Гороскоп на 2016 рік Лев

Леви царствені особи, блискучі, люблять і цінують розкіш і вміють її забезпечувати. Щоб заручитися розташуванням Лева, лестите. Леви просто обожнюють лестощі. А критика, тим більш публічна, зруйнує дружні стосунки навіть з толерантним представником цього знаку. Лев щедрий, гордий і великодушний. Дружба з ним надійна і міцна. Народжені під цим знаком, все життя прагнуть до самореалізації і часто дуже успішні в цьому прагненні. Думка оточуючих дуже багато значить для представників цього знака. Леви і Левиці знають яку справляють враження і хочуть виглядати ще ефектніше і масштабніше.

Велике значення у житті Лева відіграє особиста територія і його будинок. Ця територія недоторканна, а в його будинку повинні бути тільки правила, встановлені Левом. Дуже часто це стає ахіллесовою п’ятою у відносинах Лева з партнерами. Так само, як і велелюбність Лева. В любовних відносинах Леви принципові, і отримавши навіть незначну інтрижку на стороні, можуть розірвати багаторічні відносини з перевіреним партнером, вважаючи це правильним рішенням.

Влада дає Левам проявити свій характер і неординарне мислення у всій красі. Лев ніколи не підведе при виконанні відповідального заходу, зробить все від нього залежне, нерідко навіть на шкоду власним інтересам. Але якщо Лева не заохочувати фінансово, і морально, інтерес до роботи може швидко вичерпатися. Начальник-Лев справжній улюбленець підлеглих, від нього ніколи не буде удару нижче пояса і підкилимних інтриг, він не проігнорує корпоративні свята, але горе співробітникам, що потрапили під гарячу руку Лева.

Представники знака: Наполеон Бонапарт, Альфред Хічкок, Беніто Муссоліні, Муслім Магомаєв, Коко Шанель, Світлана Савицька, Софія Ротару, Мадонна.

2016 рік стане для Львова роком повчальним. В цей час пройде переоцінка багатьох цінностей і подій минулого. Потрібно, щоб цей процес пройшов без зайвої суєти і прийняття швидких рішень і поспішних висновків, чим часто грішать представники знаку. Багато Леви можуть прийти до висновку, що частину життя присвятили себе зовсім не тій справі, якими їм хотілося б займатися. Якщо цей висновок зроблений на тверезу голову і без зайвої емоційності, то рішення щось змінити у своєму житті не сповільнить принести свої плоди у вигляді фінансової вигоди і морального задоволення.

Молодим Левам зірки обіцяють успіхи та досягнення в навчанні і на творчій ниві. Левенятам можна рекомендувати участь у різних конкурсах, олімпіадах та змаганнях, тому що це може мати доленосне значення.

Гороскоп на 2016 рік Лев

У другій половині року життя Львова буде набагато різноманітніший і більш емоційно насиченим, ніж у першій. Після серпня дуже вірогідні тривалі поїздки, подорожі і відрядження. Однак для відпочинку Левам в 2016 році зірки радять вибрати свою кліматичну зону і знайомих попутників.

Емоційне напруження перших місяців року вже до квітня зміниться душевною рівновагою і впевненістю у власних силах.

Де будуть кипіти пристрасті у Львів, так це в житті особистому. Рік буде вдалим для укладення шлюбів, так і для початку нових відносин. Якщо ж відносини з партнером Левом зайшли в глухий кут, не приймайте поспішних рішень, ще раз зважте всі плюси і мінуси цих відносин, ви побачите, позитивних якостей у Лева набагато більше і вони набагато вагоміша, ніж негативні. Єдине, з чим категорично не можна миритися у відносинах з Левом, це пияцтво. Ви навряд чи зможете змінити.

Гороскоп на 2016 рік Лев

Гороскоп на 2016 рік Лев жінка.

Жінкам, народженим під цим знаком, що належить прожити яскраве рік. В цьому році все буде відбуватися дуже динамічно. Кар’єра, особисте життя, питання виховання дітей, творчі захоплення принесуть величезне моральне задоволення. Працюючим Левам зірки сприяють в русі по кар’єрних сходах. Проте більше уваги потрібно приділяти відпочинку та психологічного розвантаження. Тривале перебування в стані високого психоемоційного напруження згубно для представниць знака, і ніщо так ефективно не допоможе боротися зі стресом, як пара годин проведених в самоті в спогляданні гарного пейзажу. Нервова система є найбільш вразливим місцем всіх Львів. Не варто перенапружувати її. Варто також підтримувати нервову систему за допомогою трав’яних зборів і легких седативних засобів.

Гороскоп на 2016 рік Лев

У сформованих любовних відносинах все теж буде складатися дуже вдало. Одного разу зроблений правильний вибір партнера буде приносити свої плоди. Для свого обранця Левиця як і раніше буде залишатися єдиною і неповторною. Любовні стосунки, які почнуться в 2016 році, теж будуть дуже успішними, якщо партнерами жінки-Лева будуть чоловіки, що належать знаками Стрільця, Козерога і Ваг.

Щоб з дітьми у Левиці були близькі й доброзичливі стосунки, необхідно більше часу приділяти спільного проведення часу з дітьми. Це стосується не тільки виконання домашнього завдання. Хороший кінофільм або піша прогулянка на свіжому повітрі принесе величезне задоволення і мамі, і дітям. Постарайтеся по можливості залишати свої здібності керівного працівника і владність за порогом власного житла. Дітям потрібна мама, а не начальник.

Гороскоп на 2016 рік Лев

Гороскоп на 2016 рік Лев чоловік.

Чоловіків-Львів очікує дуже бурхливе у фінансовому плані рік. Як зазвичай, Леви продовжують піклуватися про свою сім’ю, оточуючи її всіма матеріальними благами. Однак зірки не радять Левам віддаватися розкоші, в цьому році назрівають вдалі фінансові проекти, які потребують значних витрат, а позичати гроші в 2016 році Левам не рекомендується. Набагато раціональніше буде скоротити витрати і більше уваги приділити роботі. Робота в шаленому темпі і безсонні ночі принесуть велику фінансову вигоду вже до кінця року і покладуть хороший заділ на майбутнє. Навесні Леву чекає знайомство з дуже впливовою людиною. Цей чоловік може зіграти велику роль при розширенні бізнесу або посадових повноважень Лева.

Гороскоп на 2016 рік Лев

Чоловікам Левам весь рік доведеться шкодувати про свою запальність і самолюбстві. Ці недоліки не приведуть у підсумку до яких-небудь серйозних неприємностей, але будуть сильно ускладнювати взаємини з оточуючими, в тому числі з членами сім’ї. Навчіться обходити конфліктні ситуації стороною і контролювати свій неприборканий норов, і вам не доведеться шкодувати про що сказане і зроблене зопалу. Багато в чому це стосується і відносин Львів з дітьми, особливо з підлітками. Дорогі гаджети, одяг і достаток у домі не позбавляє вас від відносин з підрослим вже дитиною як з особистістю. Приділяйте дітям більше часу, прийде час, коли це окупиться сторицею.

2016 рік почнеться для чоловіків Львів низкою сварок і конфліктів зі своєю другою половинкою. Основна причина цих сварок полягає в тому, що чоловік Лев намагається компенсувати брак уваги до дружини матеріальними благами. Прихильно і терпимо до такої ситуації готові ставитися жінки, народжені під знаком Лева і Скорпіона, але не готові всі інші. Врахуйте це при складанні робочого графіка. Вихідні приділіть сім’ї. Відпустку, проведений в колі рідних і близьких друзів, зарядить енергією для нових звершень.

Гороскоп на 2016 рік Лев

Леви наділені від природи міцним здоров’ям, але чоловікам-Левам варто придивитися до того, що знаходиться в їх щоденному раціоні. Намагайтеся уникати жирних і висококалорійних продуктів. Це значно знизить ризик розвитку серйозних захворювань і скоротить надмірна вага.


Резюме:
2016 рік — рік переоцінки цінностей в житті Львова.
В особистому житті киплять пристрасті.
Гороскоп для Левів на січень 2016 року.

  • Гороскоп на 2016 рік ЛевПривітання з різдвом христовим в 2016 році
  • Розкажіть про нас друзям: