Гороскоп на березень 2016 року. Діва в очікуванні нових відносин

В житті Дів наступає смуга, коли бажання Дів споглядати і міркувати буде співпадати з їх бажанням діяти. Надзвичайна гармонія панує в душу Діви, все дається без особливих на те зусиль, але й гладь життєвого озера не порушується ні однією хвилею або сплеском. Все в житті Дів на початку весни знаходиться в балансі і рівновазі, і основне завдання Дів у цей час зберегти такий баланс наскільки можливо довше.

Робота і відпочинок.

Гороскоп на березень 2016 року. Діва в очікуванні нових відносин

Активний і діяльний характер Дів не дозволить їм тихенько плисти за течією, навіть якщо це протягом саме в тому напрямку, який їм потрібно. І вже до середини місяця Діви, втомлені від того, що все так тихо і монотонно, і, незважаючи на те, що це комфортно і спокійно, почнуть приймати деякі дії, які можуть розвалити сформований баланс, як картковий будиночок.

Швидше за все, це зроблять Діви, народжені під впливом Меркурія (12-23 вересня). Зірки радять Дівам весь час пам’ятати про народній мудрості, що від добра добра не шукають. І якщо Дівам все ж не вдасться зробити різких рухів – не ухвалювати доленосних рішень, не змінювати місце роботи або бізнес, то таке душевну рівновагу і досить стабільне становище може зберегтися на досить тривалий термін, Дівам ж у цей час можна просто розслабитися і отримувати задоволення від життя.

Стан душевної рівноваги і внутрішнього комфорту не може не відкласти відбиток і на зовнішність Дів. На початку весни Діви надзвичайно привабливі для оточуючих обох статей. Діви будуть бажаними гостями банкетів, урочистих заходів та вечірок. Для багатьох Дів особисте життя стати пріоритетною, відсунувши в бік робочі обов’язки. Це не завадить Дівам справлятися з роботою на колишньому рівні, з властивою їм педантичністю і відповідальністю, Діви незабаром надолужать згаяне без особливих проблем.

Займайтеся своїми справами з задоволенням, саме це буде запорукою того, що всі вони будуть виконані на найвищому рівні і з бажаним результатом.

Саме на початку весни варто зробити давно відкладаються дорогі покупки. Діви вміють збирати гроші і красиво їх витрачати. Ви заслужили і хороший автомобіль, і хороші меблі та побутову техніку. Вкладення грошей в дозвілля або відпочинок на елітному курорті теж буде вдалим і принесе масу позитивних емоцій. Але у випадку, якщо Діва все це хоче, але не має в своєму розпорядженні достатню суму грошей, то від таких покупок краще утриматися ще на деякий термін. Позичати у друзів Дівам зірки категорично не рекомендують, дуже великий ризик зіпсувати стосунки аж до їх повного розриву з-за того, що Діви навряд чи зможуть в точності виконати свої боргові зобов’язання.

Гороскоп на березень 2016 року. Діва в очікуванні нових відносин

У березні Дівам ефективніше займатися повсякденними справами, гармонізувати і відновлювати душевну рівновагу, займатися духовними практиками, йогою і медитацією, частіше контактувати з живою природою і починати концентруватися на тому, чого б їм хотілося досягти протягом решти часу року.Всі плани, сформульовані в голові Дів у цей час, мають величезні шанси на успіх і будуть практично стовідсотково втілені в життя.

Любов.

Дівам слід бути м’якше і делікатніше у спорах, намагайтеся почути свого опонента. З цього згодом всі Діви отримають користь для себе. Особливо це стосується відносин у родині. Подружжю не найлегшим чином вдається з вами ладити, враховуючи ваш нелегкий вдачу і невміння залишати за порогом будинку всі неприємності, які трапилися у вас за день на роботі. Зривати гнів і роздратування, що нагромадилося на близьких дуже типово для Дів. І це є найчастішою причиною конфліктів в сім’ї.

У вільні від шлюбних уз Дів в цей період часу дуже ймовірно зародження любовних відносин. Швидше за все, це будуть відносини з людиною, з яким ви давно знайомі, але з якихось причин не змогли розглянути в ньому свою пару. Можливе відновлення роману, який ви раніше визнали безперспективним. Прекрасній половині Дів не варто дуже скоро вступати в статеві стосунки. Найімовірніше, це відлякає від вас потенційного партнера, адже вони враховують вашу грунтовність і розміреність в інших сферах життя.

Особливо це стосується відносин з чоловіками Овнами, Козерогами і Левами. Не вгамувавши свою сексуальну енергію, ви можете навіть досить перспективні любовні відносини перетворити в роман-одноденку.Невеликий тайм-аут дозволить перевірити міцність своєї симпатії,а відносини зможуть перетворитися в міцний і щасливий шлюб.

Гороскоп на березень 2016 року. Діва в очікуванні нових відносин

Дитина Діва.

Похвали і загальне захоплення успіхами маленьких Дів може легко запаморочити голову і привести до думки, що протягом життя їм все буде даватися без особливих труднощів. Завдання батьків на початку весни не тільки хвалити і заохочувати дітей-Дів, але і пояснювати їм, що таке положення справ може зберігатися не завжди, і іноді задля досягнення поставленої мети доведеться докласти багато зусиль, а іноді не все задумане може здійснитися.

Здоров’я.

Здоров’ю Дів крім сезонних захворювань, пов’язаних з порушеннями в цей час року імунітетом і авітамінозом, нічого не загрожує. Дівам, народженим під впливом Сонця (24.08-02.09) слід бути більш акуратними, ніж зазвичай, при користуванні електроприладами і кухонної побутової технікою. У цей час дуже велика небезпека отримати удар електричним струмом або досить відчутні опіки. Якщо ж все-таки уникнути не вдасться, краще звернутися за першою допомогою в медичний заклад.

Гороскоп на березень 2016 року. Діва в очікуванні нових відносин

Рішення про відмову від шкідливих звичок, прийнята в цей час буде набагато легше втілити в життя. Зараз в емоційній сфері Дів все досить стабільно, тому і відмова від куріння або щовечірньою чарки коньяку або келиху пива, пройде без зайвих стресів. Побалуйте свій організм прогулянками на свіжому повітрі, сном в провітрюваному приміщенні і ранковою фіззарядкою.


Резюме:
В березні 2016 року Діви можуть зробити дорогу покупку, на яку довго відкладали.
Можливо зародження нових любовних відносин.
Гороскоп на квітень 2016 року для Діви.

Розкажіть про нас друзям: