуванням, і навіть прийом рослинних препаратів, що відпускаються без рецепта лікаря в аптеках, не приймайте по власним розсуд.


Резюме:
В березні 2016 року Терезам потрібно взяти ініціативу в свої руки.
Якщо ви плануєте відпустку, вирушайте в іншу кліматичну зону.
Гороскоп на квітень 2016 року для Терезів.

Розкажіть про нас друзям: