Гороскоп на березень 2016 Тетец

Робота і відпочинок.

У Тельців триває сприятливий період у житті. Вони купаються в любові і симпатії оточуючих, вони самі бажані гості на будь-яких вечірках і заходах. Розслабтеся і насолоджуйтеся всім, що відбувається у вашому житті, зараз саме час зарядитися позитивними емоціями на майбутнє. Ви на порозі великих звершень у вашому житті, а для них вам буде потрібно чимало сил і копіткої праці. Зараз робити щось, що зможе кардинально змінити ваше життя, зірки не рекомендують, тому що, швидше за все вам це не принесе моральне задоволення. Всі видимі нині перспективи таких змін виявляться помилковими і тільки розчарують вас.

Тому працюйте зараз в міру своїх сил, але добросовісно при цьому виконуйте всі свої службові обов’язки і не робіть нічого кардинального. Всю свою кипучу енергію краще направте на спілкування з друзями, відвідайте далеких родичів, будьте бажаними гостями світських раутів. Саме там ви можете завести знайомство з людиною, яка вам буде протегувати вам і надавати позитивний вплив на ваше життя протягом довгих років.

Гороскоп на березень 2016 Тетец

Березень для Тельців – сприятливий час для оформлення кредитів або іпотеки. Гроші, взяті в борг у цей час, будуть повернуті без особливих зусиль та фінансових ям для Тельця.В цей же час зірки рекомендують Тельцям подумати про збільшення своїх доходів і розширенні їх джерел. Ваші захоплення і хобі можуть стати чудовим підмогою в цьому відношенні, адже величезний вплив на вашу долю має Місяць, а вона споконвіку захищала людей мистецтва і ремісникам.Ближче до кінця місяця ви опинитеся в потрібний час в потрібному місці, в самому епіцентрі вдалого збігу обставин. Але якщо вам довелося стати мимовільним володарем кимось втраченої або забуті речі, то необхідно докласти максимум зусиль щодо повернення цієї речі колишньому власнику, навіть якщо ця річ дорога. У березні Тельцям необхідно приділяти максимальну увагу своєму зовнішньому вигляду, особливо Тельцям, народженим під впливом Сатурна (12-20 травня). Вплив цієї планети надає образу Тельців деяку неохайність, яку вони трактують як творчий безлад. Навколишні сприймають це як недолік догляду і уваги до власної зовнішності. Тому Тельцю зовсім незайвим буде відвідування салону краси. Наведіть волосся, нігті і шкіру в ідеальний порядок і намагайтеся, щоб догляд за ними був системним. Оточуючі вас люди навряд чи запам’ятають ваші доглянуті нігтики, а ось запущена стрижка або відсутність манікюру надовго вкарбуються їм пам’ять. Постарайтеся не тільки привести в порядок вашу зовнішність, але і поекспериментуйте над вашим чином – зміни підуть вам на користь. Тельці вкрай консервативні в цьому питанні, тому зміни не залишаться без уваги вашого оточення і можуть стати джерелом виникнення нових відносин і пробудженню інтересу від осіб протилежної статі.

Гороскоп на березень 2016 Тетец

Любов.

В коханні й романтиці у Тельців вельми сприятливий період. Робити і приймати пропозиції руки і серця зараз не варто, а от заводити нові стосунки або зміцнити вже наявні дуже своєчасно. Вплив Венери буде дуже сприяти цьому. При наявності довгострокових і серйозних відносин постарайтеся прагнути до більшого взаєморозуміння з тим, кого любите, проводьте більше часу разом, намагайтеся більше слухати партнера, навіть якщо вам не дуже цікава тема бесіди. Проявляйте зацікавленість навіть у дрібних нюансах життя вашого партнера, і він вам відплатить взаємним інтересом.

Для Телят, народжених під впливом Місяця (2-11 травня) дуже велика ймовірність яскравого знайомства і зародження кохання з першого погляду, а Тельцям, народженим під впливом Меркурія (21.04 -01.05), таких відносин краще уникати. Їм набагато легше починати любовні стосунки з вже добре знайомою людиною, з яким вже перебувають у дружніх або ділових відносинах.Але одне актуальне для всіх представників цього знака – всі люди, що входять у ваше життя на початку весни, швидше за все, залишаться в ній надовго в якості друзів, близьких приятелів, коханих або ділових партнерів.

Гороскоп на березень 2016 Тетец

Дитина Тілець.

Маленьким Тельцям буде потрібно максимум уваги від дорослих родичів. В цей процес будуть залучені не тільки батьки, але й старші брати і сестри, бабусі і дідусі. Меркурій зробить характер дітей-Тельців вибухонебезпечним, нервовим і деколи навіть агресивним. Батькам не варто панікувати з цього приводу, з мудрістю старших ставитеся до нових конфліктів та їх рішень, все це скоро пройде, адже Меркурій символізує мінливість і непостійність.

Здоров’я.

Здоров’я Телят знаходиться під загрозою неправильного способу життя. Тельці вкрай рідко є запійними алкоголіками і наркоманами, але при цьому їх спосіб життя не можна назвати здоровим. Регулярні недосипання, неправильний графік прийому їжі і лінь, не дозволяє регулярно займатися спортом або фізкультурою, навряд чи сприяють збереженню здоров’я, яким щедро нагородила природа Тельців. Серед Тельців переважають жайворонки, і дуже важливо так організувати свій денний графік, щоб у ньому завжди знаходився час для сніданку, а ви лягали спати в один і той же час щодня, бажано до 23.00.

Гороскоп на березень 2016 Тетец

Тоді організм буде отримувати необхідні поживні речовини, які йому так необхідні протягом дня. Крім того, варто приділяти увагу не тільки наявності сніданку як такого, але і якістю спожитої їжі. Краще, якщо це будуть злакові та молочні або кисломолочні продукти, а пообідній споживання цих продуктів краще виключити. Засипання в один і той же час до півночі дозволить Тельцям уникнути безсоння, нервових зривів і нападів дратівливості.


Резюме:
Березень 2016 року — сприятливий час для оформлення кредитів або іпотеки.
Здоров’я знаходиться під загрозою неправильного способу життя.
Гороскоп для Тельців на квітень 2016 року.

  • Гороскоп на березень 2016 ТетецХрещення 2016 коли купатися
  • Розкажіть про нас друзям: