Гороскоп на 2016 рік Стрілець

Стрілець — це самий життєстверджуючий і відкритий знак зодіаку. Стрільці завжди сповнені оптимізмом, енергійні і волелюбні. Життя Стрільця наповнена різноманітними інтересами, любов’ю до подорожей й осягнення всього нового. Тільки представникам цього знаку зодіаку притаманні глибоко філософські погляди на життя, і бажання ділитися ними з усіма оточуючими. Стрільця сміливо можна назвати наставником та управителем. З ранніх років Стрільці чітко позначають перед собою цілі і слідують їм все життя. Стрілець рідко конфліктує завдяки притаманній цьому знаку вродженої дипломатії, але якщо конфлікт не вдається погасити дипломатичними методами, сміливо виходять на стежку війни. Іноді Стрільці занадто прямолінійні і запальні, але все це з-за того, що справедливість для представників цього знака зодіаку понад усе.

Стрільці багаті друзями і приятелями, а особисте життя Стрільців, незважаючи на те, що їх не можна назвати домосідами, нерідко складається досить вдало. У любові Стрільці щедрі і великодушні.

Представники знака: Тіна Тернер, Георгій Жуков, Джанні Версаче, Оззі Осборн, Афанасій Фет, Федір Тютчев, Марк Твен, Уолт Дісней, Олександр Балуєв, Аліса Фрейндліх, Рідлі Скотт, Євген Миронов, Нонна Мордюкова, Юлія Тимошенко.

В 2016 році, Вогненної Мавпи, зірки обіцяють великі зміни, іноді досить масштабного характеру. Але це тільки продовжить радувати Стрільців, тому що і 2015 рік був теж насичений змінами. В цей період багатьма Стрільцями буде проведена переоцінка цінностей, а самооцінка Стрільців буде рости, разом із упевненістю в завтрашньому дні. Висока самооцінка і впевненість у собі – ось ті якості, які з гідністю допоможуть Стрільцям подолати всі життєві труднощі. Зірки не радять Стрільцям братися за нову справу, добре не обміркувавши ситуацію. В цьому році Стрільцям випадає кілька шансів поліпшити матеріальну ситуацію, але рішення про зміни повинно бути ретельно виважено і обдумано. Тільки маючи чіткий план дій від початку до кінця, можна розраховувати на успіх. Не бійтеся експериментів, але робіть все без емоцій, грунтуючись тільки на достовірній інформації.

Гороскоп на 2016 рік Стрілець

В цей рік зірки радять зробити матеріальний заділ на майбутнє. Рік багатий подорожами і новими знайомствами. В особистому житті Стрільців теж чекають позитивні зміни. Рік дуже сприятливий для любовної життя Стрільців. Самотнім Стрільцям представиться можливість зустріти пару, однак, уже наявні відносини змусять сумніватися Стрільців про необхідність шлюбних уз. Багато Стрільці так і не зважаться укласти шлюбний союз, це і не дивно, тому що і такий рівень відносин їх цілком влаштовує. Якщо вас пов’язують любовні стосунки зі Стрільцем, не форсуйте події і не підштовхуйте Стрільця до укладення шлюбу, гороскоп говорить про те, що це не самий вдалий для цього рік, краще протягом року зміцнюйте Ваші відносини і подбайте про матеріальній базі. Хоч гроші для Стрільця і не головне, сімейне життя з представником цього знаку зодіаку сильно залежить від побутових умов, пам’ятайте це.

Ближче до кінця року Стрільців потягне на поліпшення побутових умов. Хтось віддасть перевагу придбати нове житло, а когось цілком задовольнить ремонт вже наявного.

Гороскоп на 2016 рік Стрілець

У кар’єрі Стрільців теж очікують зміни. І ось тут вже все залежить від їх наполегливості. Якщо вам потрібно ступити на наступну сходинку кар’єрних сходів, цей момент настав. Візьміть ініціативу в свої руки, дійте енергійно, і ви будете здивовані і приємно порадувати результатом. Якщо Стрілець зустрічає 2016 рік в роздумах про поле діяльності в бізнесі, то краще всього розглянути варіант торгівлі. Це саме та сфера, де Стрільцям вийде найповніше реалізувати себе.

Ближче до середини року Стрільців можуть очікувати підступи недругів і конкурентів, проте при належному відношенні до нових проблем, Стрільцям вдасться без особливих труднощів їх подолати. Не нехтуйте у всіх грошових справах допомогою професійних юристів, нотаріусів та чиновників. Витрати на цих фахівців сторицею воздадутся в майбутньому, значно полегшивши вирішення багатьох питань.

Гороскоп 2016 Стрілець каже, що всі представники знака повинні максимально приділяти увагу своєму здоров’ю. У цьому році їх будуть чекати часті застуди та вірусні інфекції. Стрільцям, не дотримуються режиму харчування і часто переедающим на ніч і «заедающим» стреси, 2016 рік може принести досить великі неприємності з печінкою і ШКТ. Намагайтеся більше часу проводити на свіжому повітрі, налагодьте правильне харчування і пийте більше чистої води, це дозволить уникнути проблем зі здоров’ям.

Гороскоп на 2016 рік Стрілець жінка

Жінка — Стрілець дуже відкрита в любові, іноді до простодушності і чекає того ж від свого партнера. Якщо ваш чоловік наділений аналогічними якостями, цей рік пройде легко і приємно, ще більше зміцнивши ваш шлюб. Для тієї ж пари, у відносинах яких пробігла чорна кішка, рік загрожує розривом, якщо жінка Стрілець не докладе зусиль до збереження відносин. Не варто бути різкою і прямолінійної, рішення повинно бути виважено і обдумано багаторазово. Постарайтеся поставитися до недоліків вашої половинки з гумором, це допоможе уникнути безлічі дрібних конфліктних ситуацій, які є згубними для любовних стосунків жінок цього знака.

В цьому році як ніколи буде велика потреба жінки-Стрільця довести собі і навколишнім, що вона чогось варта. Витрачайте енергію акуратно, не варто переоцінювати свої потенційні можливості і у вас все вийде. Літо – найбільш сприятливий для цього період.

Кінець лютого – найвдаліший час для романтичних відносин незаміжніх жінок — Стрільців. Романи, які виникли в цей час, обіцяють не тільки приємне проведення часу, але і логічний розвиток у вигляді шлюбних уз надалі. Не намагайтеся здаватися партнеру краще, ніж ви є насправді, повірте, що ви володієте достатнім потенціалом і якостями, щоб партнер полюбив вас справжню.

Гороскоп на 2016 рік Стрілець

Працюючим жінкам у вересні – жовтні зірки готують ділову поїздку, яка може багато чого змінити у відносинах з керівництвом. Озброюйтесь в цій поїздці усіма своїми діловими якостями, а головне ініціативністю і напористістю. Начальство не сповільнить це оцінити, і ваш гаманець від цього стане тільки товщі.

У розмовах з подругами в 2016 році будьте стриманішим і менш відверті. Іноді ваша щирість може обернутися проти вас. Зате у відносинах з дітьми протягом року вас буде чекати суцільний позитив. Потураючи всім дитячим вимогам, не забувайте про духовний світ дитини, частіше розмовляйте зі своєю дитиною про його внутрішньому світі, а не тільки про успіхи в школі.

Гороскоп на 2016 рік Стрілець

Гороскоп на 2016 рік Стрілець чоловік

Гарний, хоч і не самий легкий рік для чоловіків Стрільців. Озброївшись вмінням володіти собою і всіма своїми дипломатичними навичками, будьте готові до змін у житті. Вдалий рік для кар’єрних стрибків і організації своєї справи. Що може підвести чоловіка Стрільця в 2016 – нескінченні сумніви. Сумніватися Стрілець чоловік може з будь-якого приводу. Це стосується раціональності витраченого часу на роботу, доцільності любовних відносин, правильності вектора у вихованні дітей. Залиште сумніви в стороні. Тільки чіткий аналіз і вагома аргументація повинні враховуватися при прийнятті рішень.

Гороскоп на 2016 рік Стрілець

Постійні сумніви можуть підштовхнути чоловіків Стрільців на пошуки нових любовних утіх, однак ці поспішні романи не будуть тривалими і запам’ятовуються, а через деякий час про них буде не дуже приємно згадувати. Набагато раціональніше чоловікам Стрільцям приділити увагу вже створеним зв’язкам, зміцнити наявні відносини. Але і приймати поспішні рішення про пропозицію руки і серця теж не варто.


Резюме:
У 2016 році Стрільців чекає багато змін.
Можлива купівля нового житла.
Гороскоп для Стрільців на січень 2016 року.

  • Гороскоп на 2016 рік СтрілецьНовий рік 2016 як зустрічати
  • Розкажіть про нас друзям: