Гороскоп на 2016 рік Овен

У Овнах, як ні в одному з інших знаків гороскопа особистісні якості переплетені і пов’язані. Відважність, доходить до агресивності, великодушність, честолюбство і категоричне небажання підкорятися дисципліні – за цими якостями відразу можна визначити Баранів. В любовних відносинах Овни поводяться зовсім інакше.

Тут проявляється їх запал, ніжність і імпульсивність. Овни закохуються з першого погляду, пристрасно закохуються і несамовито, але, отримуючи заборонений плід, часто втрачають інтерес до вже сформованих відносин. Утримати біля себе Овна в любовному союзі те саме що мистецтву. Овни живуть почуттями, а не розумом. Це стосується всіх сфер життя – здоров’я, любові, роботи, виховання дітей. Нудьга і пригніченість неприйнятна для людей, народжених під цим знаком.

Гороскоп на 2016 рік ОвенЗдоров’ю Овни повинні приділяти набагато більше уваги, ніж вони це роблять зазвичай. Овен ніколи не піде до лікаря з непокоїть його проблемою, поки не доведе хвороба до крайнього ступеня занедбаності. Слабке місце в організмі Овна — голова. Ангіни, застуди, хвороби зубів і ясен – постійні супутники Овна, враховуючи його безвідповідальне ставлення до здоров’я.

Знамениті персони цього знака:

  • Елтон Джон, Стівен Тайлер, Гаррі Гудіні, Микита Джигурда, Квентін Тарантіно, Леді Гага, Максим Горький, Вінсент Ван Гог, Микола Гоголь, Тімоті Далтон, Едді Мерфі, Катерина Перша, Белла Ахмадуліна, Алла Пугачова.

2016 рік стане для Овнів заплутаним, насиченим і складним. Тільки терпіння, яке зовсім не характерно для Овнів, допоможе впоратися зі складними життєвими ситуаціями в цьому році.

Початок року обіцяє неприємності на роботі і в бізнесі. Приводом можуть послужити як буйний темперамент Баранів і небажання виконувати роботу, на погляд представників знаку непотрібну і незначну, так і банальні плітки. Астрологи рекомендують Овнам приборкати свій неприборканий норов і присвячувати менше часу бесід з колегами в невимушеній обстановці. Неможливість або небажання придушити свою емоційність у конфліктах з керівництвом загрожує Овнам матеріальним покаранням або навіть звільненням.

Гороскоп на 2016 рік ОвенОднак, закон життя гасить, що при одній зачинилися двері, відкривається ще одна. У березні-квітні можлива зустріч з впливовою людиною, який може посприяти вашому працевлаштуванню на нове місце роботи, яке буде повніше задовольняти матеріальні та моральні потреби. Цей же чоловік може наштовхнути на думку про відкриття власної справи. Починання будуть успішними. Творчих представників знаку чекає відкриття в собі нових здібностей і талантів, які в недалекій перспективі можуть принести непогану грошову винагороду.

Зірки попереджають Овнів про період підвищеної небезпеки влітку. Будьте гранично уважні на дорозі. Це стосується і пішоходів, і водіїв. В цей же період виникає і час підвищених фінансових ризиків. Не давайте гроші в борг, швидше за все, вам не повернуть. Намагайтеся також і не брати в борг. Віддавати буде дуже проблематично.

Пізньої осені і початку зими Овни можуть розслабитися. В цей час до представників цього знака приходить благодушність і рівний настрій. Можливе виникнення нового роману або відновлення нещодавно зруйнованих любовних відносин.

Гороскоп на 2016 рік Овен

У час, коли Овнів долає нудьга і смуток, на допомогу завжди прийдуть близькі люди. Цінуйте хороше ставлення до себе з боку свого оточення, намагайтеся платити тільки добром. Протягом 2016 року це неодноразово допоможе Овнам відчувати себе значно краще і впевненіше.

Гороскоп на 2016 рік Овен жінка.

Гороскоп на 2016 рік ОвенЖінок Овнів чекає рік, наповнений авантюрами, необґрунтованими фінансовими ризиками та любовними пригодами. Як у любові, так і в бізнесі, основна небезпека підстерігає з боку малознайомих партнерів. Сумнівні угоди, ненадійні відносини, необґрунтована здоровим глуздом прибуток – ось те, чого варто уникати жінкам Овнам в 2016 році.

Рік буде сприятливим у творчому відношенні і у всьому, що має відношення до творчості. Відвідування картинних галерей, виставок і театрів дозволить зняти жінкам Овнам зайве роздратування, агресивність і втому. У середині року багато представниць знака задумаються про сенс життя і своє в ній призначення. Відбудеться переоцінка цінностей, підвищиться самооцінка. Можливі зміни навіть у виборі релігії. Влітку жінці-Овну варто приділити увагу своєму здоров’ю. В цей період можливо прояв симптомів вже набутих хвороб, загострення застарілих хвороб і виникнення нових. Робота на знос приносить представницям хорошу грошову компенсацію, але згубно впливає на здоров’я. Варто частіше відпочивати.

Виховання дітей — це сфера, де найбільш яскраво проявляється темперамент жінки-Овна. Перестаньте встановлювати жорсткі правила дітям і дайте їм можливість дорослішати і проявляти самостійність.

Пізня осінь стане часом, коли представниці знаку будуть буквально засипані перспективними пропозиціями і на роботі, і на любовному фронті. І, якщо ви довіритися своїй інтуїції, яка надзвичайно розвинута у Овнів, і зробите правильний вибір, кінець року принесе заслужені дивіденди.

Гороскоп на 2016 рік Овен чоловік.

Гороскоп на 2016 рік ОвенПочаток року буде для чоловіків-Овнів бурхливим. Підступи конкурентів, заздрість колег і сусідів можуть значно ускладнити життя і заподіяти матеріальний збиток. Варто стримати свій неприборканий норов і охолодити запал. Пам’ятайте, що сказане вами як в пориві гніву, так і в умовах довірчої обстановки, зможе обернутися для вас значними неприємностями.

Часті стреси на роботі можуть призвести до значного погіршення здоров’я. Основні ризики – головний біль, гіпертонія і значне підвищення ваги у зв’язку з «заїдання» стресу. Однак зірки не радять Овнам з головою занурюватися у заняття спортом. Значного фізичного навантаження слід уникати. Піші прогулянки, їзда на велосипеді в помірному темпі, біг підтюпцем і зарядка на свіжому повітрі — є найоптимальнішими для того, щоб запобігти виникнення проблем зі здоров’ям. Не рекомендується Овнам вживання заспокійливих засобів і антидепресантів. Постарайтеся просто впорядкувати режим сну і неспання. Намагайтеся виділити в своєму графіку хоча б невеликий час для відпочинку і розваг.

Палкий характер Овна чоловіки проявиться в 2016 році в питанні виховання дітей. Овни-чоловіки — шалені татусі. Бажання дитини для тата-Овна – закон. Батьки потурають дітям у всіх їх примхи, їм немає відмови ні в чому, навіть якщо покупка для дитини загрожує фінансовими складнощами всьому сімейному бюджету. Враховуючи, що 2016 рік не найлегший для Овнів, дотримуйтесь міру у всьому і будьте стриманішими у витратах.

У середині року постарайтеся максимально проявляти себе у професійній сфері. Сміливі рішення, креативність і нестандартність допоможуть ступити на наступну сходинку кар’єрних сходів або отримати фінансову вигоду. Частіше покладайтеся на інтуїцію, вона не підведе вас у прийнятті складних рішень, які неможливо прийняти, користуючись тільки здоровим глуздом.


Резюме:
Овен в 2016 році особливу увагу повинен звернути на здоров’я.
Водії Овни в 2016 році повинні дуже акуратно їздити за кермом.
Завжди допомагайте друзям вони відплатять Вам тим же.

  • Гороскоп на 2016 рік ОвенСимвол нового року 2016
  • Розкажіть про нас друзям: