Гороскоп на березень 2016. Козеріг – більше часу приділяйте дітям.

Початок року значно пошарпало нерви Козерога, похитнуло не тільки його фінансовий стан, але і впевненість у власних силах. З приходом першого весняного місяця і входженням у зону впливу Марса ситуація почне вирівнюватися, а негативні тенденції перших двох місяців року нівелюватися.

Робота і відпочинок.

Козеріг досі не знаходиться на вершині своїх можливостей, але справи будуть налагоджуватися, даватися все буде якщо й не без сучка і задирочки, то набагато легше. Але все ж зірки радять не кидатися у вир з головою. Прислухайтеся до власної натури, і ви не помилитеся у виборі дій, які допоможуть вам знову відчути себе вільним і щасливим. Адже для цього зовсім не обов’язково докорінно змінювати своє життя. Козерогам дуже властива помірність у всьому. Покупка нового аромату, шикарний букет квітів або новий аксесуар для автомобіля часом з Козерогом можуть створити справжнє диво і дати новий імпульс у життя.

Гороскоп на березень 2016. Козеріг   більше часу приділяйте дітям.

Єдиний удар, який може спіткати Козерога в цей період часу, це удар, причиною якого не служить втрата речей матеріальних і неприємностей, пов’язаних з оточуючими Козерога людьми. Різні течії в астрології трактують такі події по-різному, але швидше за все, це може бути хвороба або втрата домашнього вихованця. Козероги дуже прив’язані до своїх домашніх улюбленців, і хвороба або смерть тварини сприймають не менш болісно, ніж аналогічне горі з близькою людиною. Постарайтеся в цей час бути у всеозброєнні, не виводьте улюбленого пса на прогулянку без нашийника, відвідайте ветеринара для профілактичного огляду свого вихованця, уважно спостерігайте за його станом. Це допоможе убезпечити себе від такого неприємного події.

Зірки радять відмовитися в березні від операцій з купівлі та продажу нерухомості. Велика ймовірність махінацій і зустрічі з недобросовісними людьми. Особливий ризик представляє продаж власної нерухомості. І, якщо вже ви не можете з якихось причин уникнути цього, то виконуйте всі юридичні тонкощі, щоб потім цю операцію неможливо було опротестувати.

Відвертість і імпульсивність Козерогів найімовірніше підуть їм на шкоду. Слова, сказані в запалі або слова, сказані в довірчій обстановці, але в колективі малознайомих людей, можуть обернутися низкою конфліктів і сварок, які попсують чимало нервів, і можуть обдарувати славою навіженого і недоброзичливого людини. Будьте стриманішими.

Гороскоп на березень радить Козерогам не робити в цей час тривалих подорожей, а якщо уникнути цього немає ніякої можливості, віддайте перевагу пересуванню залізничним транспортом.

Гороскоп на березень 2016. Козеріг   більше часу приділяйте дітям.

Сім’я.

Більше часу варто приділити вихованню дітей. Козеріг – трепетний і турботливий батько та чудовий вихователь. Авторитет Козерога для власної дитини незаперечний і високий. Використовуйте його для того, щоб сіяти розумне, добре, вічне. Читайте дітям книги, більше часу проводьте разом, гуляйте і займайтеся спортом та творчістю. У Козерогів виростають обдаровані та інтелектуально розвинені діти.

Добре впливає на представників знаку і облаштування власного житла. Це дає відчуття захищеності і навіть деякої цінності у власних очах. Незважаючи на те, що у Козерогів в будинку завжди ідеальний порядок і чистота, вони ніколи не заспокоюються на досягнутому. Інтер’єр будинку знаходиться весь час в стані шліфування до відомого тільки Козерогові ідеалу. І якщо ви живете з Козерогом на одній території, готуйтеся до ремонту. Якщо ж Козеріг не має коштів для проведення ремонту, то вже перестановку меблів він затіє обов’язково. Так Козеріг висловлює свою внутрішню потребу у змінах усталеного ритму і складу житті, здійснити які йому зараз не дозволяють зірки. Підтримайте його починання, він це оцінить і запам’ятає.

Гороскоп на березень 2016. Козеріг   більше часу приділяйте дітям.

Дитина Козеріг.

На відміну від дорослих Козерогів, життя маленьких Козерогів і підлітків-представників цього знака проходить без особливих проблем, і це не дивно, так і буде продовжуватися поки їх проблеми лежать на батьківських плечах. Можливі невеликі конфліктні ситуації з однолітками, в яких буде винен ваш дитина. Постарайтеся розібратися в причинах такої поведінки дитини, розберіть конфлікт по поличках, поясніть дитині моменти, де він був не правий. Вчіть дитину в разі його вини вміти приносити вибачення, це дуже важко йому дається, але вміння це робити не раз буде виручати протягом всієї його подальшого життя.

Здоров’я.

Гороскоп на березень 2016. Козеріг   більше часу приділяйте дітям.

Все не дуже приємні події, що відбуваються останнім часом в житті Козерогів, не можуть не накласти свій відбиток на зовнішність представників знаку. Бліда та суха шкіра, чорні кола і набряки навколо очей, забиті пори і запалені капіляри видають у Козерозі втому. Виправити це може збільшення часу перебування на свіжому повітрі і візит до косметолога. Цими візитами не варто нехтувати і сильній половині представників цього знака зодіаку. Косметолог не тільки проведе процедури, що дозволяють очистити і освіжити шкіру обличчя, відновить її тон і усунути запалені ділянки, але і порекомендує нескладні процедури, які ви зможете проводити самостійно в домашніх умовах між відвідуваннями косметологічного кабінету. Якщо ж усунути недоліки шкіри особи не виходить за допомогою косметологічних процедур, то варто звернутися за допомогою кваліфікованого ендокринолога і гастроентеролога. Це варто зробити навіть у випадку, якщо ніяких інших симптомів захворювань ви не відчуваєте. Хворобу завжди легше попередити, ніж потім витрачати час і засоби на її лікування.


Резюме:
Слід відмовитися у березні від операцій з купівлі та продажу нерухомості.
Більше часу приділіть вихованню дітей.
Гороскоп для Козерогів на квітень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: