Гороскоп на березень 2016. Стрілець, прогнози астрологів.

Стрільці всю весну продовжують спочивати на лаврах і користуватися досягненнями попереднього періоду. Стрільцям довелося чимало попрацювати для досягнення того, що вони мають зараз.

Робота і відпочинок.

Можна трохи відпочити і провести час без особливих неприємностей і труднощів. І Стрільці з головою поринути в накопичилися проблеми членів сім’ї, друзів та близьких родичів. Великодушність і шляхетність натури Стрільців не залишиться непоміченими оточуючими, і Стрільці отримають заслужену порцію похвали і ознак поваги з боку тих, кому вони допоможуть.

Відносне благополуччя і тиха сімейна ідилія можуть увергнути деяких Стрільців в стан легкої ейфорії, повністю відвернути від робочого процесу і матеріальних питань. Багато родичі, навіть ті, яких відносини зі Стрільцем раніше переобтяжували, згадають про його існування і відчують потребу в спілкуванні.Не всі з них будуть керувати тільки безкорисливі наміри, однак це зовсім не збентежить Стрільця, він буде відкритий для спілкування і готовий кожному з них прийти на допомогу.Однак у запалі ви можете переоцінити свої здібності і звалити на себе непосильну ношу. Така турбота про близьких і не дуже родичів принесе розчарування і послужить причиною великого внутрішнього і фізичного дискомфорту. Тому постарайтеся приймати рішення обдумано, попередньо оцінивши свої фізичні і матеріальні сили.

Гороскоп на березень 2016. Стрілець, прогнози астрологів.

На початку весни Стрільцеві може бути зроблено пропозицію, від якої дуже важко буде відмовитися. І ось тут-то і треба відсунути в сторону почуття та емоції і зробити дуже тверезий розрахунок. Якщо ця пропозиція стосується нової роботи чи бізнесу, не варто пірнати у вир з головою. Зважте всі за і проти, поцікавтеся діловою репутацією потенційних партнерів і не ставте на перше місце несуттєві дрібниці, ускладнюють життя на попередньому місці роботи.

Можливо, критично оцінивши всі фактори, що ви відмовитеся від майбутніх змін. Якщо твереза оцінка підказує переваги цієї пропозиції, приймайте його, але дуже велику увагу приділіть юридичного оформлення всіх документів. Не нехтуйте професійною допомогою юристів і нотаріусів. І трудовий контракт, і створення нового підприємства повинно бути оформлене грамотно і в рамках чинного законодавства. Це допоможе надалі уникнути фінансових неприємностей і невдоволення собою, яке так властиво представникам даного знаку зодіаку.

Гороскоп на березень 2016. Стрілець, прогнози астрологів.

Якщо Стрільцеві належить відпустка в цьому році, то його планування потрібно починати вже в березні, тоді ймовірність того, що він стане незабутнім і не піде на шкоду здоров’ю і нервовій системі, значно вище. А ось у самому березні Стрільцям краще відпочивати не в далеких або екзотичних країнах, а у своїй кліматичній зоні в установі медичної спрямованості. І, навіть якщо у вас не виходить провести відпустку в санаторії або профілакторії, не турбуйтеся.

Швидше за все, навіть лежачи на дивані, ви зможете добре відпочити, тому що абсолютно не маєте потребу в нових емоціях. Березень і всі інші весняні місяці присвятіть свого внутрішнього світу, побудьте хоч зрідка наодинці з собою, розберіться у своїх почуттях до оточуючих. Побалуйте себе переглядом хорошого фільму, читанням класичної літератури або прослуховуванням улюбленої музики. У Стрільців вроджена тяга до прекрасного, вони великі естети і балувати себе зараз саме час. Крім того, це зараз просто необхідно, враховуючи ритм життя та завантаженість Стрільців.

Гороскоп на березень 2016. Стрілець, прогнози астрологів.

Любов.

У березні, як у чоловіків-Стрільців, так і у жінок, велика ймовірність змін на любовному фронті. Особливо це стосується пар, пов’язаних міцними родинними відносинами. Березень подарує багато яскравих моментів, сплеск почуттів і приємні сюрпризи. Самотнім Стрільцям доведеться переглянути свої відносини з потенційними партнерами, змінити деякі свої погляди, які часто надзвичайно вимогливі. І тоді в цих відносинах відкриються зовсім нові можливості, не помічені вами раніше.

Відносини, які зав’яжуться початку весни, мають всі перспективи стати міцними і перерости в законний шлюб. Єдине, що може зіграти поганий жарт зі Стрільцями в цьому аспекті, так це наполегливість і непохитність у досягненні мети більшості Стрільців. Не форсуйте події і не чекайте від своїх партнерів швидких рішень. Відсутність ініціативи в питаннях вступу в сексуальні відносини від вашого партнера зовсім не означають відсутності зацікавленості у відносинах з вами. Просто людям з різним темпераментом потрібно різну кількість часу для цього. Дайте їм час на роздуми, і тоді все складеться для вас самим сприятливим чином, адже ніхто не зможе не оцінити всю привабливість натури Стрільця.

Гороскоп на березень 2016. Стрілець, прогнози астрологів.

Здоров’я.

Стрільцям варто переглянути своє ставлення до стану здоров’я. Стрільці рідко піддаються шкідливим звичкам, але це і все, що вони можуть покласти на вівтар збереження здоров’я. В цьому відношенні Стрільці надзвичайно ліниві, завжди віддадуть перевагу полежати на дивані, ніж здійснити прогулянку перед сном, а робота у Стрільців як правило або сидяча або малорухлива.

Гороскоп на березень 2016. Стрілець, прогнози астрологів.

Такий спосіб життя часто вносить свої негативні корективи в роботу шлунка і кишечника представників цього знака. Через ослаблення моторики цих органів їжа перетравлюється значно довше, ніж належить, що сприяє появі таких явищ, як запори і неприємний гнильний запах з рота. Для усунення цих симптомів не потрібно медикаментозне лікування, необхідно правильно організувати свій вільний від роботи час. Віддайте перевагу активним видам відпочинку, займіться фізкультурою. Особливу увагу приділіть комплексу вправ, у якому задіяні м’язи преса і очеревини.


Резюме:
Може бути зроблено пропозицію, від якої дуже важко буде відмовитися.
Вірогідні зміни на любовному фронті.
Гороскоп на квітень 2016 для Стрільців.

Розкажіть про нас друзям: