Гороскоп на 2016 рік Рак

Рак — четвертий знак у списку зодіакальних сузір’їв. Найголовнішою особливістю Раків є загадковість, цілеспрямованість і рішучість. Однак, багато представників цього знаку безтурботні. Господиня майбутнього року, Вогняна Мавпа, змусить Раків задуматися про глобальні завдання. Що чекає представників цього знака в 2016 році? Які сюрпризи піднесе непостійна і мінлива Мавпа?

Ставлення Раку з Вогненної Мавпою

Весь 2016 рік Раки проведуть в спокійному і розміреному ритмі. Вогняна Мавпа дарує їм час подумати про вічне, про глобальні проблеми і своє ставлення до життя. Філософія — ось кредо Раків в 2016 році. Відбудеться переоцінка цінностей і своїх власних досягнень. З’явиться можливість обміркувати плани на життя і розставити пріоритети.

Гороскоп на 2016 рік Рак

Рік стане вдалим для просування по кар’єрних сходах і закладки фундаменту на наступні роки. Це стосується і бізнесу. Гороскоп на 2016 рік обіцяє Ракам, що складений ними план буде втілений в наступні роки і принесе чималий прибуток. Вогняна Мавпа надасть можливість краще розібратися у своїх друзів і ворогів, партнерів і колег. Раки, отримавши і переосмисливши отриману інформацію, зможуть зробити правильні висновки.

Постійні роздуми про своє життя змусять Раків подивитися з іншого боку на свою другу половину. Зірки радять не звертати увагу на невеликі деталі, не варто порушувати звичний ритм життя із-за кількох дрібниць. В рік Вогненної Мавпи головною місією Раку є саме збереження сімейного вогнища і підтримання тепла у відносинах.

Філософські міркування не дозволять холостим і незаміжнім Ракам серйозно зайнятися пошуком супутника життя. Всі можливі знайомства будуть закінчуватися тільки приятельскими відносинами. Ну не готовий Рак в 2016 році зв’язати свою долю на все життя. Колись йому займатися дрібницями, коли вирішуються глобальні проблеми. До осені Вогняна Мавпа подарує Раку зустріч з людиною, на якого варто поглянути зі сторони серйозних відносин, але тільки поглянути. Перевести знайомство в більш глибоке русло краще на початку 2017 року.

Гороскоп на 2016 рік Рак

Зірковий гороскоп 2016 року обіцяє Раку благополуччя і міцне здоров’я. Серйозних проблем зі здоров’ям не передбачається, але можуть частенько з’являтися простудні захворювання, що протікають в легкій формі. Влітку не варто смажитися на літньому сонечку, краще відлежатися в тіні. Раки віддають перевагу сирі, холодні місця. Найкращий час для відпочинку — осінь, коли почнеться оксамитовий сезон.

Гороскоп на 2016 рік Рак

Гороскоп на 2016 рік: жінка-Рак

У 2016 році найголовнішим для жінки-Раку стане сім’я і діти . Вогняна Мавпа дозволить, незважаючи на свій величезний оптимізм, провести представницям слабкої статі, які народилися під знаком Рака, спокійний і розмірений рік. Вона дає час на виправлення своїх минулих помилок і недоробок. Зірки рекомендують жінкам-Ракам присвячувати більше часу своїм близьким людям, дітям, чоловікові, батькам.

Гороскоп на 2016 рік Рак

Ніяких кардинальних змін і стрімкого просування по кар’єрних сходах у жінок-Раків не намічається. Все буде протікати повільно і чинно. Тільки в другій половині року Вогняна Мавпа дасть шанс стрімко піднятися по кар’єрних сходах, а бізнес-леді можуть почати здійснювати новий, вигідний проект. В цей же час можливо знайомство з новими діловими партнерами.

Фінансовий стан жінок-Раків не сильно зміниться в 2016 році. Не варто чекати великих вливань коштів, головне — рівномірно розподілити наявні фінанси і не витратити більше, ніж заробите. У другій половині року, при неконтрольованому витраті грошових коштів, можливий невеликий криза. Зірки радять жінкам-Ракам в 2016 не робити великих покупок, придбання нової машини доведеться відкласти на наступний рік.

Любовні стосунки Раків в 2016 році.

Любовний гороскоп на 2016 рік жінкам-Ракам обіцяє нові знайомства і невеликий флірт. Але, заміжні жінки не стануть псувати відносини зі своєю другою половиною заради швидкого захоплення, тому далі легкого флірту справа не піде. Рік Вогняної Мавпи є найбільш сприятливим для збереження і зміцнення подружніх зв’язків. Якщо у жінки-Раку на сімейному фронті існують проблеми і нерозуміння, 2016 рік дозволить виправити положення і пожвавити відносини. Віддаючи весь вільний час сім’ї, виникне повне порозуміння з дітьми.

Незаміжні дами-Раки будуть користуватися популярністю у чоловіків і можуть виникнути серйозні стосунки, але з весіллям не варто поспішати. Перевірте міцність відносин, проаналізуйте ситуацію, зробіть правильні висновки і, якщо ваш обранець зробить пропозицію руки і серця, заплануйте весільну церемонію на 2017 рік.

Розмірений спосіб життя не викличе серйозних проблем зі здоров’ям у представниць слабкої статі, які народилися під знаком Рака. Це найкращий час для проведення заходів з профілактики різних захворювань. Зірки радять жінкам-Ракам пройти медичне обстеження, відвідати лікарів-фахівців, стежити за правильним харчуванням і зайнятися активними видами спорту. Присвятіть час собі — коханій.

Гороскоп на 2016 рік Рак

Гороскоп на 2016 рік: чоловік-Рак

Чоловікам-Ракам зірки рекомендують в 2016 році не робити поспішних висновків і вести спокійний, розмірений спосіб життя. Особливих змін у плані кар’єри не передбачається. Вогняна Мавпа дає чоловікам-Ракам перепочинок, щоб привести свої думки в порядок, придивитися до свого оточення, підготуватися до ривка, який чекає Раків в 2017 році.

Навесні є ймовірність втрати великої суми грошей або великого контракту. Слід бути обережним і уважно придивитися до партнерів по бізнесу. Можливо, саме з їх боку полетить камінь у ваш город.

Гороскоп на 2016 рік Рак

Любовний гороскоп рекомендує одруженим чоловікам-Ракам в 2016 році більше часу приділяти своїй другій половині. Спільний відпочинок стане кращим способом розбудити «задрімалі» почуття і внести гостроту в сексуальне життя. Завжди необхідно пам’ятати, що дружина — найкращий друг, близька людина, яка завжди підтримає в потрібну хвилину.

Господиня року, Вогняна Мавпа не може обійтися без невеликих каверз. Вона підкине пару зустрічей з цікавими представницями слабкої статі, а чоловіки-Раки швидше за все, поставляться до цього, як до невеликого захоплення, не більше. У 2016 році пріоритетною стане сім’я. З дітьми у чоловіків-Раків налагодяться довірчі, дружні відносини.

Неодружені чоловіки-Раки будуть в 2016 році більше займатися вирішенням проблем світового рівня, ніж думати про власну сімейного життя. Швидше за все, не принесе зустрічі з жінкою мрії, але хто знає, іноді навіть зірки помиляються.

На початку року здоров’я чоловіків-Раків може похитнутися. Ослаблений за зиму імунітет призведе до появи простудних захворювань. Головне, поставитися до свого здоров’я дбайливо. Рекомендується пройти повне медичне обстеження, зайнятися спортом, записатися в басейн, а краще всього взяти в кінці весни відпустку і вирушити в санаторій. Вогняна Мавпа дасть можливість присвятити час власного здоров’я.


Резюме:
Раків чекає розмірене і спокійне життя протягом усього року.
Головним пріоритетом для Раку стане сім’я і домашнє вогнище.
Гороскоп для Рака на січень 2016 року.

  • Гороскоп на 2016 рік РакЯк зустрічати рік мавпи 2016
  • Гороскоп на 2016 рік РакРік мавпи 2016 як зустрічати
  • Гороскоп на 2016 рік РакСимвол нового року 2016
  • Розкажіть про нас друзям: