Гороскоп на березень 2016 року. Лев – новий етап у житті

Низка дрібних неприємностей, відносної спокою та незворушності залишається за плечима Львів. Леви на початку весни стоять на порозі нового порозі нового етапу життя, який не буде настільки спокійний і рівний, але стане дуже значущим для подальшого життя Львова. Юпітер і Марс правлять балом, а це означає, що з життя Льва зникають тихі дні, які можна провести в колі сім’ї, наодинці з природою або продався приємним мріям і мріям.

Робота і відпочинок.

Приходить час активних дій. В цей час Леву доведеться працювати не покладаючи рук, займатися стратегічним плануванням на майбутнє, закладати фінансовий добробут свого «прайду» на довгі роки вперед, і саме від того, наскільки зараз Лев працездатний і активний і буде залежати фінансовий результат всієї його теперішньої діяльності. Доля прихильна до Левів, але особливо щедрих подарунків від неї чекати не доводиться. Ваш уділ на початку вени і протягом літа – кропітка, часом виснажливу працю. Спочатку відсутність відчутних плодів цієї праці може збити Лева, звик дуже швидко бачити результати своїх праць, з правильного курсу і призвести до втрати ентузіазму. Але через деякий час ситуація виправиться. Не сподівайтеся на Фортуну, сьогодні все у ваших руках. Активно прийміть за розгляду пропозицій про нову роботу, погоджуйтеся на підвищення по кар’єрних сходах. Сміливо розширюйте сфери впливу вашого бізнесу. Всі кредити для розвитку власного підприємства або початку нової справи будуть економічно виправдані, а кошти, взяті в борг, окупляться з лишком.

Гороскоп на березень 2016 року. Лев   новий етап у житті

Крім того, що у вас є досить реальна перспектива високих заробітків, Львові, як ні одного з представників інших знаків зодіаку, потрібно переглянути і свої витрати. Лев, звиклий до громадського поклонінню, благородний і милосердний дуже любить широкі жести і витрати. Найчастіше, бажаючи справити приголомшливе враження на оточуючих, навіть не дуже близького кола, Лев здійснює витрати, які йому зовсім не по кишені. Лев досягає своєї мети, навколишні знаходяться під враженням його щедрості і великодушності, вони захоплюються і потай заздрять Леву, а в цей же час цар звірів латає величезні діри в своєму бюджеті. Ситуація ускладнюється тим, що цей недолік Лев сам за собою усвідомлює і картає себе за подібні вчинки, але при будь-якому зручному випадку царська особа знов повторює все за усталеним сценарієм.

Вихід один. Складіть чіткий список покупок і побутових витрат, які ваш бюджет винесе безболісно, і строго дотримуйтеся списку. Постарайтеся уникати компаній, де вже звикли до вашої щедрості й широту душі, і частенько цим зловживають.

Любов.

Напружений графік роботи може призвести Львів, і без того запальних і вибухонебезпечних, до нападів дратівливості та загостреного почуття самолюбства. Це не може не призвести до конфліктних ситуацій на роботі і в сім’ї. Постарайтеся хоча б на словах, якщо вже не можете насправді, поважати співрозмовника і його думка. Проявляйте більше терпіння. Особливо це стосується Левиць. Всі негаразди і конфлікти залишайте за порогом свого будинку. Не несіть негатив в сім’ю. Вам зараз не вистачає душевних сил на близьких, вони знають вас і приймають такою, як ви є, але вже терпіти істерики і потоки негативу навряд чи стануть навіть від такої цариці, як ви.

Гороскоп на березень 2016 року. Лев   новий етап у житті

При всій тяжкості вашої роботи, відпочинок потрібно проводити активно. Львів взагалі дуже актуально, що зміна виду діяльності вже сама по собі є відпочинком. Займайтеся спортом, гуляйте по пробуждающемуся навесні лісі, заряджайтеся позитивною енергією на вечірках, де Леви і Левиці завжди в центрі уваги.

Любов.

Укладати шлюби і вступати в нові відносини зараз для Львова не самий відповідний час. Але саме зараз ви можете звернути на себе увагу представника протилежної статі, роман з яким почнеться трохи пізніше. А ось відносини, які вже склалися, в цей період часу пройдуть справжню перевірку на міцність. І якщо ви зумієте їх зберегти, то значить перед вами дійсно людина, зустріч з яким дароване вам долею.

У самотніх Львів є час проаналізувати причини такого самотності. Проаналізувавши їх Леву нескладно прийти до висновку, що основна з цих причин – підвищені вимоги до потенційного супутника або супутниці, і при цьому не дуже високі вимоги до власної персони. Змінившись в потрібному напрямку, Лев навряд чи надовго залишиться без пари.

Останній тиждень березня принесе довгоочікувану звістку здалеку. Звістка може бути несподіваним, але обов’язково буде приємним і радісним.

Дитина Лев.

Маленьким Левенятам і підліткам теж доведеться попрацювати в поті чола. Вони з головою поринути в навчальну та громадську навантаження в школі та дошкільних закладах. Але похвали і хороші оцінки знань з лишком компенсують усі їх зусилля і доставлять масу задоволення. Маленькі Леви, як і великі, люблять, коли ними захоплюються і ставлять в приклад іншим, і в березні їх амбіції будуть повністю задоволені.

Гороскоп на березень 2016 року. Лев   новий етап у житті

Здоров’я.

Досить жорсткий графік життя і напружена робота може підштовхнути Лева до вживання алкоголю. Це не варто розцінювати як погані нахили, просто таким способом Лев намагається розслабитися і зняти напругу. Практика ця порочна і не призведе до бажаного результату.

Гороскоп на березень 2016 року. Лев   новий етап у житті

На початку весни Левам варто зовсім відмовитися від вживання міцних напоїв. Їм це не допомагає. Заняття активними видами спорту, курс оздоровчого масажу, басейн і піші прогулянки стануть найкращим способом підняти життєвий тонус і дадуть можливість пишатися собою. Найефективнішими видами спорту для Львова будуть ті види, в яких краса, грація і досить висока фізична навантаження перебувають у гармонійному балансі – великий теніс, плавання і аквааеробіка, джампінг. Левам не варто займатися важкою атлетикою, боксом, боротьбою.


Резюме:
В березні 2016 року у Львів починається новий етап в житті.
Березень — не найкращий час для укладення шлюбу.
Гороскоп на квітень 2016 року для Львова.

Розкажіть про нас друзям: