Гороскоп на 2016 рік від Павла Глоби

Павло Глоба є одним з найбільш популярних і авторитетних провісників в нашій країні. В його пророцтвах для гороскопу на 2016 рік не сумнівається добра половина нашого населення. Адже всі вони складені на основі точної схеми переміщення зоряних світил і сузір’їв. Про авторитетність відомого астролога говорить і той факт, що його прогнозам вірять не тільки прості люди, але й ті, від кого залежать долі цілих країн і народів. І це не дивно! Після проведеного аналізу багаторічної практики Павла Глоби вийшло, що майже 85% його передбачень збувалося.

Передбачення на 2016 Павла Глоби

Безліч подій, які раніше були передбачені великим астрологом, вже є доконаним фактом. Наприклад, на початку 80-х Глоба передбачив катастрофу на Чорнобильській АЕС і розвал Радянського Союзу. Передбачав зміну влади, коли в місце подав у відставку Єльцина президентом став Путін. Були в його прогнози і попередження про трагедію в США, пов’язаної з вибухом двох веж 11 вересня 2001 року. А в 2008 році астролог попереджав про ймовірність серйозної кризи в економіці і наближення світових військових конфліктів. У цьому ж році Глоба пророкує розпад України на три частини і об’єднання двох з них з Росією.

Що очікувати в 2016 році

В першу чергу гороскоп Павла Глоби попереджає, що новий 2016 рік не буде легким і безтурботним. Вся країна і ми з вами живемо в часи глобальних змін, коли події відбуваються одне за іншим і дуже важко правильно оцінити, чи добре це або погано, і як наслідок відбувається неприйняття і невдоволення тим, що відбувається.

До того ж астролог в своєму гороскопі на 2016 рік говорить про сильні зміни політичної карти світу і про всесвітню економічну кризу, що несе безліч труднощів і бід. В цьому році обстановка світової економіки загостриться до межі, а після 2016 року становище почне змінюватися на краще.

Європейський союз і США, за прогнозами великого астролога, повною мірою відчують на собі наслідки прийдешніх змін 2016 року. Значно ослабне вплив цих країн на політичне та економічне становище в світі. Євросоюз чекає неминучий розпад, і в перших рядах залишають потопаючий корабель астролог бачить Великобританію, потім Іспанії, а потім підтягнуться і решта.

В цьому році Америку чекають численні спалахи народного обурення і масові протести, проти не вірною як зовнішньої, так і внутрішньої, політики президента та уряду. Відбудеться падіння американського долара.

А от для Росії у Павла Глоби не самі похмурі пророцтва. Незважаючи на загальний фінансовий й економічна криза, що Росія не впаде в безодню розвалу та хаосу, а навпаки підніметься до рівня США та Китаю, а в майбутньому і збільшить свій вплив. Значно допоможе підвищити вага Росії у світовій політиці створення в 2016 році Євразійського союзу, який, на думку астролога, увійде не менше чотирьох держав. І саме Росія, вважає Глоба, допоможе світові вийти зі стану економічного застою і вирішити багато глобальні політичні питання, не втручаючись в державну політику країн світу.

Здається, передбачення Павла Глоби виглядають цілком здійсненно. А збудуться вони чи ні, ми дізнаємося вже зовсім скоро.

Загальний гороскоп Павла Глоби на 2016 рік

2016 рік — рік Червоної Вогняної Мавпи. І як будь-який інший рік, несе нам багато нових, не завжди приємних подій. Але поради гороскопу Павла Глоби допоможуть нам пережити складні моменти нашого життя, а може і скорегувати наші вчинки в цьому році.

За прогнозами астролога, цей рік благоволить до людей працьовитим до самозабуття, людям з творчим складом розуму, а також тим, хто зайнятий роботою, присвяченій творення, лікування і виховання людей.

В особистому житті Павло Глоба в гороскопі на 2016 рік пророкує багато хороших подій для людей, що шукають нову, цікаву роботу, свого єдиного, коханого людини або можливості поліпшити своє матеріальне становище. А ось брати кредити і займати в борг оракул не радить, так як віддавати борги в цьому році буде дуже складно.

Велике значення у цьому році варто приділити родині, дітям, створення затишку та благополуччя коханим та рідним людям. І ще астролог каже, що рік буде не легким, але дуже важливо не озлобитися і не озлобитися. Адже коли ви не один і поруч друзі, рідні, просто люди, які живуть поряд, всі труднощі здаються не такими катастрофічними. А рік — це не вічність, і він має властивість закінчуватися, і треба вірити, що наступний рік буде обов’язково гарним.

Гороскоп на 2016 Павла Глоби за знаками Зодіаку

Гороскоп на 2016 рік від Павла Глоби

Овен

Цей рік надає мужнім і невтомним Овнам можливість реалізувати творчі та професійні знання. І які б труднощі не підкидало життя в цьому році людям цього знака Зодіаку, вони легко вирішать будь-які проблеми. А зміна професії, перехід на іншу роботу тільки покращать його душевний стан і матеріальне становище.

Особисте життя Овнів у цьому році буде протікати спокійно і рівно, без яскравих злетів і стрімких падінь. Рідні і близькі люди завжди будуть поруч і допоможуть вам пережити труднощі цього року, так що ви навіть не помітите. Не пов’язані сімейними узами представники цього знака весь рік будуть оточені закоханими шанувальниками і знайдуть безліч корисних і приємних знайомств. А які вирішили одружитися, швидше за все, отримають можливість створити міцний шлюбний союз.

А ось зі здоров’ям цього знака Зодіаку не все так безхмарно. Астролог радить не залишати без уваги систему травного тракту та опорно-руховий апарат. Овнам для довгого і щасливого життя просто необхідно вести активний, рухливий спосіб життя.

Гороскоп на 2016 рік від Павла Глоби

Телець

2016 рік для чутливих і сентиментальних Тельців не готує якихось особливих випробувань. Павло Глоба обіцяє людям цього знака удачу та успіх протягом усього року. У професії їх чекає підвищення по посаді, а відповідно і покращення матеріального становища. Хороші відносини з колегами допоможуть підвищити престиж і професіоналізм.

В особистому житті Тельців чекають позитивні емоції, пов’язані з сімейними відносинами. Спільна життя, сповнене неочікуваними подіями і зустрічами, веселими поїздками, лише зміцнить союз. А також удача чекає всіх представників цього знака, задумалися про створення сім’ї або народження дитини.

Здоров’я Телят залежить від серйозного відношення до своєї імунної системи, яка є його слабким місцем. Також уваги вимагають печінка і підшлункова залоза.

Гороскоп на 2016 рік від Павла Глоби

Близнюки

Безпосередньому і мінливому Близнюку цей рік принесе безліч як хороших, так і поганих подій. Необхідно особливо серйозно поставитися до своєї професійної діяльності. Несвоєчасне або неякісне виконання своїх виробничих обов’язків загрожує, як мінімум, зіпсованими стосунками з начальством. Поганою ідеєю, за прогнозами Павла Глоби, може стати зміна місця роботи.

В особистому житті цього знака в 2016 році нічого особливого не станеться. Сімейні відносини будуть спокійними і простими, що дозволить близнюку легше перенести невдоволення життям. А відпочинок і подорожі всією родиною тільки посилять духовну і фізичну зв’язок подружжя.

Для підтримки свого здоров’я Близнюкам необхідно серйозно зайнятися профілактичними заходами і лікуванням постійних або періодично поновлюються захворювань.

Гороскоп на 2016 рік від Павла Глоби

Рак

У 2016 році інтелектуальних Раків чекають труднощі і проблеми у всіх питаннях, що стосуються їх професії і роботи. Але це ніяк не вплине на фінансове становище цього знака. Завдяки своїй самовідданій роботі і вірі в перемогу, він подолає всі труднощі і випробує почуття задоволення.

У період 2016 року Ракам дуже часто буде здаватися, що їх рай на землі знаходиться на безлюдному острові. Вони будуть прагнути до подорожей і просто прогулянок на самоті, в тиші і спокої, що може викликати нерозуміння і образу коханої людини і зіпсувати взаємини. Щоб уникнути непорозумінь, астролог радить частіше спілкуватися, більше довіряти і ділитися з близькими своїми душевними переживаннями і проблемами.

Здоров’ю Раків нічого не загрожує, досить просто одягатися по сезону і не простигають.

Гороскоп на 2016 рік від Павла Глоби

Лев

Найамбітніший і пристрасний знак Зодіаку в 2016 році очікують не прості випробування. Вся його життя в цьому році буде схожа на гойдалки з швидкими зльотами і такими ж стрімкими падіннями. І торкатися це буде як професії, так і сімейних відносин. І тільки завдяки вродженому почуттю впевненості в собі і відсутності почуття небезпеки, Лев зуміє обійти неприємні моменти і гострі конфліктні ситуації.

Левам, радить Глоба, варто зупинитися, озирнутися навколо і звернути увагу на власне оточення. Не варто довіряти малознайомим людям і хвалитися своїми успіхами навіть перед друзями. Це може вам дорого обійтися. Людська заздрість і злі язики легко можуть порушити ідилію вашого сімейного життя. Краще більше бувати з рідними, надаючи їм всіляку увагу і підтримку.

Залишатися здоровим протягом 2016 року Левам допоможе уважне ставлення до свого здоров’я та обов’язкове звернення до лікаря при виникненні перших підозр хвороби.

Гороскоп на 2016 рік від Павла Глоби

Діва

Діву, один з найскладніших і творчих знаків зодіаку, в цьому році очікує карколомний успіх, буквально у всіх справах і починаннях. Чим би вона не зайнялася, що б не вирішила поміняти в житті, це стосується і роботи і любові, все складеться чудово.

Для сімейних Дів це дуже хороший рік, який зміцнить сімейні узи, пожвавить ніжні почуття подружжя і дозволить їм дізнатися один одного заново. Самотнім представникам цього знаку Глоба пророкує зустріч зі своєю справжньою любов’ю, а вирішили одружитися в цьому році просто приречені на щасливий і довгий шлюб.

Дівам, щоб зберегти свою красу і молодість, необхідно вести здоровий спосіб життя, виключивши з неї спиртні напої, куріння і гастрономічні надмірності.

Гороскоп на 2016 рік від Павла Глоби

Ваги

Протягом 2016 року Терезам варто задуматися про сенс життя, про те заради чого ми приходимо в цей світ. А на тлі загальної кризи, щоб з найменшими втратами подолати матеріальні проблеми, необхідно багато часу і сил приділяти своїй професійній діяльності.

В особистому і сімейному житті Ваг в цьому році, за великим рахунком, жодних змін не передбачається. Уважне і ніжне ставлення до рідних та близьких позбавлять вашу сім’ю від нерозуміння і конфліктів.

Що стосується здоров’я, то найбільш вразливим місцем у Терезів буду нирки. І на це варто звернути увагу. А ще астролог рекомендує не засмучуватися з усякого приводу і поберегти свої нерви, які в цьому році будуть особливо чутливі.

Гороскоп на 2016 рік від Павла Глоби

Скорпіон

Для Скорпіона, знака з поганою репутацією, 2016 пролетить яскравою кометою, швидкої і сліпучою. Він буде заповнений тривалими і цікавими відрядженнями і просто поїздками, захоплюючими подорожами, які подарують йому море приємних вражень і нових друзів. В цьому році Скорпіонів чекає кар’єрний ріст і успіх у справах як на колишньому терені, так і при зміні професійної діяльності.

Налагоджена і впорядкована життя вільного Скорпіона в цьому році може бути зруйнована несподівано увірвалася любов’ю, яку він зустріне в одній зі своїх поїздок. Якщо представник цього знаку не вільний, то астролог радить зайнятися своєю сім’єю, своєю половинкою, дітьми і батьками. Дізнатися їхні мрії та бажання і разом придумати, як їх здійснити.

Здоров’ю Скорпіона в 2016 році можуть загрожувати хвороби, викликані небезпечними бактеріями і вірусами, а також гострі респіраторні захворювання.

Гороскоп на 2016 рік від Павла Глоби

Стрілець

Рішучий Стрілець, за прогнозами Павла Глоби, може розраховувати на визнання свого авторитету в колективі, підвищення по службі і відповідно поліпшення фінансового становища. Ви взагалі будете на висоті! Вроджений такт і прагнення до справедливості допоможуть у вирішенні делікатних питань.

В особистому житті астролог попереджає, що не варто відразу знайомитися і вірити кожному зустрічному. У цьому році ви будете особливо привабливі для протилежної статі, і це закрутить вам голову. Однак все це може мати дуже серйозні наслідки, аж до фінансового краху і втрати майна.

Здоров’я Стрільця теж багато в чому залежить від його почуття міри, що стосується харчування і міцних напоїв, так як слабким місцем цього знака Зодіаку є печінка і шлунок.

Гороскоп на 2016 рік від Павла Глоби

Козеріг

Самий затятий і впевнений у собі зодіакальний знак, Козеріг, і в 2016 році не змінить своїх життєвих позицій і з ентузіазмом подолає всі випробування і труднощі. Своєю самовідданою працею і здатністю миттєво приймати рішення, а при необхідності йти на взаємні поступки, ви беззастережно підніміть свій авторитет в очах керівництва.

В особистому житті Козерогів в цьому році все красиво і стабільно. Вас як і раніше люблять і цінують близькі люди, вони забезпечать вам надійний тил і підтримку в будь-яких складних ситуаціях.

Для збереження свого здоров’я цього знаку слід побоюватися вогкості і протягів і вчасно реагувати на прояви перших ознак простудних захворювань.

Гороскоп на 2016 рік від Павла Глоби

Водолій

Талановитому і допитливому Водолію Глоба радить у цьому році проявити почуття дипломатії і терпіння у своїй професійній діяльності. Явне відчуття переваги, завзятість і сарказм можуть сильно зіпсувати відносини з начальством.

Для сімейних Водоліїв астролог також рекомендує виявляти терпіння і уникати відкритого невдоволення і критики своїх близьких. Це допоможе утримати на плаву сімейний корабель, який буде штормити весь 2016 рік.

Підтримати і зберегти власне здоров’я Водолію може допомогти правильний розподіл часу для трудових подвигів та заслуженого відпочинку. Цей баланс допоможе підтримати імунітет і нервові клітини організму, що є слабким місцем в цьому році.

Гороскоп на 2016 рік від Павла Глоби

Риби

Представники останнього знака Зодіаку, вічно шукають себе Риби, в цьому році відчують почуття глибокого внутрішнього спокою і задоволеності. Все, що буде успішно виконано, доставить почуття морального та матеріального задоволення.

Рибам пощастить в 2016 році і в особистому житті. Весь рік вони будуть відчувати турботу і підтримку своїх близьких і рідних людей, їх прагнення забезпечити комфорт і затишок для улюбленої Риби. Ще більше зміцнить подружню зв’язок спільний відпочинок або романтичну подорож.

Слабким місцем у здоров’ї цього знаку Зодіаку в цьому році буде імунна система і опорно-руховий апарат.

Читайте також:

» Ванга: передбачення на 2016 рік

» Любовний гороскоп на 2016 рік

» Гороскоп на 2016 рік від Тамари Глоба