Гороскоп на березень 2016 року

Загальні рекомендації.

Овнам доведеться прожити спокійний у всіх відносинах місяць, зупинитися та озирнутися навколо і заглянути вперед. Час роздумів і стратегічного планування майбутнього. Саме сьогоднішні дні закладають фундамент добробуту і гармонійних взаємин з оточуючими на довгий час в перспективі. Початок березня принесе відчуття завершеності попереднього періоду життя і покладе початок новому. Час підвищеної привабливості для протилежної статі.

Тельцям Вогняна Мавпа забезпечить величезна кількість спілкування з друзями. В березні 2016 року Тельці просто нарозхват, і їм часто доводиться стикатися з вибором того, де і як провести вечір або вихідні. Колектив колег, близьких друзів або сім’я будуть ділити вас між собою. Час виникнення нових відносин і зміцнення старих, вже перевірених часом. Ідеальний період для доведення всіх розпочатих проектів до досконалості.

Гороскоп на березень 2016 року

Близнюкам доведеться змістити фокус інтересів у сферу матеріального, інакше вчасно невжиті заходи можуть досить сильно підкосити Близнюків на вже досягнутих позиціях. Важливу роль в цьому питанні відіграє вміння вести переговори, вислуховувати співрозмовника та вміння давати правильну оцінку власним можливостям, навичок і талантів. Справи з незалежних від вас причин будуть стопоритися на кожному кроці, і вся ваша увага має бути прикута до виправлення подібної ситуації.

Для Раків настає час переоцінки цінностей. І тут Ракам буде нелегко. По природі приязний і постійний Рак зазнає чимало хвилювань від нового осмислення старих відносин як з партнерами, так і з друзями та родичами. Стереотипи руйнуються, шаблони розриваються. Швидше за все, розумний Рак перегляне коло свого спілкування у бік зменшення, а деяких знайомих або приятелів, які раніше здавалися вам приємними людьми, ви не захочете і бачити.

Попередній сумбур і суєта залишається в минулому і Левам доведеться увійти в досить благополучний життєвий період. Не забувайте, що вплив Марса і Юпітера на цей період вкрай велике, а це буде проявлятися в тому, що настає час, коли, як кажуть в народі, день рік годує. Саме зараз варто спланувати майбутні витрати і витрати, розподілити в них ролі першорядних і менш значущих. І якщо чітко дотримуватися цей план у Львів є всі шанси уникнути фінансових ям, в які їх штовхає власна спонтанність і легковажність.

Гороскоп на березень 2016 року

Дів перша половина місяця поставить перед необхідністю рішучого вибору і змусить робити рішучі дії. Однак Дівам буде призначено благополучно уникнути всіляких ускладнень, всі справи будуть сперечатися, а позитивна емоційна зарядженість буде залучати до представників цього знака зодіаку увагу і симпатії оточуючих. Березень для Дів – час стабільності, вони успішно і впевнено займаються запланованими раніше справами.

Терезам перший весняний місяць принесе різноманітність і позитивні зміни, як в ділове життя, так і в особисту. В цей час представникам знака потрібно бути вкрай уважними в тенденціях всього, що їх оточує. Якщо Терезам хочеться змін, не потрібно чекати від долі подарунків. Сміливо ініціюйте зміни самі. Але і працювати над втіленням в життя всіх ваших проектів доведеться з подвоєною силою. Погану службу можуть послужити невпевненість у своїх силах і сумніви.

Скорпіони відчують реальну необхідність дії, а разом з нею приплив енергії і сил. Найвдаліший час позбутися від того, що стало вже нецікавим, а тим більше, обтяжує Скорпіонів. Це може торкнутися особистого життя, кар’єрної сфери і навіть хобі. Деяка ейфорія може призвести до того, що Скорпіон переоцінить свої можливості і вчинить дії, про які доведеться шкодувати в майбутньому. Скорпіонам варто покладатися виключно на свою інтуїцію, яка чудово розвинена у представників цього знаку, і ні в якому разі не брати до уваги думку оточуючих.

Стрільцям в березні треба приділяти величезну увагу родині, родичам і їх інтересам. Сімейні устої і традиції цілком поглинуть інтерес представників знаку зодіаку, а зараз для цього найбільш вдалий час. На початку весни для Стрільців відкриваються горизонти в кар’єрі, і саме тут потрібно зосередити всі зусилля. Активна життєва позиція доставить чимало Стрільцям та їх найближчого оточення, може бути двояко витлумачена оточуючими і навіть завдати шкоди здоров’ю.

Гороскоп на березень 2016 року

Козерогам в березні доведеться повною мірою відчувати на собі вплив Урану. Представникам знака буде здаватися, що час прискорюється, а 24 годин у добі буде явно недостатньо, для того щоб зробити все те, що заплановано. Як з рогу достатку будуть на рівному місці виникати проблеми, всі незавершені справи минулих періодів чимало будуть ускладнювати життя Козерогів на початку весни. І тут дуже важливо навчитися не звалювати все на свої плечі, а постаратися грамотно розподілити справи і обов’язки, як всередині робочого колективу, так і у сімейному колі.

Водолії в березні 2016 року гостро відчують необхідність в участі і турботи. Це торкнеться не тільки членів сім’ї Водоліїв, але і їхніх колег і партнерів у бізнесі. Не бійтеся здатися слабким і невпевненим, ви будете правильно зрозумілі всіма оточуючими вас людьми, а тимчасовий перепочинок у вашому шаленому життєвому темпі піде на користь, щирість і відкритість допоможуть уникнути усіляких недомовок і непорозумінь у майбутньому.

Риби на початку весни, швидше за все, займеться ревізією того, що вже нажите і пережито. Початок року був не самим простим періодом для Риб, і багато з того, що раніше просто не привертало увагу, почне дратувати і обтяжувати Риб. Так проявляє свою увагу Плутон. Астрологи часто називають цю планету злісним карликом, і така репутація підтвердиться у відношенні Риб повною мірою. У цей період Риби можуть зробити необдумані вчинки, розірвати стосунки, якими дорожать, і сказати слова, про які будуть шкодувати.

Здоров’я.

Рання весна з раптовими морозами та довгоочікуваними відлигами загрожує всім представникам знаків зодіаку застудами, що сталися на тлі ослабленої імунної системи, ГРЗ та загостренням захворювань з сезонною виразністю.

У Овнів і раніше велика ймовірність захворіти на ангіну або тонзилітом. Так само в березні велика небезпека запалення апендикса і як наслідок хірургічного втручання.

Здоров’я Тельців міцне від природи ризикує бути підірвано шаленим ритмом життя, недосипанням і нерегулярним прийомом їжі.

Близнюкам варто відвідати стоматологічний кабінет, провести профілактичний огляд зубів і ротової порожнини, а у разі потреби вдатися до лікування.

Гороскоп на березень 2016 року

У Раків дуже велика ймовірність перенести харчове отруєння. Приділяйте особливу увагу термінів придатності продуктів і умов зберігання.

Левам необхідно обмежити споживання алкогольних напоїв, особливо міцних. Ваш організм подає сигнали лиха, до яких потрібно прислухатися.

У Дів наступає дуже сприятливий період для боротьби з шкідливими звичками.Відмова від нікотину і заняття фізкультурою, розпочаті у цей час, мають всі шанси стати нормою життя.

Ваги схильні до нападів депресії і безсоння. Приділяйте увагу режиму сну і неспання, і не вважайте проблему незначною, інакше маєте всі шанси стягнути здоров’я на небезпеку.

У перший місяць весни Скорпіонів можуть турбувати шкірні прояви алергії. Звертайте увагу на склад вживаних продуктів.

Для Стрільців дуже важливо переглянути не тільки раціон, але і режим харчування. Схильність до порушень призводить до проблем травного тракту, найчастіші з яких гастродуоденіти різної етіології і запори.

Козерогам варто частіше перебувати на свіжому повітрі. Це дозволить привести в порядок фізичну форму, поліпшити самопочуття і зовнішній вигляд.

Гороскоп на березень 2016 року

Водолії протягом першого весняного місяця схильні до нападів іпохондрії. Проведіть цей час більш продуктивно – займіться спортом, відвідайте сеанси масажу або басейн.

Здоров’ю Риб можуть загрожувати інфекційні хвороби. Намагайтеся уникати великого скупчення людей. Частіше провітрюйте приміщення.


Резюме:
Дівам в березні 2016 року доведеться приймати важливі рішення.
Риби можуть зробити необдумані вчинки, про які потім будуть шкодувати.
Гороскоп на квітень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: