Гороскоп на березень 2016 Овен

Робота і відпочинок.

Початок весни вельми сприятливо подіє на Баранів. Ви можете взяти невеликий тайм-аут і присвятити цей час роздумів, спогляданню і стратегічного планування майбутнього. Все заплановане вами саме у цей період буде успішно реалізовано згодом. Вам варто уважно поставитися до пропозицій про зміну роботи або навіть професійного шляху. Якщо робота буде збігатися з вашим життєвим настроєм і буде вам цікава, то і фінансовий результат не змусить себе довго чекати. Але якщо ви ведете власний бізнес, то варто обережно поставитися до пропозицій партнерів, тому що їх зацікавленість може бути далека від безкорисливості, і обґрунтована лише бажанням убезпечити себе від вас як від конкурента.

Гороскоп на березень 2016 Овен

У березні варто задуматися і про витрати, які можуть передувати не тільки в найближчому часі, але й у віддаленому майбутньому. До таких витрат можна віднести купівлю дорогої побутової техніки, витрат на навчання дітей, майбутній ремонт. Якщо ви закладете ці витрати в кошторис майбутніх, правильно продумати як правильно збалансувати видатки і доходи вашого нинішнього бюджету, то ви зможете цілком викрутитися за рахунок власних фінансів і обійтися без позикових коштів. Це значно полегшить вам життя в майбутньому.

Ділові поїздки і відрядження зараз вкрай небажані. Ви знаходитеся не на піку своїх можливостей, а ділова хватка ослаблена. При можливості краще відкласти поїздки до кінця весни.

Якщо вам немає ніякої можливості уникнути розмови з начальством, і ви припускаєте, що ця розмова буде не дуже приємним для вас, постарайтеся ретельно продумати цю розмову і приготуйтеся веско аргументувати свої доводи, інакше спонтанність і невпевненість у такій розмові може завдати шкоди вашій професійній репутації.

Гороскоп на березень 2016 Овен

Сама вдала тактика березня – ніяких різких рухів. Ваше становище зараз досить стабільно, користуйтеся результатами своєї праці, відпочиньте і приготуйтеся до нових звершень.

Любов.

Вплив Венери зробить Овнів вкрай привабливими для осіб протилежної статі. Однак жінкам належить попрацювати для цього. Хоча важко це назвати буде не дуже правильно. Жінкам-Овнам потрібно дуже прискіпливо переглянути свій гардероб і безжально розпрощатися зі старими речами. Позбавтеся від них, а натомість варто зробити кілька покупок, які вам зараз дуже необхідні, для того, щоб відчути себе більш привабливими. Пристрасть Овнів до скопидомству і усвідомлення того, що одежна шафа повна, призводять до того, що в цій шафі давним-давно не було ніяких новинок, і його наповнюють хоч і добротні, але зовсім застарілі речі. Причому таку ж практику проводить в життя жінка-Овен і по відношенню до гардеробу свого чоловіка. Ретельно переберіть речі, безжально приберіть з нього все неактуальне і поповніть свій гардероб. Будьте трохи сміливіше у виборі моделей. Овни від природи нагороджені гарними формами і привабливістю, просто підкресліть їх за допомогою одягу.

Гороскоп на березень 2016 Овен

Венера вплине і на значні зміни в особистому житті. У Овнів триває сприятливий період для укладання шлюбних союзів і подальшого розвитку романтичних відносин. Чекайте появи нових прихильниць або шанувальників, значного оновлення існуючих відносин і виникнення нових романтичних зв’язків, ви до цього готові і знаходитеся в прекрасній фізичній і емоційній формі, ви сексуальні й привабливі. Під впливом Венери можливо і відновлення давно розірваних відносин, повернення колишніх емоцій і почуттів. Дуже ймовірно і переродження давньої і міцної дружби в справжню любов.

Овнам варто категорично уникати службових романів та романів з невільними від шлюбних уз партнерами. Овни великі власники, такі відносини будуть руйнівними для їх натури, посприяють розчарування та невпевненість у власній привабливості для протилежної статі.

На початку місяця не пропустіть сигналу, про те, що хтось потребує вашої допомоги. Не ігноруйте прохання цієї людини. В майбутньому ваша допомога повернеться сторицею, а стосунки з людиною мають всі шанси обернутися довгої і взаємною симпатією і дружбою.

Гороскоп на березень 2016 Овен

Ближче до середини місяця від вас буде потрібно виконання раніше даних обіцянок. Швидше за все, вам доведеться пошкодувати про те, що ви пообіцяли зопалу, але виконати обіцяне доведеться, щоб не уславитися людиною, яка не вміє тримати слово. А думка оточуючих про власну персону для Овна завжди має першорядне значення.

Постарайтеся обов’язково розрахуватися з боргами, якщо ви повинні кому-небудь, особливо якщо це хтось позичив вам гроші під відсотки або банківська установа. Інакше цей борг буде рости як сніжний ком, а його повернення може надовго вивести вас з фінансової рівноваги.

Овнам в березні слід триматися подалі від усіх конфліктних ситуацій, бути дуже стриманими в оцінці того, що відбувається і власних судженнях. Така поведінка допоможе уникнути того, що в центрі наступного конфлікту виявиться сам Овен.

Дитина-Овен.

Маленьким Овнам варто більше часу проводити в суспільстві дітей такого ж віку. Обов’язково забезпечте перебування малюка в дитячому колективі. Це допоможе йому успішно адаптуватися до майбутньої життя в школі, загартує його імунітет, навчить відстоювати свою позицію і особиста думка.

Гороскоп на березень 2016 Овен

Здоров’я.

Здоров’я Баранів має на початку весни перебувати під суворим контролем. Велика ймовірність хірургічних втручань в епігастральній області і області кишечника. Якщо вас турбують болі або дискомфорт в цих зонах, не варто відкладати в довгий ящик похід до кваліфікованого гастроентеролога. Ретельно переглянете свій раціон в бік зменшення споживаної жирної і гострої їжі, вивчайте стікери і склад купованих продуктів, намагайтеся виключити нічне споживання їжі і переїдання.


Резюме:
Ділові поїздки і відрядження небажані.
Овнів чекають значні зміни в особистому житті.
Гороскоп для Овнів на квітень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: