Гороскоп на 2016 рік. Львів (жінка і чоловік)

Гороскоп на 2016 рік. Львів (жінка і чоловік)

У 2016 році Леви будуть практично уособленням центру всесвіту. Всі події будуть обертатися біля них чи біля. Кар’єра на зльоті, любов до порядку, в сім’ї тишь да гладь, да затишок. Що ще потрібно для щастя Левам? Напевно, тільки міцного «левового» здоров’я.

Те, що рік для Львова у 2016-му пройде під астрологічним впливом планет Венери, говорить саме за себе. А те, що ця планета безпосередньо пов’язується астрологами з життєвою сферою любові, також багато що пояснює.

Життя багатьох Львів з початку року буде характеризуватися змінами та новинами. Тільки ось цей знак особливо не зможе впливати на події, які розгортаються. Так що йому доведеться підлаштовуватись під ситуацію, що змінюється життя. Ось тільки не варто відразу піддаватися дратівливості. Просто так Левам нічого не даватиметься навесні. Навіть відносини будуть вимагати активних дій.

Лев Чоловік

Доля буде досить сувора до чоловіків цього знака. Однак сильні духом і вольові люди зможуть витримати всі випробування, і отримають довгоочікувану нагороду у вигляді підвищення на посаді, або доб’ються взаємності від людини, до якої відчувають дуже сильну симпатію.

Що стосується «зайнятих» Львів, той тут буде спостерігатися завидну стабільність і рівновагу. Леви не так запальні і легко можуть впоратися зі своїми емоціями, саме тому їм так легко буде вдаватися «погасити» виникають конфлікти.

В цілому для представників цього знака краще всього вести розмірений спосіб життя. Існує думка, що чоловіки леви не зможуть зійтися з представницями знака «козеріг», але ця думка помилкова. Хоч горді леви і написати на упертих козерогів, але життя у них складеться якнайкраще. Тут найголовніше – поступатися один одному.

Чоловіки, що народилися під цим знаком, повинні чітко розуміти, що на стосунки з рідними і близькими не повинні впливати конфлікти з працівниками та негаразди на роботі. На початку року дратівливість і агресія чоловіків може створити нестерпну атмосферу будинку. І деякі люди навіть можуть погодитися на те, щоб пожити окремо деякий час.

Що стосується сфери управління фінансами і бізнесу, то тут Левам доведеться весь час себе обсмикувати і не піддаватися ейфорії, адже Леви можуть бути дуже азартними. Так що в один прекрасний момент вони просто не зможуть сказати собі – стоп, і наламають дуже багато дров. В кінці року Леви можуть розпочати будівництво чи ремонт свого житла, і це, у свою чергу, принесе зміцнення стосунків у родині.

Лев жінка

Жінки, народжені під знаком, мають природного природної сексуальністю, яка круглий рік «забезпечує» їх постійними шанувальниками. У середині року, цілком можливо, з вами трапитися нова любовна історія. Звичайно, не факт, що вона закінчитися білий сукнею і кільцем на безіменному пальці. Але в будь-якому випадку, приємні емоції і переживання — вам гарантовані!

Якщо ви вже перебуваєте в сімейні узи і турбуєтеся про те, як зберегти первозданну тремтливість почуттів і ніжність, то краще, якщо це буде обопільне бажання, інакше, належного результату ви не досягнете.

Головне у відношенні Львів — це взаємність. Леви завжди чесні зі своїми партнерами, тому такого ж чесного ставлення, вимагають від інших. В кар’єрі і на діловому фронті, протягом усього року, Лев буде просто переслідувати успіх.

Левицям на початку року треба буде переглянути своє ставлення до коханої людини. Сюди ж відноситься сім’я. У відносинах не треба бути виключно споживачами, треба також дарувати у відповідь тепло, яке так буде бракувати коханій людині. У жінок Львів у липні або травні може з’явитися можливість зачати дитину від свого партнера, так що не варто упускати цей шанс. Адже, інакше ви можете втратити свого коханого назавжди.

Наприкінці року у Левиць можуть виникнути скандали і сварки. У цьому випадку їм доведеться бути більш розважливими і спокійними, щоб уникнути всього цього. Адже треба йти на все, щоб зберегти свою сім’ю. А якщо ви самотня представниця цього знаку, то вже восени в 2016 році у вас з’явиться серйозний покровитель. Так що дивіться в обидва.

Любовний гороскоп для Лева на 2016 рік

Завершенням самотності і роздумів над помилками минулого буде початок року. В такий період також випадає посилення сексуальності. Якщо ви самотній Лев, то початок весни або кінець зими може бути ймовірністю щоб завести довгі і міцні стосунки.

На пошуки другої половинки не треба витрачати багато часу. Є велика ймовірність того, що свою любов ви зустрінете під час поїздки, подорожі або масового гуляння. Якщо у вас вже є пара, то треба просто змінити пріоритет у відносинах, які вже склалися.

У другій декаді не треба йти у всі тяжкі і обтяжувати себе випадковими зв’язками. І якщо ви не будете дотримуватися цієї ради, то можете втратити всю енергію, а коли зустрінете необхідного людини, то просто не зможете його здивувати. Якщо ж у вас вже є довгі стосунки, то можете очікувати в 2016 році пропозиції руки і серця.

Третя декада року подарує вам особливу увагу з боку протилежної статі. Якщо з вами фліртують, то не відмовляйтеся, але даремно теж не треба себе розтрачувати. Самотні Леви можуть зустріти свого партнера, який готовий взяти всю ініціативу на себе. А ось представники цього знака, у яких вже є пара, повинні просто переглянути свої погляди і прислухатися до інтуїції.

Гроші та кар’єра

В першій декаді перешкод для Львова не очікується, і вони зможуть успішно робити свою кар’єру. Головне проявити працьовитість і креативність. Причиною успішного кар’єрного зростання буде творчий підхід, який Леви без праці вміють використовувати і вирішувати складні завдання. Головне правило – не панікувати та зберігати холоднокровність. Також вам знадобиться здоровий глузд у всіх своїх вчинках. Тоді ви зможете багато досягти.

У другій декаді Леви повинні будуть багато працювати заради кар’єри. Тоді їх швидко доходи зростуть, і Леви зможуть купити собі щось цінне, тільки от зробити це треба буде в перші шість місяців. Якщо у вас є близькі люди, то їм не завадить невелика фінансова підтримка. Тільки ось в різні авантюрні проекти гроші краще не вкладати, особливо якщо це будуть пропонувати вам Козероги в 2016 році.

Третя декада просить звернути увагу на своїх колег. Адже деякі з них можуть бути причиною поганого кар’єрного зростання. Природно, це не означає, що не повинно бути зовсім конкуренції, але тільки якщо всі грають, то гра повинна бути чесною. Тоді у вас може з’явитися шанс отримати роботу своєї мрії. Так що дерзайте і не зупиняйтеся на підлогу шляху.

Сімейний гороскоп

В першій декаді може спостерігатися деяке напруження у відносинах, але воно обов’язково піде або трохи знизиться. Якщо у вас були проблеми з родичами, то і вони пропадуть, при чому дуже швидко. Своїх близьких треба більше радувати подарунками та сюрпризами. В 2016 році, можливо, ви зробите ремонт або купити нове житло. Відмінним варіантом буде вкласти гроші в облаштування квартири. Якщо ви заміжня Левиця, то тоді у вас на особистому фронті все буде добре.

Друга декада вказує на те, що особистою кар’єрою сильно захоплюватися не треба. Тоді це може просто привести до руйнування сім’ї. Всі зусилля краще витратити на те, щоб у сім’ї були довірчі відносини. Для цього вирушайте на прогулянку з близькими або ж сходіть в кіно або театр. І тоді ваші улюблені будуть вам, а це вдячні.

Третя декада показує, що в той момент треба приділити багато уваги своїй близькій людині. Якщо ж ви цього не зробите, то це може привести до розриву відносин. Не виключена і зрада, тільки не з вашої сторони. Тоді у вас почнеться депресія. Так що прислухайтеся до зірок, щоб всього цього поганого не сталося. У сім’ї також може статися поповнення.

Гороскоп здоров’я

У 2016 році всі серйозні хвороби будуть проходити повз Львів. Та енергія, яку ви змогли накопичити за минулий рік буде вам допомагати справлятися з хворобами. Треба тільки уникати стресів і не горіти на роботі. І якщо у вас є шкідливі звички і ви хочете від них позбутися, то тоді у вас з’явився шанс саме в 2016 році. Треба тільки зібратися з думками і сильно захотіти. Також в цьому році вам треба більше відпочивати на природі. Це допоможе накопичити потрібні сили для проривів у фінансовій сфері життя.

Друга декада просить Львів дотримуватися здорового способу життя і тоді у них все вийде. Треба також чергувати у свого організму динамічні і статичні навантаження. Було б непогано зайнятися плаванням.

У 2016 році Леви зможуть вилікуватися від хвороб, які так давно їх мучать. Самий шикарний період для цього буде кінець липня і початок серпня. У цей період імунітет Львів підвищиться і їм стане набагато легше. Також є відмінний варіант зайнятися своїм тілом. Сходіть на масажу, відвідайте салони краси і просто прийміть процедури для оздоровлення.