Гороскоп на 2016 рік Скорпіон

Скорпіон — досить складний знак зодіаку, зі своїм характером, який багатьох бентежить. Як уживеться цей знак з господинею 2016 року — Вогненної Мавпою? Адже їх характери абсолютно протилежні. Вогняна мавпа — гримуча суміш, повна протиріч, непостійності і розважливою хитрощі. Скорпіону, що відрізняється сталістю і стабільністю, буде важко порозумітися з нею. Однак невгамовне і заповзятлива Мавпа буде побоюватися потужного Скорпіона. Як-ніяк він отруйний, і може у будь-який момент вжалити своїм хвостом.

Відносини Скорпіона з Вогненної Мавпою

На початку року представникам цього знаку рекомендується вести себе обережно, потроху пристосовуючись до Вогненної Мавпі. Не слід стрімко вриватися в новий рік і шокувати господиню. Набирайте обертів поступово, 2016 рік буде вдалим для просування по кар’єрних сходах, розвитку власного бізнесу і відносин на любовному фронті. Проте не варто зайвий раз випробовувати долю і брати на себе занадто багато.
На початку року Скорпіонам необхідно суворо визначитися, хто з їх оточення є другом, а хто ворогом. Прийнявши для себе правильне рішення і розпрощавшись з недоброзичливцями, вони можуть запобігти низку зрад.
Скорпіони — досить замкнуті і загадкові натури. Не всім вдається знайти підхід до цього знака. Не дивлячись на це, гороскоп на 2016 рік обіцяє даними його представникам популярність у суспільстві. Це буде стосуватися і колег по роботі. Головне для Скорпіонів — не високо задирати ніс і не «вжалити» ненароком образливим словом або непристойним вчинком.
До весни 2016 року Скорпіони увійдуть в стадію найбільшої активності. Це буде стосуватися особистого життя і кар’єри. Представники цього знака захочуть отримати все і відразу. Але не варто поспішати, квітень може трохи охолодити запал Скорпіонів. Саме в цей час рекомендується взяти тайм-аут і відправитися у відпустку.
Після відпочинку в житті самого потужного знака зодіакального сузір’я можуть настати не зовсім приємні хвилини: сварки з колегами на роботі, поява заздрісників, складні стосунки з близькими людьми. Тільки тактовне поводження і самодисципліна дозволять Скорпіонам не тільки зберегти старі зв’язки, але і налагодити нові.

Гороскоп на 2016 рік Скорпіон
В цілому, гороскоп 2016 обіцяє вдалий рік для представників восьмого знака Зодіаку. Від них потрібно лише трохи постаратися і подалі заховати своє отруйне жало.

Гороскоп на 2016 рік: Скорпіон — жінка

Серйозні й розважливі жінки-Скорпіони на початку року трохи не зійдуться характерами з хитрою, невгамовною і непосидючій Вогненної Мавпою. У цей час можуть виникнути невеликі проблеми в сім’ї, порушиться взаєморозуміння з дітьми, з колегами та начальником. Але все це швидко закінчиться, якщо жінка проявляє доброзичливість, такт і відкриється для близьких людей.
З весною, разом з теплими днями, у жінок-Скорпіонів прокинеться жага бурхливої діяльності, яка приведе до поліпшення фінансового становища і підвищення по кар’єрній драбині. Головне — не перестаратися і не настроїти проти себе колег по цеху. 2016 рік виявиться вдалим для нових починань, створення власного бізнесу, втілення усіх ідей.

Гороскоп на 2016 рік Скорпіон
На особистому фронті сімейних жінок чекає стабільність у стосунках з другою половиною. Бурхливих романів на стороні не очікується, хоча хто знає, куди потрапить стріла Амура? Хоча існує декілька рекомендацій, які дає гороскоп на 2016 рік: жінки — Скорпіони повинні більше розкритися і повернутися обличчям до своїх чоловіків. Це дозволить проіснувати весь рік в повній гармонії і взаєморозуміння.

Гороскоп на 2016 рік Скорпіон
У незаміжніх дам-Скорпіонів з’явиться можливість знайти супутника життя або визначитися з вибором. У 2016 році з’явиться можливість перевірити почуття свого обранця. Не варто засмучуватися, якщо результат перевірки вас не зовсім влаштовує. Отже, вибраний вами кандидат не є вашою другою половиною. Краще визначитися з цим до весільної церемонії і появи малюків.
Жінкам-Скорпіонам в 2016 році слід уважно поставитися до свого здоров’я. Постійні змагання з Вогненної Мавпою, внутрішні і зовнішні розбіжності можуть знизити імунну систему, послабити організм і, навіть, викликати депресію. Представницям слабкої статі, народженим під знаком Скорпіона, рекомендується намагатися бути в злагоді з самим собою, правильно харчуватися і вести здоровий спосіб життя.

Гороскоп на 2016 рік: Скорпіон — чоловік

Чоловіки-Скорпіони — сильні особистості, що відрізняються наполегливістю та принциповістю. Їм буде досить важко йти весь рік в ногу з вертлявой, вічно скаче, непостійної Вогненної Мавпою. Тільки тим, кому вдасться підлаштуватися під темперамент господині року, зірки обіцяють в 2016 році удачу у всіх справах і починаннях. Однак не варто йти на поводу у хитрої, корисливої Мавпи. Потрібно періодично показувати їй, що у чоловіка теж є характер, особливо у Скорпіона.
В цілому, 2016 рік для представників сильної статі цього знака Зодіаку складеться досить вдало. Початок року може ознаменуватися серйозними проблемами, як в сімейному житті, так і на роботі. Відбудеться це за нетерпимості і запальності. Цими двома якостями чоловіки-Скорпіони наділені повною мірою. Вгамуйте свою гординю і принциповість, відкрийте свою душу для близьких людей, зумійте знайти спільну мову з колегами по роботі, інакше наслідки можуть бути самими непередбачуваними.
Тільки при повному самоконтролі чоловіки-Скорпіони зможуть просунутися по кар’єрних сходах в 2016 році. Вогняна Мавпа не дуже шкідлива тварина, тому буде давати представникам всіх знаків можливість знайти себе і підвищити свій соціальний статус, необхідно лише вміло скористатися цим.
На початку 2016 року у чоловіків-Скорпіонів можливі фінансові втрати, найчастіше пов’язані з непорядним ставленням бізнес-партнерів чи конкурентів. Втрат можна уникнути, постійно тримаючи руку на пульсі і контролюючи ситуацію.

Гороскоп на 2016 рік Скорпіон
2016 рік — найбільш сприятливий рік для зміцнення і підтримки свого здоров’я. Скорпіони будуть почувати себе прекрасно в початку року. Сильну половину цього знака обійдуть стороною навіть простудні захворювання, які прогресують у зимовий період. До середини року Вогняної Мавпи чоловікам—Скорпіонам астрологи рекомендують відправитися в санаторій, записатися в басейн, поїхати в гори, зайнятися активними видами спорту або купити абонемент в тренажерний зал. До кінця 2016 року можливе загострення хронічних захворювань, але при здоровому способі життя вдасться уникнути важких наслідків.

Гороскоп на 2016 рік Скорпіон
На сімейному фронті у чоловіків-Скорпіонів в 2016 році очікується повна ідилія у взаєминах з другою половиною. Почуття спалахнуть з новою силою і привнесуть у взаємини гармонію. Але підступна Вогняна Мавпа засуне свої ніс у відносини між подружжям і до середини року можливе загострення ревнощів і сімейні сварки, які не завжди будуть безпідставні.
Одиноким Скорпіонам Вогняна Мавпа подарує чудову можливість зустріти свою другу половинку, головне не упустити її, інакше можна жаліти про це все життя.


Резюме:
Скорпіонам 2016 рік обіцяє удачу.
Обов’язкова умова для гарного року — старанність і тактовність.
Гороскоп для Скорпіонів на січень 2016 року.

  • Гороскоп на 2016 рік СкорпіонСимвол нового року 2016
  • Гороскоп на 2016 рік СкорпіонЗустрічаємо новий 2016 рік мавпи
  • Гороскоп на 2016 рік СкорпіонСалати на новий рік 2016
  • Розкажіть про нас друзям: