Гороскоп на березень 2016. Близнюки, присвятіть місяць профілактики здоров’я.

З самого початку року у Близнюків триває не найкращий період у житті. Спроби заробити не приносять очікуваного результату, так і в особистому житті – цілковитий штиль. Така тенденція, швидше за все, збережеться і в березні. З незалежних від Близнюків причин будь-яка робота стопориться, а всі починання обертаються невдачами. Не варто звинувачувати себе, виною всьому вплив Меркурія на долю представників цього знака. Лише ближче до кінця місяця його вплив ослабне, і саме в цей час Близнюкам і потрібно зробити ривок, який може призвести до позитивних результатів. Проте вже зараз потрібно ретельно продумати вектор і всі умовності, які повинні бути дотримані.

Робота.

Якщо у вас є пропозиція про зміну роботи або вигідні на ваш погляд пропозиції від ділових партнерів, то практика відтягування рішення в нинішньому періоді буде найвдалішою. За той час, поки ви будете думати, багато чого може змінитися, і життя покаже, що нова робота зовсім не така вже й приваблива, а ділові пропозиції від партнерів по бізнесу – не найперспективніші. Близнюкам рідко доводиться розраховувати на допомогу ззовні, все, чого вони досягли в житті, є виключно плодами їх власних праць, талантів та інтелекту.

Гороскоп на березень 2016. Близнюки, присвятіть місяць профілактики здоровя.

До кінця березня Близнюки будуть знаходитися в найвищій фазі працездатності, і ось тут вже варто ловити удачу за хвіст. Сміливо приймайте пропозиції про зміну не тільки роботи, але і роду діяльності. Провести деякі зміни в сфері бізнесу буде не тільки легко, але ці зміни вже давно назріли і принесуть значну матеріальну вигоду.

У всіх ділових переговорах, так і просто розмовах з керівництвом або колегами, що стоять вище по службовій драбині, Близнюкам необхідно навчитися правильно вибудовувати бесіду і вислуховувати аргументи співрозмовника. Такі навички допоможуть краще зрозуміти діяльну і креативну натуру Близнюків оточуючим. Крім того, Близнюкам часто властиво занижувати свої здібності і недооцінювати свою цінність в очах оточуючих. І як результат, їм дуже часто доводиться спостерігати, що менш цінний і досвідчений співробітник отримує вищу зарплату, ніж Близнюк. Це результат внутрішньої невпевненості і комплексів, якими обросла натура і характер Близнюків за роки життя. Представникам знака потрібно навчитися «подавати товар обличчям», поважати і вміти хвалити себе, свої досягнення, навички і таланти. Адже насправді їх не мало.

У Близнюків дуже розвинена інтуїція, але з тих же причин вони їй часто не довіряють. Постарайтеся стежити за знаками, які посилає вам доля в кінці березня. І якщо інтуїція підказує вам яке-небудь рішення, покладіться на себе і своє чуття.

Гороскоп на березень 2016. Близнюки, присвятіть місяць профілактики здоровя.

Всі поточні справи березня виконуйте послідовно і акуратно, не допускайте їх скупчення, інакше всю весну вам доведеться розгрібати авгієві стайні, і за цим ви можете посилаються долею шанси.

Любов.

У Близнюків, народжених під впливом Місяця (2-11 травня),дуже великі шанси зустріти свою любов, яка обернеться дуже тривалими відносинами або весіллям. У всіх інших представників знаку романтичні стосунки, розпочаті в березні, швидше за все, поступово вичерпають себе і закінчаться дружбою або приятельством.

Для всіх Близнюків, які перебувають у шлюбному союзі, тривають часи деякої відчуженості та емоційної холодності. Ви довго ухилялися від відвертої розмови зі своєю половинкою, а зараз просто пожинаєте плоди такої сумної практики. Недомовки і взаємні претензії накопичилися у величезній кількості, і розмова, який відбудеться, не принесе позитивних результатів, а ще більше погіршить ситуацію, будуть сказані зовсім не ті слова, яких ви чекаєте, а його результатом стануть розчарування і відчуття гіркоти. Для цього розмови зараз не самий відповідний час, краще відкласти його ближче до кінця місяця.

Уникнути помилок в особистому житті допоможуть поради представників старшого покоління, які відносяться до вас симпатією. Це не обов’язково можуть бути родичі. Покладіться на їх життєвий досвід і правильне бачення ситуації.

Багатьох жінок-Близнюків відверне і втішить шопінг. Це не обов’язково повинна бути покупка великої і значущої речі. Флакон парфумів або шийну хустку цілком здатні підняти настрій і отримати позитивні емоції.

Гороскоп на березень 2016. Близнюки, присвятіть місяць профілактики здоровя.

Діти Близнюки.

Маленьких Близнюків теж очікує не найлегший період. Їх успіхи залишаються непоміченими і неоціненими викладачами та вихователями, а інші, набагато менш здібні діти, спочивають на лаврах. Це не може радувати дитини, і незмінно викликає роздратування, яке і буде проявлятися в сім’ї. Постарайтеся з розумінням і мудрістю поставитися до ситуації, обов’язково хваліть і підкреслюйте всі переваги і сильні сторони вашої дитини, а насправді їх у Близнюка не мало. Це допоможе йому вирости більш сильним, стресостійким і впевненим у собі людиною.

Гороскоп на березень 2016. Близнюки, присвятіть місяць профілактики здоровя.

Здоров’я.

Здоров’ю Близнюків в цей період нічого не загрожує навіть незважаючи на не саму білу смугу в їх житті. Але незважаючи на це, краще присвятити березень профілактичним оглядам, щоб і далі подібна ситуація була збережена. Обов’язково відвідайте стоматолога, окуліста та інших профільних фахівців-медиків, якщо є хоч якісь тривожні сигнали від вашого організму. Це допоможе уникнути ускладнень наявних захворювань і запобігти новим. Крім того, сезонні захворювання, такі як застуди та ГРЗ, як і раніше актуальні. Звертайте увагу на взуття і одяг, в якій вам доводиться виходити на вулицю, тим більше, якщо ви плануєте тривалий перебування там. Погода березня брехлива й підступна, і наслідком невеликої відлиги можуть стати підвищена вологість і сльота, а для Близнюків промокла взуття завжди обертається застудою і лікарняним листом.


Резюме:
В кінці березня покладіться на свою інтуїцію.
Уникнути помилок в особистому житті допоможуть представники старшого покоління.
Гороскоп для Близнюків на квітень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: