Гороскоп на березень 2016 року. Рак нарешті закінчить ремонт

В житті починається не найлегший період. Стан справ фінансових буде перебувати на колишньому рівні, для цього Ракам довелося чимало потрудитися, результатом цього слала впевнена фіксація на досягнутих рубежах. Робота спориться, як і раніше, легко, Раки відповідальні і дисципліновані, тому неприємностей у цій сфері життя не передбачається.

Робота і відпочинок.

Складності виникнуть від туди, звідки їх ніхто не чекав, тим більше не чекали безпосередньо Раки. Весь березень Раків будуть переслідувати образи і розчарування, отримані в процесі спілкування з близькими і не дуже до них людьми. Ракам доведеться задуматися про те, чи не занадто широке коло їх спілкування і все в ньому займають своє достойне місце.

Гороскоп на березень 2016 року. Рак нарешті закінчить ремонт

Ракам часто доведеться шкодувати про те, що вони абсолютно неправильно розподіляють час для спілкування і присвячували його не тим людям. І, якщо Раку в цей період прийде в голову думка про неправильності вибору власної половинки, то такі відносини будуть перебувати під реальною загрозою розриву. Врятувати такі стосунки може тільки заняття, яке з головою захопить подружжя. Це може бути спільно проведений короткострокову відпустку, ремонт, поїздка до таким, що подорослішало дітям, словом, все те, що може розламати усталений уклад і життєвий графік.

Ремонт, розпочатий у цей період, має всі шанси бути закінченим у заплановані терміни, і це притому, що в його процесі буде вилазити маса недоліків і помилок, які не були закладені в первісну кошторис витрат. Можливо, Ракам доведеться вдатися до допомоги позикових коштів. Тоді кредит краще оформляти у другій половині місяця, коли ослабне негативний вплив Плутона.

На початку весни Ракам просто необхідно завершити всі розпочаті проекти раніше, причому зробити це потрібно з усією скрупульозністю і відповідальністю. Це закладе фундамент майбутнього добробуту.

Поїздки і відрядження Раків в березні будуть успішними і порадують своєю результативністю. Більше того, вони дозволять обзавестися Ракам знайомством з потрібними людьми. З цих знайомств можна буде отримати обопільну вигоду вже влітку 2016 року.

Якщо ви знаходитеся в активних пошуках роботи, то краще приступати до розгляду пропозицій у другій половині місяця все з-за того ж ослабнувшего впливу Плутона. Подбайте про те, щоб виглядати на співбесідах яскраво і креативно, саме ці якості допоможуть привернути увагу потенційного роботодавця до вашої персони, а в резюме займайтеся відвертою саморекламою. Вам дійсно є чим пишатися, а набір ділових якостей, таких, як відповідальність, вміння підійти творчо і нестандартно до вирішення будь-якої поставленої задачі, дисциплінованість і зацікавленість у кінцевому результаті праці дуже вдало збалансований з амбітністю.

Гороскоп на березень 2016 року. Рак нарешті закінчить ремонт

Любов.

У березні Ракам краще не зв’язувати себе узами шлюбу, зараз емоційна сфера представників цього знака дуже ослаблена, і є ймовірність отримати безліч щиросердечних травм від свого потенційного чоловіка або дружини в процесі підготовки до заходу. Перенесіть захід на літо, а ще краще на осінь. Ваші стосунки зможуть пройти додаткові випробування часом, а шлюби, укладені Раками в період впливу на долю Венери (серпень – жовтень), стають довготривалими і міцними.

Деяка переоцінка цінностей щодо найближчого кола знайомств підштовхне Раку мало не до домоседству. Рак з подвоєною силою почне приділяти час сім’ї, дітей та побуті. Однак жінкам-Ракам не варто занурюватися в це. Жінка-Рак і так по природі своєї домогосподарка, весь будинок тримається на її руках і її стараннями. Залиште час для виходу в світ, тренувань, зустрічей з приятельками. Постарайтеся не замикатися на користь сім’ї і близьких родичів, вони і так дуже часто зловживають вашою жертовністю і постійною готовністю прийти на допомогу навіть при незначних труднощах.

Гороскоп на березень 2016 року. Рак нарешті закінчить ремонт

Діти Раки.

Маленькі Раки будуть на початку весни відчувати характер батьків та інших старших родичів на міцність і намагатися самостверджуватися за ваш рахунок. Постарайтеся бути терплячими батьками, не зривайте до стану гніву й бурхливого вираження емоцій. Тільки задушевна бесіда в довірчій обстановці і наведені в ній вагомі аргументи на користь ваших доводів допоможуть змінити ситуацію в кращу сторону.

Здоров’я.

Раки часто хваляться своєю нерозбірливістю в їжі, здатністю «перетравлювати цвяхи». Така позиція зможе зіграти поганий жарт з Раками на початку весни. Зірки попереджають представників знаку про високу ймовірність харчового отруєння в цей період. Приділяйте увагу не тільки термінами зберігання і реалізації продуктів, але і їх якісним складом. Постарайтеся виключити зі свого раціону консервовані, копчені продукти і дари моря. Необхідно звертати увагу і на ту продукти, які вам доводиться вживати і за межами свого будинку.

Гороскоп на березень 2016 року. Рак нарешті закінчить ремонт

Нерозбірливість у прийнятій їжі дійсно притаманна Ракам, їх не можна назвати великими гурманами, вони часто воліють кількість їжі її якості, все це не може не призвести до рано чи пізно виникаючих проблем в роботі травного тракту. При перших же з’явилися симптоми не варто зволікати і відкладати візит до гастроентеролога «на потім». Лікувати воспалившуюся слизову шлунка або кишечника набагато ефективніше на початкових стадіях розвитку захворювання. Інакше хвороба загрожує прийняти затяжний характер, доставити чимало фізичних страждань і надовго укласти на лікарняне ліжко.


Резюме:
Поїздки та відрядження в березні будуть успішними.
Не замикайтеся тільки на користь сім’ї.
Гороскоп на квітень 2016 року для Раків.

Розкажіть про нас друзям: