Гороскоп на 2016 рік Риби

Знак Риби поєднує в собі дуже різноманітних представників. Дуже часто представникам цього знаку властиві такі якості, як чуттєвість, примхливість, претензійність, послужливість і відкритість. Тим же Рибам, які народилися під впливом Марса і Юпітера можна сміливо поставити жеманность, любов до величі і слави і небагатослівність.

Риби є самим останнім знаком зодіаку. Все життя вони можуть шукати своє власне «я», при цьому дуже добре розуміючи натури оточуючих їх людей. Обдурити Риб практично неможливо, і навіть якщо це вийшло, через деякий час обман все одно Риби виявлять. Риби, як діти безгрішні. Можуть зберігати абсолютний спокій при виникненні справжньої небезпеки і впадати в паніку від зовсім незначної нісенітниці. Обзавівшись іншому цього знака, ви можете відчувати себе спокійно і впевнено всю решту життя. Він ніколи не зрадить і не підведе в самій складній життєвій ситуації. Йому можна довірити будь-яку таємницю і зізнатися в будь-яких вадах. З-за небагатослівність Риб це ніколи не стане надбанням громадськості.

Риби вкрай консервативні в одязі. Їх не вражає розкішний гардероб. Обходяться мінімумом речей. Дуже часто скочуються до недбалості. Серед представниць цього знака дуже багато фатальних жінок. Це обумовлено тим, що представницям цього знаку властиво вигадувати собі біди і льнуть до своїх надуманих страждань. Проти цього ніколи не зможуть встояти їх партнери, що належать до стихії вогню, адже їм властиво завойовувати, підкорювати і захищати.

Знамениті персони Риби: Шерон Стоун, Сінді Кроуфорд, Антоніо Вівальді, Михайло Горбачов, Ріанна, Курт Кобейн, Елізабет Тейлор, Микола Расторгуєв, Джордж Вашингтон, Олег Янковський, Віктор Гюго, Тетяна Догілєва, Михайло Пореченков.

Всі неприємності Риб залишаться у попередньому році. З усіх колотнеч 2015 року Риби вийдуть виснаженими фізично і морально, але незламані духом і готовими до нових звершень. І 2016 рік буде багатий звершеннями. Він стане благополучним, плідним і закладе фундамент для подальшого благополуччя. Здатність швидко оцінити ситуацію, знайти вихід із критичного становища, реалізм і приземленість Риб буде сприяти успіху в багатьох починаннях. Рік стане вдалим для придбання нерухомості. Це може бути і будинок, і комерційна нерухомість. Операція буде вдалою, однак рекомендується приділяти належну увагу всім юридичним тонкощам при документальному оформленні покупки.

Гороскоп на 2016 рік Риби

Щоб уникнути конфліктних ситуацій Рибам зірки настійно рекомендують бути в 2016 році менш відвертими з не дуже знайомими людьми, навіть з урахуванням того, що Риб не можна звинуватити в надмірній відвертості, з сторонніми людьми будьте гранично обережні.

Друга половина року принесе масу позитивних емоцій від зустрічі з давніми знайомими і друзями, які вже давно зникли з вашого повсякденного життя. Давній друг може стати покровителем і допоможе вирішити проблеми в особистому житті.

Для відпустки Рибам варто вибирати курорти на воді. Це допоможе Рибам розслабитися і по-справжньому відпочити від суєти звичного життя.

Гороскоп на 2016 рік Риби

Слабке місце в організмі Риб – опорно-руховий апарат. Риби схильні до частих переломів кінцівок, остеохондрозу та інших захворювань хребта. Чим активніше буде спосіб життя Риб, тим менше ризиків захворювань. Не рекомендуються лише заняття спортом, пов’язані з підійманням великих тягарів.

Гороскоп на 2016 рік Риби жінка.

Жінки-Риби дуже привабливі. Володіють яскравою зовнішністю від природи і не упускають можливості підкреслити її за допомогою макіяжу і зачіски. Риби залишаються привабливими і в домашній обстановці, навіть якщо вони самотні.

На початку року жінки цього знаку все сконцентрують свої зусилля на своєму домашньому вогнищі. Саме жінок-Риб можна незаперечно віднести до його найвідповідальнішим хранительницам. У будинку жінки-Риби все знаходиться під її контролем і в зоні її відповідальності. І це не зможуть не оцінити її чоловік і діти. У березні-квітні пильної уваги представниць цього знака зажадають літні родичі. І з усією відповідальністю жінки-Риби поставляться до цього питання.

Гороскоп на 2016 рік Риби

В душі Риб у першій половині року буде панувати мир і спокій. У другій половині можливі чималі хвилювання, причиною якого стануть власні діти. Зверніть особливу увагу на коло спілкування вашої дитини, поговоріть з педагогами і вихователями. Ви повинні бути готові до багатьох сюрпризів у поведінці дітей, іноді ці сюрпризи будуть неприємними.

Також зажадають душевних витрат і стосунки з чоловіком. Подружжя і партнери Риб будуть вимагати довірчих відносин і підтримки у всіх своїх починаннях, а жінки-Риби не завжди до цього будуть готові, що може призвести до якихось розбіжностей.

Серед жінок-Риб відсоток бізнес-леді невеликий, але ті, які належать до цієї спільноти, будуть дуже успішні в 2016 році. Не варто виїжджати в тривалі відрядження, якщо тільки це не пов’язано з виконанням поточного проекту. Спочатку необхідно закінчити поточні справи.

Жінки-Риби дуже трепетно ставляться до свого здоров’я, регулярно відвідують лікаря навіть з метою профілактичного огляду, тому 2016 рік буде відносно благополучним в цьому відношенні.

Гороскоп на 2016 рік Риби

Гороскоп на 2016 рік Риби чоловік.

На початку року зірки обіцяють затяжну депресію всім Рибам-чоловікам, які займаються нелюбимою справою. Не варто довго сумувати, адже це вважається гріхом в будь-якій релігії світу, краще вжити заходів до виправлення ситуації. Всі ваші починання, навіть абсолютно нереальні, стануть успішними і дадуть хороший фінансовий результат. Великим підприємцям належить відкрити нове підприємство із суміжним видом діяльності або взагалі ніяк не пов’язаних з основною діяльністю. Це може послужити закладкою фундаменту для абсолютно нового виду діяльності для представників знаку Риби, і стати ніяк не менш рентабельним, ніж звичний бізнес. На шляху Риб, що ведуть власний бізнес, виникатиме чимало перешкод. Втім, Риби з легкістю, але не без внутрішнього роздратування, будуть долати їх.

Гороскоп на 2016 рік Риби

Друга половина року наповнена для чоловіків, народжених під знаком Риби, романтичними пригодами. Відносини Риб з подружжям стануть більш свіжими і гострими завдяки відпустки в помірному кліматі удвох. Багаторічний роман на стороні для представників цього знаку може стати причиною розриву шлюбного союзу, тому всім представникам чоловічої половини знака Риби рекомендується ретельно зважити всі переваги і недоліки сімейного життя і нарешті зробити вибір між відданою дружиною і любовними відносинами поза шлюбом. Прислухайтеся до своєї інтуїції. Це допоможе зробити правильний вибір. Батькам Рибам необхідно приділяти в 2016 році більше уваги дітям. Постарайтеся стати другом для своєї дитини.

Гороскоп на 2016 рік Риби

Покупка нерухомості буде вдалою, а от угоди з продажу власної нерухомості краще відкласти. Велика ймовірність обману і недобросовісності з боку покупця.


Резюме:
2016 рік багатий звершеннями для Риб.
Уважно читайте документи перед підписанням.
Гороскоп для Риб на січень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: